Re: On veel minusugused?

Ma hetkel nagu mõtlen, et milleks seda kaaslast niivõrd vajagi oleks? Ma isegi olen üpriski suitsiidne ja depressiivse kalduvusega inimene, kuid leian, et suitsiidi tegemine poleks nagu kõige õigem otsus.
Mis sa selle kaaslase leidmisega niikuinii peale hakkad? Parem on olla inimestega sõber kui hakata suhet looma, sest imo lahkuminekud on tänapäeval nii dramaatilised ja lõpuks on nendesse haaratud kogu tutvusringkond ning see on lihtsalt minu jaoks vastik. Lahendus? Otsi omale hobid ja huvid ja loo sõpru, mitte ära aja taga armastust mida depressiivse inimese jaoks ei eksisteerigi.
Going crazy by the clock, hoping to die with my face in the block.

See on jah nii ja naa. Lihtsalt kaaslase omamise pärast ei ole küll teda otsida vaja. Küll aga kui leida see tõesti endaga sobiv inimene teiste hulgast üles, võib see ellu päris palju rõõmu tuua. Ja eks me kõik taha ju seda, et oleks kellegagi mõtteid jagada, keegi, kes mõistaks jm. Arvan, et on õige soovitus, et mitte sellele otsimisele ja leidmisele keskenduda, vaid justnimelt hobidele, huvidele, sõpradele, ja eks nii võibki tulla ka kaaslane.

termomeeter kirjutas:
13 Nov 2017, 12:00
Arvan, et on õige soovitus, et mitte sellele otsimisele ja leidmisele keskenduda, vaid justnimelt hobidele, huvidele, sõpradele, ja eks nii võibki tulla ka kaaslane.
See on väga hea soovitus tõsiselt. Tegele endaga ja naudi seda, midaiganes Sulle meeldib teha - va enekas ja muud vigurid, mis suht fataalse tulemi annavad. ;) Teismelisena (ma eeldan, et Sa oled umbes selles vanuses) pole väga tark vastu võtta põhjapanevaid otsuseid, mida hiljem muuta on keeruline, ehkki kõik teismelised tunnevad ennast maailma kõige targematena. ;)

Noonii, mingitel segastel asjaoludel olen ma jälle siin. Lähenemas on 21. sünnipäev, olukord viimase nelja aastaga pole emmigi paremaks muutunud, olenevalt teemalt kas täielik seisak, või halvemaks muutunud. See selleks.
Klassikalisele küsimusele "kuidas naistega läheb?" saaks ma vastata nii, et ma isegi viitsi rohkem üritada ja proovida, varem või hiljem on mulle korvi antud, pooltel jutudel ma isegi ei tea miks (ja kas on vahetki). Pikim üritamine oli poole aasta ligi, kus ma olin nii sügaval friendzones, et ega head väljendit polegi eesti keeles selle kirjeldamiseks. Peale seda olen ma veel midagi üritanud, mõnega korra väljas käinud ja sellega on asi piirdunud. Pole isegi esimese suudluseni jõudnud.
Mida arvata ideest külastada "seltsidaami?" Ma ei näe ühtegi head põhjust hoida oma süütust nn. kellegi erilisele (keda ei eksisteeri), minu tutvusringkonnas sellises eas süütus on häbiasi (ning ei, ma ei töllerda ringi cäppies bussijaama gängiga).

Väga hea, et jätkad siin postitamist, sest sarnases olukorras inimesi kindlasti on ja see on toeks ning huvitav ka jälgida kas arengut v taandarengut. Seega kiitus!!! Minu arust pole ka sellel süütuse hoidmisel mõtet. Pigem elada ja kui niisama ei saa siis proovida (elada) muudmoodi. Vb mitte sellepärast, et häbiasi vms oleks, vaid pigem võiks siis kannustada isiklik soov ning lihtsalt kogemuste saamiseks.

