APPI TA TÄIEGA MEELDIB MULLE!

Kirjutan siis oma murest et mulle meeldib üks poiss minu koolist. Ise olen vanuses 11-16 kui kedagi huvitab. Aga igatahes see poiss meeldib mulle täiega ja ma mõtlen temast lihtsalt KOGU AEG! ja ma ei tea mida ma teen. Olen mõelnud talle kirjutada aga ei julge (olen selles suhtes arglik) ning isegi kui ma tast mööda lähen siis punastan nagu peet. Mida ma teen? Apppiii! Andke palun nõuandeid! Ette tänades!! :D

Re: APPI TA TÄIEGA MEELDIB MULLE!

Ja keegi küsis et kas ma olen tartust - ei ole. Ma ei tea miks ta mulle meeldib. Ta on ilus ja naljakas. Olen proovinud talle kirjutada aga ALATI viimasel hetkel enne ära saatmist mõtlen ümber et ikka ei kirjuta... Lugesin samast foorumist et kirjuta jutt ära, hoia hinge kinni, ära mõtle ja saada sõnum ära--- kas see toimiks?
Viimati muutis 12ÄraKarrdaMind98, 15 Apr 2016, 22:18, muudetud 1 kord kokku.

Re: APPI TA TÄIEGA MEELDIB MULLE!

12ÄraKarrdaMind98 kirjutas:Kirjutan siis oma murest et mulle meeldib üks poiss minu koolist. Ise olen vanuses 11-16 kui kedagi huvitab. Aga igatahes see poiss meeldib mulle täiega ja ma mõtlen temast lihtsalt KOGU AEG! ja ma ei tea mida ma teen. Olen mõelnud talle kirjutada aga ei julge (olen selles suhtes arglik) ning isegi kui ma tast mööda lähen siis punastan nagu peet. Mida ma teen? Apppiii! Andke palun nõuandeid! Ette tänades!! :D

Tutvume! :shock:
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”