Re: On veel minusugused?

Aga see vend on juba 21 ju
Paraku jah 21 juba. Suht masendav, 13 aastased lasevad kvartira läbudel gängbängi minna, ma pole isegi mitte esimese suudluseni jõudnud.

Polegi suurt vahepeal juhtunud, ühe tüdrukuga mõned korrad väljas käinud ja siin-seal ringi trippinud, of course as a friend, nothing special. Suht fun olnud temaga, kuigi üks kord sain teada kui mõttetu ma olen ja kuidas häbistasin teda. Shit happens (all the time). Vabandust et olemas olen ja mamma papa liising autoga ei käruta ringi.
Paar nädalat tagasi soovitas psühholoog mul "puhkama" minna teatud asutusse, vist on deprekas ja suitsiidi mõtted "natuke" üle normi läinud. Ja nii see sitane eluke laperdab mööda Siberi külavahe auklikku teed.

[quote="Anonüümne jobutis" post_id=477595
[/quote]

Vabandust küll, aga kus sa neid 13 aastaseid gängbängereid näed?

Miks sa ei võiks võta endale prostituudi, teise ja kolmanda ka?

Mis sul viga leida töö? Osta korter? Auto?
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

Kood: Vali kõik

Vabandust küll, aga kus sa neid 13 aastaseid gängbängereid näed?
Lihtsalt vahepeal tundub netis sirvides nii, või lihtsalt kõigil on plank nii laiali, et tänaval kõnides peaks olema laia veose luba.
Miks sa ei võiks võta endale prostituudi, teise ja kolmanda ka?
Tegelikult ega vist mingit takistavat jõudu polegi
Mis sul viga leida töö? Osta korter? Auto?
Töökoht olemas, lisaks veel muud otsad. Auto(d) on olemas, lihtsalt auto juures ei meeldinud ta tuttavattele aastanumber, seega automaatselt romu. (rohkem metalli, vähem plastikut, that's how i like it.) Elukohaga üritaks nii et jätaks korteri etapi vahele ja alustaks mingi majarisuga, ilma megalaenuta. Ei meeldi see kui ühelpool kõrval elab päevst päeva räime praadiv vanamutt, korrus all on iga päev algusega kell 10.00 "bändiproov" ja korrus üleval pool kurat teab kes.

Miks sa raiskad aega selle h00ra peale kes vaatab autosid?

Jobutis, sul on vaja nõu, nagu ma siin juba enne mainisin, ja mainin veelkord.

Mine ja n1kku üks hea kehaga noor l1ts(100-150) kui tuled ja keha sitt, siis lähed ära.

Siis mine n1kku uuesti üks teine, kolmas...
JA SIIS SA HAKKAD MÕISTMA....

Aga mis point ma sulle siin hakkan kirjutama ja aitama, kui ma mõtlen sinu olukorra peale, annan nõu, ja sa ei tee ja ikka halad nettis edasi?????

Palun ütle mis point sellel?

Anonüümne jobutis kirjutas:
20 Mai 2019, 23:49
Nonii, l1tsi juures käidud. Mis ma oskan öelda, polnud õnneks 2 minuti mees, kergelt tükitöö maik suus. Ei mingeid lollakaid tundeid ega midagi.
No nii,Algus on pandud!

Oli kena keha? Räägi kus numbri said ja kas esimese ettejuhtund l1tsi juurde läksid?

Tubli poiss! Siit vist saab tegudemeest. Vast edaspidiselt kirjutan ka.
Kus kandist oled?

Oli kena keha? Räägi kus numbri said ja kas esimese ettejuhtund l1tsi juurde läksid?
Kehal polnud vigagi, või ma ei oska lihtsalt väga pirtsutada, annaks 6,5/10. Ega selle raha eest paremat ei saagi.
Numbri sain mahayataha lehelt, kiire kõne, aeg kokku lepitud ja nii läks lahti sõit teise linna. Nii palju ma valisin et piltide pealt tundus normaalne, rohkem väga ei süvenenud.

boyjoy kirjutas:
21 Mai 2019, 01:37
Damn, mul klubist saadud paari lohaka pärast sitt tunne olnud, aga et raha eest prostile süütust kaotada, see on out of my league.
Lohakad on lohakad.

Leian,et poiss tegi õigest. Igatpidi kogemus. Ei ole vaja neid tundeid siia...