Kohe kindlasti ei ole sul mõtet "seltsidaamiga sahistamise eest maksta" selleks, et mingist süütuse staatusest vabaneda. Eriti, kui pelgalt seksi saamine tänapäeval nii paganama lihtsaks on tehtud.
Üks sõna - Tinder. Lae alla ja swype endale meelepärased piigad, arenda vestlust ning kutsu näiteks mõni neist vabal nädalavahetuse õhtul enda poole veinile (eeldusel, et elad omaette). Mõnusam õhkkond ning maksad ainult veini eest. Võtad seda pelgalt kui üheöösuhet - kui meeldib, võib ju proovida edasi suhelda ning kui mitte, siis unmatch and that's it. Lugu sellest, et "esimesel deidil voodisse ei ronita" on sama tühine, kui "süütus kaotatakse oma eluarmastusele." See tähendab, et kui otsidki vaid kedagi, kellega linade vahel lõbusalt aega veeta, siis unusta ära mõte esimesel kohtumisel romantilisest jalutuskäigust Kadrioru pargis.
Tundub ehk päris suvalise nõuandena, aga sa ei tea ju enne, kui ei proovi. Ehk kasvatab veidi paksema naha, ei võta seda suhtevärki enam nii-nii tõsiselt ning keskendud olulisematele asjadele. Suuvärgi poolest tundud üsna taibukas ja sõnaosav olevat, ära lase mingitel pirtsakatel neidudel ennast sellest morjendada.

* - Isiklikult on olnud tutvusringkonnas mitu noormeest, kes selle rakenduse abil on oma "numbrit suurendanud". Mulle teadaolevalt neist ühe varasemad kogemused enne seda olidki paar suhet ning on/oli suhteliselt hall hiireke (pole temaga paar aastat suhelnud).

...ning jah, süütuse hoidmine kindlale inimesele on täielik hülgejama. Kui ma peaksin olema hetkel koos inimesega, kellele see omal ajal läks, siis peaksin ikka väga kõrgelt kukkunud ja madalale langenud olema.

...ning küll see eluarmatus ka kuskilt tuleb. Pole mõtet kuival istuda ja oodata sellepärast, et ta hilineb.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

someoneh kirjutas:
17 Dets 2018, 02:06
Kohe kindlasti ei ole sul mõtet "seltsidaamiga sahistamise eest maksta" selleks, et mingist süütuse staatusest vabaneda. Eriti, kui pelgalt seksi saamine tänapäeval nii paganama lihtsaks on tehtud.
Üks sõna - Tinder. Lae alla ja swype endale meelepärased piigad, arenda vestlust ning kutsu näiteks mõni neist vabal nädalavahetuse õhtul enda poole veinile (eeldusel, et elad omaette). Mõnusam õhkkond ning maksad ainult veini eest. Võtad seda pelgalt kui üheöösuhet - kui meeldib, võib ju proovida edasi suhelda ning kui mitte, siis unmatch and that's it. Lugu sellest, et "esimesel deidil voodisse ei ronita" on sama tühine, kui "süütus kaotatakse oma eluarmastusele." See tähendab, et kui otsidki vaid kedagi, kellega linade vahel lõbusalt aega veeta, siis unusta ära mõte esimesel kohtumisel romantilisest jalutuskäigust Kadrioru pargis.
Tundub ehk päris suvalise nõuandena, aga sa ei tea ju enne, kui ei proovi. Ehk kasvatab veidi paksema naha, ei võta seda suhtevärki enam nii-nii tõsiselt ning keskendud olulisematele asjadele. Suuvärgi poolest tundud üsna taibukas ja sõnaosav olevat, ära lase mingitel pirtsakatel neidudel ennast sellest morjendada.

* - Isiklikult on olnud tutvusringkonnas mitu noormeest, kes selle rakenduse abil on oma "numbrit suurendanud". Mulle teadaolevalt neist ühe varasemad kogemused enne seda olidki paar suhet ning on/oli suhteliselt hall hiireke (pole temaga paar aastat suhelnud).

