Crush

Asi selles et mul on juba mõnda aega crush olnud, aga nüüd olen ma aru saanud et tema välimus paljudele ei meeldi. Paljud mu sõbrannad koguaeg räägivad et ahh ta nii kole ja miks ta sulle meeldib. Ma olen muidu ka märganud et vaatan rohkem selliseid tavalisi ja veidi imelikuma välimusega poisse, kes teistele üldse ei meeldi. Ma tean et asi võib olla maitses ja nii, aga enamasti olen sõpradega ühel meelel olnud. Veidi imelik on olla. kas teil kellegil ka nii?

Re: Crush

Pigem ju ongi neile hea, kui sulle teised meeldivad, sõbrannadel vähem konkurentsi. Ütle neile siis, et igaühel on erinev maitse ja kõik hindavadki erinevaid asju inimese juures - et nad ei peaks sellele nii palju tähelepanu pöörama, sest on ka tähtsamaid asju inimeses kui välimus.

Re: Crush

Ehk on veic hilja, aga ma arvan, et kuula ikka enda sydamehäält. Sinu sõbrannad võivad ju ka puhtalt kadedad olla, et sull on just poistele hea silm. Suht igav oleks kui mingi neljal bestfriendsile meeldiks mingi yhesugune poiss. Sa oled erilise maitsega. Ykstaskõik mis sõbrantsid arvavad. ;)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”