Nõrk oled,et hakkas sul sitt tunne. Moraalselt ebastabiilne oled.

mery17 kirjutas:
21 Mai 2019, 09:15
teistsugused tõekspidamised.
Eitea milline? Lugedes tema komentaare (ega ma teda ise ei tunne seda Boyd) võib järeldada, et meil VÕIBOLLA on isegi ühtseid iseloomujooni.
mery17 kirjutas:
21 Mai 2019, 09:15
Ta pole moraalselt ebastabiilne, vastupidi.
Et siis mina olen?

Ma leian, et ei ole midagi halba kui inimene toetab üksikemasid või ükskõik mis naispoolt kes sellega tegelevad rahaliselt saades mõnu ja pakkudes seda teisele osapoolele ka!

Vulkaanipurse kirjutas:
21 Mai 2019, 08:09
boyjoy kirjutas:
21 Mai 2019, 01:37
Damn, mul klubist saadud paari lohaka pärast sitt tunne olnud, aga et raha eest prostile süütust kaotada, see on out of my league.
Lohakad on lohakad.

Leian,et poiss tegi õigest. Igatpidi kogemus. Ei ole vaja neid tundeid siia...

Nõrk oled,et hakkas sul sitt tunne. Moraalselt ebastabiilne oled.
Sitt tunne oli küll jah, sest hommikul ärgates suvalist inimest näha kaineks saades ja asju kokku pakkides teeselda nagu midagi poleks juhtunud on lamp. Vb olen tõesti siis liiga vanamoodne. :)

Süütuse kaotamine jääb meelde terveks eluks, võiks ikka valida, keda ja mis emotsioonidega sa terve elu mäletada tahad. ;)
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

boyjoy kirjutas:
21 Mai 2019, 16:07
Sitt tunne oli küll jah, sest hommikul ärgates suvalist inimest näha kaineks saades ja asju kokku pakkides teeselda nagu midagi poleks juhtunud on lamp. Vb olen tõesti siis liiga vanamoodne. :)
Kui sa väga joobes ja väga koleda lohaka saad siis vast jah. Normaalne eit teeb sulle hommikul süüa ka ja samaaeg võtab põske.. (isegi kui sa said teda klubis esimese kahe tunniga)
boyjoy kirjutas:
Süütuse kaotamine jääb meelde terveks eluks, võiks ikka valida, keda ja mis emotsioonidega sa terve elu mäletada tahad. ;)
Mingi eit oled? Kontrolli endale püksi. Pls... Naistel vaid sellised asjad.

Vulkaanipurse kirjutas:
21 Mai 2019, 16:10
boyjoy kirjutas:
Kui sa väga joobes ja väga koleda lohaka saad siis vast jah. Normaalne eit teeb sulle hommikul süüa ka ja samaaeg võtab põske.. (isegi kui sa said teda klubis esimese kahe tunniga)
boyjoy kirjutas:
Mingi eit oled? Kontrolli endale püksi. Pls... Naistel vaid sellised asjad.
Mis naistel? Ainult naistel on mälu või emotsioonid? Ma ei mõista sind. Ega me ilmselt ei leiagi ühist keelt kui sa arvad, et prostituutidele süütuse kaotamine on mõistlik tegevus. :) Loodan, et sa esimesel korral suguhaigust ei saanud.
/.../

boyjoy kirjutas:
21 Mai 2019, 16:17
Mis naistel? Ainult naistel on mälu või emotsioonid? Ma ei mõista sind. Ega me ilmselt ei leiagi ühist keelt kui sa arvad, et prostituutidele süütuse kaotamine on mõistlik tegevus. :) Loodan, et sa esimesel korral suguhaigust ei saanud.
Kui kõik on nii saamatu nagu autoril siis jah, see on NORMAALNE ja hädavajalik!

Mälu? emotsioonid? normaalne täisjõuline mees põrutab oma 100 naist enne kui abielluma läheb (või abiellub ja tõmbleb edasi). Neid vendi kes halastusest seksi said on väga morn vaadata.
Seleen kirjutas:
sa oled vist sellise ellusuhtumisega, et tundeid tohivad tunda ainult naised eks
ja kui meessoost isik peaks nt nutma siis tõmbad vastu lõusta ja sõimad eideks?
Noup, eksid. Me ei räägi siin tundetest ju! Mehed ka nutavad.. emotsioonid..

aga see esimene-teine-kolmas seks küll mingi "ÜLIM emotsioon ei ole, kui sellega ei kaasne epic lugu, mina nii arvan.

Aga kui mees nutaks sp ,et naine petis kellegiga ja läks ära siis vast jah, ta on eit..

Seleen kirjutas:
21 Mai 2019, 16:26
ma ei saa enam isegi aru kas sa oled troll ja tahad siit tähelepanu/reaktsioone saada või sa tõsimeeli usud seda mida sa just vastasid
Kui minu maailmavaade ei ühti sinuomaga. On see probleem? ei ole.