...ning jah, süütuse hoidmine kindlale inimesele on täielik hülgejama. Kui ma peaksin olema hetkel koos inimesega, kellele see omal ajal läks, siis peaksin ikka väga kõrgelt kukkunud ja madalale langenud olema.

...ning küll see eluarmatus ka kuskilt tuleb. Pole mõtet kuival istuda ja oodata sellepärast, et ta hilineb.
Heh, midagi mõistlikku ka siia, welcome back, fml, ma ei mäleta su nime though. xd
♫ Yesterday, all my troubles seemed so far away

Pese hambad puhtaks. Näri näts ära ja tule ma suudlen sind. Kah asi. (Päris pakkumine) 😆
Seksida ka. Kah asi.
Saab siit ja sealt. Tartus pidi eriti lihtsalt saama võrreldes Tallinnaga (räägin vaid seda mida kuulnud tüüpidelt kes tegelevad selliste asjadega)

Aga armastuse osas...vot seda ei saa teistelt küsida tahtmise peale. Armasta mind..mul on vaja aga mina armastan sind ju.
Otsimise peale leiad palju veidraid inimesi ja näed kui jubedad nad on xD ja siis võib olla läheb suhtes olemise isu pealt ära. Mul juba läks.

Ole enesekindel. Ja depresiivsetel inimestel ei peagi lihtne olema leida seda kedagi..mu ex mees ütles selle peale. Et kes tahab tegeleda sinu probleemidega ja sinu tujudega. See viib inimese energia alla ja takistab tema tavapärast "elurõõmsat"elu...Päris nii seda asja ka võtta ei saa aga saad aru ju küll.
Mida iganes

kakkybabenasa kirjutas:
17 Dets 2018, 13:56
Pese hambad puhtaks. Näri näts ära ja tule ma suudlen sind. Kah asi. (Päris pakkumine) 😆
Seksida ka. Kah asi.
Saab siit ja sealt. Tartus pidi eriti lihtsalt saama võrreldes Tallinnaga (räägin vaid seda mida kuulnud tüüpidelt kes tegelevad selliste asjadega)

Aga armastuse osas...vot seda ei saa teistelt küsida tahtmise peale. Armasta mind..mul on vaja aga mina armastan sind ju.
Otsimise peale leiad palju veidraid inimesi ja näed kui jubedad nad on xD ja siis võib olla läheb suhtes olemise isu pealt ära. Mul juba läks.

Ole enesekindel. Ja depresiivsetel inimestel ei peagi lihtne olema leida seda kedagi..mu ex mees ütles selle peale. Et kes tahab tegeleda sinu probleemidega ja sinu tujudega. See viib inimese energia alla ja takistab tema tavapärast "elurõõmsat"elu...Päris nii seda asja ka võtta ei saa aga saad aru ju küll.
Mis näts ja pese hambaid? Võin sulle piparmünditeed osta kui sul mingi fetish sellega. xd

boyjoy kirjutas:
17 Dets 2018, 14:24
kakkybabenasa kirjutas:
Seksida ka. Kah asi.

Mis näts ja pese hambaid? Võin sulle piparmünditeed osta kui sul mingi fetish sellega. xd
Värske suu suudlemine pole mingi fetish. Kui sa ei tea mis vahe on värske suu ja päevase suu suudlemine xD siis ei saa mina sind aidata selles teadmises.
Mida iganes

kakkybabenasa kirjutas:
17 Dets 2018, 14:38
boyjoy kirjutas:
kakkybabenasa kirjutas:
Seksida ka. Kah asi.

