Mai saa temast üle!

Niii....Ma olen tallinnas 1 aastat ja meeldib mlle klassiõde,ma ütlesin üks päev õues et,Sa....Meeldid...Mulle....Ta vastas samaga,kuigi jäi mõttesse ja õhtul kirjutas"Tead....mul ei ole su vastu ikkagi tundeid,sorry"...See mul peas kinni ja segab elamist :( abi mida teha (unustada?proovida veel?)

Re: Mai saa temast üle!

Kindlasti mitte talle praegu rohkem peale käia, aga ehk võiksite niisama edasi suhelda? On ka võimalik, et ta sai alguses sellest meeldimisjutust valesti aru ja mõtles, et meeldid sõbra mõttes, hiljem hakkas mõtlema, et vist pidasid midagi muud silmas.

Eks ole uutele tutvustele avatud, käi teiste klassikaaslastega väljas jms, küll aeg lõpuks aitab, isegi kui praegu seda ei usu. Edu!

Ma ei taha uut teemat teha, sest minu olukord on teemale "Mai saa temast üle" enam-vähem sarnane.
Ühesõnaga, on üks isik. Me kohtusime kevadel esimest korda, ja meil oli algusest peale väga hea klapp. Selline, et võib rääkida ükskõik millest, ja iga teema saab mõtte. Okei, siis ma sain aru, et olen temasse armunud. Suve lõpus ta kadus, ja ma mõtlesin sellest olukorrast vähemalt neli-viis kuud. Kõik hakkas vaikselt maha jahtuma, kui me juhuslikult ühel õhtul tänaval kokku saime. Ja siis me rääkisime.
Asi on selles, et ma ei tohi temaga suhelda. See on lihtne fakt, ja ma saan sellest aru. Loomulikult ma soovin ja unistan, aga need ongi ainult soovid ja unistused. Probleemiks on ainult see, et ma pole võimeline millestki muust mõtlema. Ma tean, et "aeg aitab", olen seda enda ja teiste kogemustest õppinud, kuid antud juhul pole mul nii palju aega kusagilt võtta. Kevadel on eksamid. Siis tuleks veel kuidagi ülikooli sisse saada. Ja ma tean, et kui ma nüüd kiiremas korras keskenduma ja õppima ei hakka, läheb sellega üsna halvasti. Ma ei taha ühe lootusetu juhtumi pärast nii palju ohverdada, sellega läheks mu mitme aasta töö ja pingutus raisku.
Ma ei oota siit praegu imet. Ma tahaksin lihtsalt teada, kas keegi oskab mulle midagi soovitada - kuidas ma oskaksin olla selle kõige suhtes objektiivsem ja ratsionaalsem.

Ma võiksin temaga ühendust võtta, aga ma ei usu, et ta mulle vastaks. Ja isegi kui vastaks, annaks see mulle mingisugust lootust ja praegune olukord pikeneks veelgi. Nii et võibolla on parem, kui ma temaga ühendust ei võta.

Ma usun, et parem oleks kui ei võta ühendust. Üks idee tuli, mida ise olen ka proovinud, on antud isikust mõtlemisele nn aja reserveerimine. Ehk siis võtad pool tundi: mõtled, nutad, mõtled ja keskendud temale. Ja seejärel hakkad õppima. Või võid teha ka vastupidi: "Ok, ma teen selle üesande lõpuni ning siis luban endal talle mõelda". Muidugi see nõuab mõtete kontrollimist, et iga kord kui rändama lähed, siis saad iseendale öelda: "Praegu ei ole aeg. Stopp."

Mis veel, on põhjenduste leidmine ja just siis objektiivsed. Nt see sama, et mõttele "Võiksin ühendust võtta" järgneb mõte "Ei, sellepärast et see pikendaks mu praegust kurbust". Või kui nt mõtled: "Nii tore oleks temaga jälle koos olla" siis "Temas on häid külgi, aga ka halbu külgi. Ma ei taha temaga koos olla".

Olen ise taolises olukorras olnud juba pikemat aega. Süda nutab taga noormeest, kellel minu vastu tunded puudusid ja kelle jaoks ma olin lihtsalt üks naiivne neiu. Ma ei suuda ise siiani mõista, kuidas ta mulle nii südamesse puges.
Ma ise kasutan teda oma mõtetes ära, et oma elus paremini asju teha. Näiteks õppides pingutan palju, sest ma tahan, et ta näeks, millest ta ilma jääb. Ehk aitaks sinulgi taoline mõtteviis.

