Viis aastat crush...

Terekest!
Alustan kohe sellest, et olen üsna noor, 12 tüdruk, 6.klass.
Mul on olnud juba umbes viis aastat crush, ehk ss 2. klassis hakkasin tema vastu huvi tundma. Mul on aga tunne, et ma meeldin ka talle. Muidu oleme mõlemad pigem julged jne. Kui olen tema läheduses, siis kaotan nata enesevalitsuse, muutun häbelikuks, teine kord aga hoopis hakkan pada suust välja ajama. Nagu üritaksin muljet avaldada, kuigi ma ise seda ei kontrolli? Minu läheduses (vähemalt siiamaani on mulle nii paistnud) on ta ka häbelikum. Ta ei julge mulle ka väga silma vaadata. Kui meie pilgud kohtuvad, siis kohe vaatab ta mujale, võimalikult kiiresti. Ta ei räägi minuga ABSOLUUTSELT. Minu teada rääkis ta minuga viimati 2 aastat tagasi, ka see oli paar sõna. See eest aga oleme kirjutanud messengeris (telefonis). Umbes aasta tagasi me rääkisime iga öö, istusime hommikuni kahekesi üleval, telefonide teel, kirjutasime maast ja ilmast. Ta läheb aga päris kiiresti närvi/vihaseks vnii. Meil on grupi chatte kus chatime, ja kui midagigi tema jaoks valesti teen ss tuleb minu kohta igast nn halbu hüüdnimesi (idu, idikas jne..). Kuna mul on ta vastu tunded, ss see teeb tegelt haiget, kuigi kirjutan sellepeale naerunägusi, ja nõustun tema väitega, et ma idu vms iganes. Ega ta alati kll selline pole, mnikord oleme täitsa ns kirjutand kah. Telos tundub, et ta ple minust absoluutselt huvitatud, päris elus täitsa vastupidi. Kogu klass+ meie mlema vanemad on meid alati ka paari pannud, noh selliseid nalju visand jne. Me käime ühes klassis. Mina neitsi tähtkuju, tema tähtkuju: kaksikud. Lihtsalt igaksjuhuks ütlen :oops: :oops: :oops:
Õhtuti mtlen temast jne. Koolis aga vaatan teda ja mtlen: Miks mul selle veidriku vastu tunded on?.. Rõve mõelda samast, mida õhtuti mtlen.
Ei tea isegi, mida siit teie vastuseks ootan.. Tahtsin vaid oma tundeid väljendada.. Võibolla annate milleski nõu?..

Re: Viis aastat crush...

Mulle tundub küll, et kui ta netis niimoodi halvustab ja mõnitusi loobib, siis selle põhjal saab oletada, et ju sa ikka nii palju ei meeldi. Ma ei näe küll põhjust kedagi, kes meeldib, sõimata. Kui ta ka üleüldse suhelda ei soovi, siis pole päris kindel, kas asi ikka häbelikkuses on - ehk ta lihtsalt ei tahagi. Seal aasta tagasi öö läbi kirjutamise ajal ilmselt meeldisid küll, aga praegu ei näita minu arust eriti miski, et meeldida võiksid.

Re: Viis aastat crush...

No minule tundub, et kui ta arvutis sinuga suheldes halvasti ütleb, ning koolis on ta vaikne ja ei räägi sinuga sõnagi, siis äki tal on häbi sellepärast,mida ta sulle arvutis ütles.Kuid see, et ta sind ikkagi solvab ja räägite koolis vähe, ei tähenda küll seda, et sa talle meeldid,kuid keegi ei saa seda 100% väita.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”