Värske suu suudlemine pole mingi fetish. Kui sa ei tea mis vahe on värske suu ja päevase suu suudlemine xD siis ei saa mina sind aidata selles teadmises.
Maasikamoos teeb parima musi. Sa oled liiga palju orbitireklaame vaadanud. xd

boyjoy kirjutas:
17 Dets 2018, 15:20
kakkybabenasa kirjutas:
boyjoy kirjutas:

Maitse asi. Kes on magusamaias kes mitte.
Mida iganes

kakkybabenasa kirjutas:
17 Dets 2018, 15:30
boyjoy kirjutas:
17 Dets 2018, 15:20
kakkybabenasa kirjutas:
Maitse asi. Kes on magusamaias kes mitte.
(k)

Tinderist nii palju, et umbes 9 kuud olen kasutanud ja kokku olen saanud 3 tüdrukuga, seega vist mitte väga palju lootust andev juhtum. Ilmselt sealsetel tüdrukutel on valikut pehmelt öeldes omajagu, kellega suhlda ja kellega midagi ette võtta.
Veiniõhtule tõmbaks kaks kriipsu peale
1. ma ei ela veel üksinda (krt, ega see maja raha kokku saamine pole just eritil lõbus tegevus)
2. kuidas inimesed seda sola juua saavad üldse? (vabandust veinisõbrad)
Klubid ja sarnased kanakuudid võib ka ära unustada, seal niigi palju tõutäkke mõne mära peale.
Tegelikult paar kuud tagasi lasi seltsidaam üle mind, leppisime kohtumise kokku, tema kohele ei ilmunud. Kuid siiski tundub see kõige reaalsem võimalus korragi elus naist saada.

Anonüümne jobutis kirjutas:
17 Dets 2018, 23:02
Tinderist nii palju, et umbes 9 kuud olen kasutanud ja kokku olen saanud 3 tüdrukuga.
Said otsapeale nendelt ka? Või ainult kokku?
A vot see on õige. See alko on täis solk.
1. ma ei ela veel üksinda (krt, ega see maja raha kokku saamine pole just eritil lõbus tegevus)
Selles ongi probleem
)sa ei ela üksi
)sul pole leksust/bemmi/a8 (või nad on liiga vanad)
)sa pole OÜ juhatuse liige
)sa ei kanna armaani/calvin kleini riideid
)su pole häid pilte väljas (kus oled nt milaanos shoppamas)

Kui sa need punktid täidad, oled igatpidi edukas ning neiud(loe. lohakad) jooksevad tormi.

A jah veel, hea juttustiil ala :
"Mu paps lükkab plekki kokku hispaanias"
"Sada tonni pole mingi raha"
" üritan olla iseseisev ja teenin ise, emps elab viimsis"

Good luck!
Pigem ikka külm ida-euroopalik pilk, aga tead siis vähemalt, et kui naeratus tuleb, siis see ka siiras.

Tinderist nii palju, et umbes 9 kuud olen kasutanud ja kokku olen saanud 3 tüdrukuga, seega vist mitte väga palju lootust andev juhtum. Ilmselt sealsetel tüdrukutel on valikut pehmelt öeldes omajagu, kellega suhlda ja kellega midagi ette võtta.
Veiniõhtule tõmbaks kaks kriipsu peale
Klubid ja sarnased kanakuudid võib ka ära unustada, seal niigi palju tõutäkke mõne mära peale.
Tegelikult paar kuud tagasi lasi seltsidaam üle mind, leppisime kohtumise kokku, tema kohele ei ilmunud. Kuid siiski tundub see kõige reaalsem võimalus korragi elus naist saada.
Proovi mõni konkurss lapsemures teha ja lõpus anna auhind iseendale, nagu sa oleksid võitnud, aga teise kasutajaga, siis saad feimi, sulli ja naisi.

S novõm godom
Ja nüüd jõuame tuumani, et võimalusi tal on, aga ta ei oska neid ära kasutada või üldse näha neid.
Pigem ma ei oska neid võimalusi näha õigel momendil, vb mõni aasta hiljem jõuab kohale et oo näe see see neiu oli minust huvitatud aga blablabla...
Said otsapeale nendelt ka? Või ainult kokku?
Kallistusest asi kaugemale pole jõudnud.
Selles ongi probleem
)sa ei ela üksi
)sul pole leksust/bemmi/a8 (või nad on liiga vanad)
)sa pole OÜ juhatuse liige
)sa ei kanna armaani/calvin kleini riideid
)su pole häid pilte väljas (kus oled nt milaanos shoppamas)
EI täida parku jah mitte üht eelloetud punkti täielikult.
Eks tuleb tinderis edasi jaurata, mis muud.

