Re: Punapead

Külaline kirjutas:
jaa meeldivad küll kirjutas:Kuule, guugelda Hendrik Toompere jr jr-it ja küsi siis uuesti eks
teemaalgataja küsiski teiste arvamust -.-
Eeeee tema guugeldamisest peaks aru saama et punapäised mehed võivad väga ilusad olla?? Ja panin oma kasutaja nimeks jaa meeldivad küll? Hea küll, võin sinu jaoks ümber siis sõnastada: jah minu arust on punapäised poisid väga armsad. Ja olen endiselt tüdruk.

endiselt meeldivad kirjutas:Eeeee tema guugeldamisest peaks aru saama et punapäised mehed võivad väga ilusad olla??
ta võib guugeldada ja punapead VÕIVADKI talle meeldida, aga antud juhul küsis ta ikkagi TEISTE ARVAMUST. ära kuku kohe hüppama, loe teemad korralikult läbi :D

Ise olen juba naine (olen samuti loomulik punapea) ja vastan siis ausalt. Nii nagu blondide ja brünettide meeste puhul, kehtib ka punapeade meeste puhul minu silmis see, et milline ta üleüldiselt on. Kui punapea mees armastab ennast ja on enesekindel, siis ei peaks probleemi tal olema vastasoost kaaslase leidmisel. Tean ühte noormeest, kes on tedretäppidega punapea ja tal on tüdruk olemas.

Kunagi võib-olla tõesti sai mõeldud, et oranžide juustega poiss pole n-ö minu maitse, aga praegu on täiesti ükskõik, mis värvi juuksed mehel on. Muu välimus tuleb ju järele, st poisist kasvab mees, kus ta üleüldiselt välimuselt muutub mehelikumaks. Mingist vanusest/arenguastmest enam juuksevärvile küll tähelepanu ei pööra ja on minu silmis küll täiesti tähtsusetu asi. Punapeade teemal rääkides, siis ühele tuttavale naisterahvale nad väga-väga meeldivad.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”