Palun kirjutage enda arvamus!

Tere,

Ma olen 13 aastane poiss ja ma armastan ühte oma klassiõde. Klassiõde ütleb iga kord mind nähes mu nime ja kui mind näeb vähemalt kahe tunnise vahe tagant ütleb ta tere ka veel ette (teistega ta nii ei käitu) Ta soovis mulle ka interneti teel häid jõule, aga ma arvan et ta soovis teistele ka, kuna ma ei usu et ta mind armastab, kuna ma pole ilus eriti. Tal võib olla vist isegi mu klassivennaga salasuhe, aga selles pole ma kindel. Kas ma peaksin talle ütlema, et ma armastan teda? Ja kuidas üldse peaks ütlema? Mida teie arvate?

Re: Palun kirjutage enda arvamus!

Ole rahulik ja ära ole närvis sest ega tüdrugud ei jookse kuhukile
Aga kui soovid talle õelda siis soovitaksin seda peale kooli teha nd kutsud ta kuhukile kaasa nagu nd jäätisd sõõma lõbutsede veidi ja siis alles , aga seda peaks tegema romantiliseld nd kui ta on rõõmus teed talle põsele/otsa ette musi või tõmbad ( see nüüd veits imelik xd ) kuskild lilled välja ja annad need talle ( hahaha ma ise olen ka tüdruk)

Eeemm.... Noh, ma usun, et sa ei armasta teda vaid oled lihtsalt armunud. :roll: aga ma soovitan sul mitte seda talle otse koolis näkku öelda, vaid küsida umbes, et kas ta väljaspool kooli tahab sinuga kokku saada, kui ta vastab ei, siis on suhteliselt suur tõenäosus, et tal ei ole samasugused tunded sinu vastu :roll: aga koolis är seda nii möödaminnes küll ütle, muidu võib vale mulje jääda ja sa võid piinlikusse olukorda sattuda :roll: aga ära oma välimuse pärast küll muretse, sest minu arust on tähtis ikka iseloom inimese juures :roll: :roll: (ma ise tüdruk,14) :lol:

Ma arvan, et talle meeldiks küll kui sa ütleksid talle et ta meeldib sulle...
Lihtsalt vahtimisest ei piisa xD
Tead mul on nii et muidu käin ma 4. Klassis(meil pole muidu poistega koos) aga meil on inglise keel poistega...
Mu klassivend German istus enne minu vastas ja ta KOGUAEG vahtis mind...isegi ss kui ma tema poole vaatasin!!!
Nii et ma soovitan midagi muud peale vahtimise teha ;)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”