Oh OP, tundub, et sa hakkad varsti võluriks, nagu internetilegendid räägivad. Kuid ära kaota lootust, pigem suhte loomise asemel tegele iseendaga ja sellega, mis sind huvitab. Vastassugupoolega koos olemine on loomikult tähtis, kuid see pole eluks hädavajalik. Ära lase pead norgu. :)
Let me rot, throw some seeds, water me and give me leaves
All I've ever wanted was to be
Breathing the way the ocean be

Mul üks sõber "kaotas" süütuse 24aastaselt ja tean üht 29aastast, kes siiamaani neitsi.
Lihtsalt ela, õpi, tööta, muutu nö "kellekski", ole julge ja inimestele avatud ning ühel hetkel leiadki seda, mida otsisid. Naised tunnevad meeleheidet 5km kauguselt ja see on 100protsendiline turnoff. Kui saad naisega kokku, siis lihtsalt suhtle temaga. Suhtu temasse kui isiksusse, mitte potentsiaalsesse (voodi)partnerisse.
Kui üldiselt on sellisest suhtumisest või enesekindlusest puudus, siis tugevda neid omadusi professionaalse psühholoogi abiga.

Ja muidugi kirjutada ja soovitada on lihtne, kuid reaalis millegi saavutamiseks (ükskõik mis see ka poleks) kulub nagu ikka aega, higi, verd ja pisaraid.

19 Veebr 2019, 03:31
Nonii, jälle ühel nn tinderi deidil käidud, järjekorranumbriga neli.
Peab mainima et suht pettumus oli, sain sisuliselt täita autojuhi rolli et ta saaks mingi kutiga kohtuda.
Ega ma ei lootnudki midagi erilist, aga siiski suutsin pettuda (tehke järgi.)
Ole nüüd, kas sa oled täiega suss?

Kutsud kohvikusse, ja maksimus "ma viin su kodu", soovid jalutada.

Nagu loogiline ju?
MeyerSmile kirjutas:
19 Veebr 2019, 22:15
Noh, Shrek oli üldse 32, kui endale naise sai, tema oli ka kole
:D hea

Mis deidile sa minna tahad?
Kui aus olla siis ma isegi ei tea enam.
Oh OP, tundub, et sa hakkad varsti võluriks, nagu internetilegendid räägivad.
Ega polegi enam palju jäänud sinnani.
Noh, Shrek oli üldse 32, kui endale naise sai, tema oli ka kole
Unlike Shrek, I'm not sexy as kadakas*.
Lihtsalt ela, õpi, tööta, muutu nö "kellekski", ole julge ja inimestele avatud ning ühel hetkel leiadki seda, mida otsisid.
Kui ma olen praegu "mitte keegi," läheb see arvesse?

Kuna browseri refreshiga läks mu tekst kaduma siis ei hakka jälle pikalt kirjutama.
Kui aus olla siis läks pea iga asi sellel viimasel "deidil" viltu, nii et lisaks kergele ärevusele sain ka omajagu piinlikust, õnneks ta pole ühendust võtnud peale seda õhtut. Siinkohal ei kasuta "õnneks" ilmaasjata. (Aitäh augule jahutussüsteemi lõdvikus).
Pea norgu laskmise kohta võin nii öelda, et olen seda juba teinud. Viimasel ajal kaasneb iga asjaga mingi kuradi n-uss. Lihtsalt ei tõmba veel kummiliimi ja nitrolahustit segi et suudaks rõõmus olla. Mõtted liiguvad pigem sinna suitsiidi suunas. Ei ole vaja siinkohal soovitada psühholoogi, käin seal vabatahtlikult-sunniviisiliselt, ning ei saa väita et veel mingit erilist abi oleks olnud. Ja ega pole ka erilist motivatsiooni ennast aidata, suht leppinud sellega et ma mingi kuradi autisti laadne jäänuk kes ei saa elementaarsete asjadega elus hakkama, samalajal kui teised minuvanused ja nooremad võtavad elult mis võtta annab.