Kuule.. Olen su hingesugulane vist.. Olen tüdruk.. Minuga oli sellel aastal suht sama asi. Armusin aasta alguses ära meeletult oma klassivenda. Ta oli nii armas ja naljakas ja mul tõesti oli tunne et ma meeldin talle. Siis ütlesingi talle otse näkku ükskord et ta meeldib mulle ja et ma tahan temaga käija. Ta ütles mulle et ta pole VEEL valmis ja ma sain aru. Selle aasta alguses kirjutasin talle pika kirja sellest kui kallis ta mulle on ja et ma ei suuda temata elada. Küsisin uuesti käimist, kuid siis ütles ta mulle tuimalt et tal pole minu vastu mingeid tundeid.. Olen hingepõhjani solvunud ja äärmiselt kurb. Ma mõtlen koguaeg temale. Ja tead, muu ei aitagi kui oma ellu keegi teine leida ja ta unustada

Ühepoolsed tunded on paraku rasked... Aga alati ei lähe lihtsalt nii, et see, keda Sina armastad, ka Sind vastu armastab...

Tunnustan seda, et oma tunnetest rääkisid. Eks tunnetest rääkides tuleb paraku alati valmis olla, et Sulle ei vastata samaga... Vastus võib olla isegi järsk ja haavav... Aga rääkimine on igal juhul parem varjant kui vaikimine... Nüüd Sa vähemalt tead, mis seisud on... Sa andsid endale ja elule võimaluse...

Jah, ei läinud kõige paremini... Aga nüüd tead, et oled vaba otsima oma ellu kedagi uut... See ei tähenda, et pead ta automaatselt oma südamest välja rebima... See ei õnnestu, kui tunded on sügavad ja ehtsad... :( Aga Sa saad olla avatud, et Su ellu võiks tulla keegi uus... Ja kes teab... Elu võib teha väga ootamatuid pöördeid...

Kuidas ühepoolsete tunnetega toime tulla? Minu jaoks tegi asja kergemaks see, et jätkasin temaga suhtlemist sõpradena... Minu jaoks polnud keeruline armastuse vormi pisut muuta... Teadsin, et ta omal moel minust siiski hoolib ja sellest mulle piisas... :) Pean tunnistama, et kui tunded on sügavad, siis ega need ei kaogi kuhugi... Lihtsalt kui Sa tead, et ta Sulle ei vasta, siis ei maksa oma südant teiste jaoks lukustada. Kunagi ilmub Su teele kindlasti keegi, kes on temaga võrdväärne ja võibolla paremgi... Siis saad anda endale uue võimaluse... Vähehaaval tõrjuvad uued tunded vanad tahaplaanile... Sa lihtsalt ei mõtle vana armastuse peale enam nii palju, vaid keskendud uutele tunnetele... Nii see käibki...

Isegi kui armastus teeb vahest haiget, usun ma siiski vankumatult armastuse jõudu! Ja niisama vankumatult usun, et igaühe jaoks on kuskil keegi... Ainult me peame ta ära tundma... See on see kõige raskem asi... Sest kui kahtled ja oma südant ei usalda, võid oma kaardid maha mängida...:( Kui võimaluse käest lased ja endale kunagi võimalust ei anna, siis avastad end ühel hetkel täiesti üksinda olevat... :(
Meie elu sõltub meie valikutest...
Ole see, KES SA OLED
ja vali, KES SA OLLA TAHAD
ning siis vali OLLA SEE, KES SA TAHAD!!! :D
Niisiis - kes sa täna oled? ;)

Ma lugesin siin kõigi kirjad läbi ja saan teist väga hästi aru. Minu soovitus teile ( eriti neile kes ütlseid et nad on öelnud ininestele kes neile meeldivad seda et nad neile meeldivad). Ma ei soovitaks kohe pikka kirja kirjutada enda tunnetest see võib poisi ära ehmatada. Muidugi kui sa tahad võid öelda inimesele et sa meeldid mulle aga ma soovitaksin seda pigem teha sellel hetkel kui sul on mingigi tunne et see isik tunneb ka sinu vastu midagi.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”