Ma ei tea ka..

Hei!
Mul on selline huvitav mure, nimelt juba neljal korral on juhtunud nii, et valin mingi poisi, nö armun ära (alguses arvangi, et ta mulle meeldib) ja siis panen ta endasse kiinduma. Kirjutame koguaeg, kui näeme (siiamaani koolis, kõik 4 sellist poissi on käinud minu koolis) siis teen nii, et ilus välja näen ning naeratan. Minu jaoks on see nagu mäng, küsimus, "Kas ma suudan ka selle poisi endasse armuma panna?" Asi on aga tavaliselt nii, et alguses mul polegi halbu kavatsusi, tahangi suhelda ja mõtlen, et seekord läheb teisiti. Asi läheb siis aga nii, et ma tõesti algul olen nagu selle poisi parim sõber ja siis mingil hetkel hakkab ta mulle rääkima, kuidas ma talle meeldin ning et ta väga tahaks suhet, kõik selline stuff. Seda on nii hea kuulata, tekib tunne et olen kättesaamatu, ihaldatud jne. Siis ma ütlen ei, kuna toon põhjenduseks koolistressi v ükskõik mis muu, aga nagu ütlen, et tema meeldib mulle ka(kuid suhet lihtsalt ei taha). Ma ise kunagi ei saa aru, kas poiss meeldib mulle või ei, sellesmõttes et ma ei tee nagu sõprusel ja meeldimisel poiste suhtes vahet. Ükskõik mis poiss, kui ta on okei välimusega ja minuga julgeb rääkida ja mulle midagi ütleb, siis ta on automaatselt terve päev mu mõtetes jne. Igastahes, siis kui oleme juba umbes kuu või kaks suhelnud siis mul kaob huvi. Ma ei tea, ma tahan jälle olla vaba (kuna see poiss nt. kirjutab mulle 24/7) ja tahan midagi uut. Siis ma põhimõtteliselt katkestan kõik ja lähen uue poisi juurde, tagasi enam ei vaata, huvi lihtsalt ei ole. Samas ma näen kui laastavalt see nendele poistele mõjub, eriti nendele, kellel peale minu rohkem sõpru ega kedagi ei olnud.
Oehh ma ei teagi kuhu ma selle jutuga jõuda tahtsin, ehk lihtsalt mõtted kirja panna.. Kuid on teil mõningaid soovitusi, kuidas seda huvi siis mitte kaotada? Kuidas mitte olla selline tundetu emotsioonitu bitch?
Jään huviga teie vastuseid ootama :)
Ps. olen 16, 9. klass

Re: Ma ei tea ka..

See on üsna normaalne tegelikult. Oled ju veel väga noor ja nii noorelt suurt armastust tavaliselt ei kohtagi.

See, mida kirjeldasid on armumine! Klassikaline armumine. Mina ei soovitaks sul seda väga tõsiselt võtta ja ka poistele liigselt lootust anda. See on hea, et räägid nendega ausalt, et pole hetkel suhtest huvitatud.

Siin on armumise ja armastuse teemadel palju juttu olnud:
http://www.lapsemure.ee/forum_est/viewt ... =5&t=55783

Lisan veel ühe targa mõttetera, mida mulle endale kunagi öeldi:
"Piir sõpruse ja armastuse vahel on pea-aegu olematu, sest nii sõbra kui armsama eest võiks anda oma elu."
Meie elu sõltub meie valikutest...
Ole see, KES SA OLED
ja vali, KES SA OLLA TAHAD
ning siis vali OLLA SEE, KES SA TAHAD!!! :D
Niisiis - kes sa täna oled? ;)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”