Kui valime oma ellu elemente (ükskõik, milliseid elemente) oma tõelise olemusega haakumise põhjal, siis on kõik need elemendid oma olemuselt elujaatavad ehk elujõudu andvad. Kui aga elame elu, mille sisuks on justkui linnukeste märkimine mingisugusesse tabelisse, mida keegi kuskil on “õige elu” tähise all koostanud, siis ei pruugi nende linnukeste taga eriti palju elujõudu olla. Enamasti leidubki säärases (kellegi teise poolt koostatud) tabelis just nimelt kurnavaid elemente ja kui neid kurnavaid elemente saab ühel hetkel liiga palju, kukub ka inimese elu ümber.
Eva Tenter

Mhh see suitsiidi jutt on selles vanuses suht tavaline nähtus. Mööduv kui inimene areneb/kasvab.
Mis su psühholoog selle deitimise asja peale ütleb? O_o
Peale deiti ei pea midagi saama kui aus olla. Ei rääkimist ega ka järgmist kohtumist. Kuigi viisakas oleks öelda teisele, et pole huvitatud vms.
Mida iganes

Räägi oma taktikast. Detailides. Kaua sa suhtled enne? Mis selga paned ja mida räägid? Räägi kuhu kutsud ja mis iba ajad?
Mingit kindlat mustrit pole kujunenud välja. Seni olen ca. 2-5 nädalat enne kokkusaamist suhelnud. Riietus pigem vabam, teksad ja pusa olnud üldjuhul. Kutsumise koha pealt pole ka mustrit kujunenud. Iba kui hülgemöla ajamist proovin pigem vältida et mitte täieliku hävku muljet jätta. Endast ei räägi, kui just ei küsita midagi.
Mis su psühholoog selle deitimise asja peale ütleb? O_o
Mis tal ikka niiväga öelda, viimane kord oli natuke üllatunud, seda ei ütlend et ära rohkem ürita.
Peale deiti ei pea midagi saama kui aus olla. Ei rääkimist ega ka järgmist kohtumist. Kuigi viisakas oleks öelda teisele, et pole huvitatud vms.
Nii on isegi päris hea, 10 mmin peale deidi lõppu, kirjutas et pole huvitatud ja kõik.

Minu arust on halb kui inimene ise endast ei räägi, ka lihtsamaid asju mitte. Väga kinnine inimene, väga vaba hirmutab siiski inimesed ära. Lahti muukimine võtab palju aega ja energiat. Ja võimalik, et inimene jääbki kinni mingitel asjaoludel. Seega targem on edasi liikuda inimesel kellele sa end ei ava/kes sulle end ei ava vms.
Räägib inimene xD kes on oma enamus elust elanud vallalise elu! Valikuliselt ja mitte nii valikuliselt.
Mida iganes

01 Mär 2019, 21:26
Tubli, kiidan, oskad kasutada quotet nii, kuidas mulle meeldib!

Proovi täis ila suust välja ajada, katseta erinevaid taktikaid.

Proovi klubis minna neiu juurde ja hakkata tootma korraliku hardcore jama.

Mis su kaotada on?

Kas su enesehinnang on madal?

Proovi tõmmata paar raksu lõbutüdrukule raha eest ära. See tõstab tuju ja enesehinnangu! Samas peale seda võid temaga ka suhelda.

