endast vanem tüdruk

Tere!

Lugu siis selline, et mina olen kuuendas klassis ja mulle meeldib üks tüdruk kaheksandast. Ta on sõbralik, hooliv ja ilus. Kuidas temaga suhtlema hakata? Leidsin ta vist üles facebookist. Kirjutan lihtsalt heips? Pilgud on vahel kohtunud ka, sest meil mõnikord natuke kattuv kodutee.

Re: endast vanem tüdruk

ggvvhfshn kirjutas:Kuidas? Lihtsalt lähen v? Ma ei ole selline. Ja mis ma siis teeksin? Ytleksin, et meil ühine tuttav? Ta klassivend minuga samas trennis. Ja ma ei tea, äkki tal poiss? Küsin tydrukult ta nime?
Pole selline, aga mida sa siis teed, kui netis olete "hei" jms ära öelnud ja paar sõna rääkinud. Kas siis on lihtsam päriselus suhtlema minna? Võib juhtuda, et on hoopis ebamugavam.

Re: endast vanem tüdruk

Hehehe kirjutas:Hahaha sama mure nagu minul... Ainult et teistpidi. Ma olen tüdruk käin kaheksandas klassis ja mulle on hakkanud viimasel ajal üks kuuendik meeldima :roll: Ma arvan, et ta vist teab ühte mu klassivenda ja võimalik, et nad käivad koos trennis.
:lol: :D :lol:
Kui arvad, et käivad koos trennis, aga kindel ei ole, siis on ju alustuseks mingi jututeema vähemalt olemas :D
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”