Proovi täis ila suust välja ajada, katseta erinevaid taktikaid.
Proovi klubis minna neiu juurde ja hakkata tootma korraliku hardcore jama.
Iba ajamist võib proovida, ei tohiks probleemiks olla, pigem ma surun just seda iba ajamist maha. Ääh, eks tuleb mingi aeg siis esimene tripp klubisse ette võtta.
Mis sul kaotada on?
Ega vist ei olegi midagi.
Kas su enesehinnang on madal?
Enesehinang on pigem puudulik kui madal.
Proovi tõmmata paar raksu lõbutüdrukule raha eest ära. See tõstab tuju ja enesehinnangu! Samas peale seda võid temaga ka suhelda.
Tegelikult ma olen korduvalt proovind mõne seltsidaamiga kohtuda, paraku aga pole mitte ühegagi reaalselt kokku saanud. Kas juba algul on ära öeldud mingi põhjus või lihtsalt pole kohale ilmutud. Ega päris 55 aastat Katjushat ka tuuseldada ei tahaks.

Nagu kuidas see võimalik on üldse? Räägi oma taktikast ja jutust? .Väga imelik, et isegi seltsidaam ei taha sind.
Mingit erilist juttu pole eelnevalt olnud, mõni on vahest harva kaalu või vanust küsinud mis on ka sobinud. Aga lihtsalt mingil momendil on kas suhtlus katkenud või pole kohale ilmutud, nii lihtne see ongi. Tundub et kõik on võimalik.PS: võib privasse saata mittepirtsakate lõbutüdrukute kontakte

Selle teenuse pakkujatega eestimaa kurvemates paikades on nagu on... Väga ei kipu riskima sõitu teise eestimaa otsa, teadmata kes täpselt ees ootab, kas vuntsidega 56 aastane Aljoona või 23 aastane Annika. Mõned tunnid korralikku eeltööd teinud ja tundub et kel vähegi välimust on, on leidnud omale rikka suggardaddy, või hind on kallim kui võtta lennupiletid välisriiki, seal kulutada teenuse peale+söögid joogid.
Uurimustööd jätkuvad....
...ehk siiski on veel mõni normaalne.

04 Mär 2019, 01:33
Selle teenuse pakkujatega eestimaa kurvemates paikades on nagu on... Väga ei kipu riskima sõitu teise eestimaa otsa, teadmata kes täpselt ees ootab, kas vuntsidega 56 aastane Aljoona või 23 aastane Annika. Mõned tunnid korralikku eeltööd teinud ja tundub et kel vähegi välimust on, on leidnud omale rikka suggardaddy, või hind on kallim kui võtta lennupiletid välisriiki, seal kulutada teenuse peale+söögid joogid.
Uurimustööd jätkuvad....
...ehk siiski on veel mõni normaalne.
Miks mitte 56-aastane vuntsidega Annika? Soovolinik tuleb tee ata-ata kui hakkad siin sugudele vanuseid või välimusel baseeruvaid eeldusi tegema.

Seleen kirjutas:
05 Mär 2019, 20:14
kakkybabenasa kirjutas:
05 Mär 2019, 20:13
https://www.upload.ee/image/9659178/Sna ... 448293.jpg
Lähme deidile?
saada ilma filtrita pilt talle
Vabalt. Pole telefonis ühtki pilti endast.
Ma olen aasta kümneid filtrita olnud. Kasu ega kahju ei toonud. Seega poogen. Ükski pilt mis ma näitan ei näita milline ma päris elus olen. Heal juhul video.
Mida iganes

Poisid-tüdrukud, võtke vabamalt.
Soovolinik tuleb tee ata-ata kui hakkad siin sugudele vanuseid või välimusel baseeruvaid eeldusi tegema.
Mul on õigus isiklikule arvamusele, mis ei pea ühtima soovoliniku/lumehelbekese omaga (loodetavasti ei tõmmanud selle lausega kohtuvaidlust kaela).
Lähme deidile?
Tõsine pakkumine või hardcore trollimine? Kui tõsine, siis räägiks sellest privas äkki? :D

Tead, ma olen siia sattunud täiesti pooljuhuslikult, kuid olen elanud täpselt sama elu läbi. Mul joppas küll tinderis see süütuse (22 olin) teema ära, aga tead, see ei muutnud minus mitte midagi. Olen endiselt samasugune seltsnik nagu enne. Tõsist suhet sealt ei tulnud ka, kuna uskumatul kombel kadus minu poolne huvi. Aga jätkuks nüüd käisin ka mina mõningatel tinderi kohtingutel nagu sinagi ning umbes sama paljudel nagu sinagi. Ühestki ei edenenud midagi. Ma olen praegu 22 ja olin vahepeal täiesti loobunud naise otsimisest, aga nüüd see aasta asusin uuesti otsingutele, sest tunnen, et vanus pressib veits juba, et võiks mingigi suhe olla. Olen ka "friendzonedes" istunud mitmes, pool aastat siin ja seal, tunnen su pettumust, aga olin noor ja rumal ning õnnelik, et mõni neiu tähelepanu pööras kuigi ainult sõbrana. Nüüd jällegi tänu sellele, ma pöördun veidi liiga otse, et kui küsitakse, et mida ma otsin, siis ikka suhet ja ütlen ka neiudele, et otsin suhet nagu deidil näost näkku, see võib neid hirmutada, aga no reaalselt on ka minu ajal mingi väärtus, et seda mitte raisata hingevalule pidevalt. Lisaks veel eelnevale jutule, et mul suht kõrged standardid.

Enesekindlusega on mul pikalt probleemid olnud nagu sinulgi, oli see mul üsna puudulik, aga kuidagi on midagi tekkinud lampi. Naisi endiselt ei ole, aga veidi parem ikka. Muidu ma olen ikka suht 1:1 sinu koopia, väiksema suitsiidikalduvusega ainult. Sai nüüd mingi segane jutt siia maha pandud, ei tea, kas sellest mingit kasu sulle on, aga loodan, et saad kõik jutti. Soovitaks badoo ka teha sul ja lase mõnel sõbral norm photoshoot teha. Peaks toitma paremini. Mul endast on ülihea pilt trehvanud ja noh midagi ikka tiksub, match siin-seal.

Keegi võiks veel oma tinderi kogemustest kribada, päris lahe lugeda.
Minu meelest nooremas eas on suhtes olek nii ülehinnatud ja ühiskondlikult survestatud teema. Enamjaolt need jutud ja pildid "õnnelikest suhetest" ei pretendeeri absoluutsele tõele. Võib-olla on see lihtsalt minu kogemuste, nähtuste ja kuuldu põhjal oletus.

*Kohtama kutsus mind vaid tuvi..kes oli võõramaalane Never went. I left tinder at this time.
*Eestlane kellega jutule sai ütles, et ei oleks arvanud, et elusees minuga välja oleks saanud minna. Ei saanudki. Eks ole. Solvus mingi asja peale vist....
*Ainuke kellega ma kohtamas käisin oli tsikk. Kuna ta peale kohtumist väga ei rääkinud enam siis jätsin ta sinna paika. Aga tjah ta otsis vist midagi...ma mitte.

Üldse mulle ei kirjutanud eriti keegi, eriti need keda tahtsin, et kirjutaks. Tinderisse läksin siis lootsin, et kui on match siis 😆 kohe kirjutatakse, et lähme välja, saame tuttavaks JNE aga ei midagi sellist. Tühjus. Enamusele kirjutasin Ise.
Mul pole aega netis aega raisata. Niikuinii pole inimene netis see kes ta päris elus.

Nagu ming 21 aastased tüübid kes räägivad suuri sõnu aga kui asjaks läheb siis....paneks kaks listi.

F tinder. Ülehinnatud jamps või on mul kõrged ootused.
Igasuguste otsa sattub. Vahepeal tuleb omaette olla.
Mida iganes
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”