Lihtsalt ma olen mees ja suudan olla "mitte kõik", oman arvamust ja iseloomu.

Priva mulle kus ma täpsemalt eksisin ja mul õigus ei ole. Meelsasti vastan kõikidele su küsimustele teemakohaselt privas.

Vulkaanipurse kirjutas:
21 Mai 2019, 16:23
boyjoy kirjutas:
21 Mai 2019, 16:17
Kui kõik on nii saamatu nagu autoril siis jah, see on NORMAALNE ja hädavajalik!
Millise normaalsuse definitsiooni järgi see normaalne on? :)
/.../

boyjoy kirjutas:
21 Mai 2019, 16:34
spermatoksikoos peksab ajju ja inimene läheb lollimaks.

Kui sa tahad midagi konkreetsemalt teada, PRIVA.

selles teemas ma ei vasta enam su küsimustele. Ikkagi autor sai n1kku ja nüüd tal vähemalt kogemus (1/100) algus pandud.

Vulkaanipurse kirjutas:
21 Mai 2019, 16:37
boyjoy kirjutas:
21 Mai 2019, 16:34
spermatoksikoos peksab ajju ja inimene läheb lollimaks.

Kui sa tahad midagi konkreetsemalt teada, PRIVA.

selles teemas ma ei vasta enam su küsimustele. Ikkagi autor sai n1kku ja nüüd tal vähemalt kogemus (1/100) algus pandud.
Aitäh, et küsimusele vastamise asemel mind sõimata proovid, pole mul vaja midagi privasse kirjutada. Kui sa midagi väidad, siis võiksid ikka samas teemas ka oma väiteid kaitsta.
/.../

boyjoy kirjutas:
21 Mai 2019, 17:12
Aitäh, et küsimusele vastamise asemel mind sõimata proovid, pole mul vaja midagi privasse kirjutada. Kui sa midagi väidad, siis võiksid ikka samas teemas ka oma väiteid kaitsta.
vabandust, aga kus siin sõimamine peaks olema?

Spermatoksikoos ei olnud sinu kohta.

või kus sa solvangu proovi nägid?

Kaitsen kaitsen. Hetkel edukalt.
Vsjo ei vasta enam sulle siin teemas, järgmine teemakohane vastus tuleb priva kui kirjutad.

Seleen kirjutas:
21 Mai 2019, 17:35
mitte kuigi edukalt imo
väidete kaitsmise alla ei lähe "kirjuta privva", sest privas sa ajad suht kelbast ja teistele lugejatele jääb ikka arusaamatuks
Teistel lugejatel on suu, sõrmed ja aju, et kirjutada mulle ja küsida selgitusi mingisuguse minu postituse/ütluse/arvamuse kohta. Ma vastan absull kõigile kes kirjutavad.

Nonii, vahepeal jälle hulk sitha ja vett merre voolanud. Väljas on sügisele omane melanhoolne valgus. Naistega läheb umbes sama sitasti kui muidu, või isegi natuke kehvemini.
Üks kellesse ma aega ja raha investeerisin ütles lihtsalt viisakalt et ta ei näe enamat kui sõprus. Sisimas arvasin et tuleb block ja jäetakse mind rahule kuid ma eksisin. Nädal hiljem kutsus enda poole, tahtis asju selgeks rääkida. Ta oli üsna üllatunud, et ma nii chill olen selle teemaga. Aga ega kadakas*(mina) ei kuulnud seda juttu elus esimest korda, ega ka teist korda, vaid kurat teab mitmendat, seega no suprises there. Mingi kuu poolteist hiljem kutsus mind välja segastel asjaoludel, jäi mulje et tal oli hea meel mind näha, ma ei tea miks. Sinna kahe sündmuse vahele jäi kord kus ta viimases hädas kirjutas mulle kuna jäi bussist maha ja oli küüti vaja, andis isegi bensuraha. Ju tal läks mingi lõdvikuga lappama kellega ta sama päev rannas käis, või ei raatsinud see lõdvik lihtsalt diislit ostma oma keskpärase baierlase paaki.
Korra õnnestus isegi üks "õnneliku lõpuga tinderi kohting", minuga jäädi rahule, ja mina temaga. Sealt sain elu esimese suudluse jne. Paraku jäi see selliseks üheöö värgiks.
Viimased mõned nädalad jaurasin ühe uue tegelinskiga, aga ta kellesti kolmandast huvitatud, seega ma ei vaevu hetkel enamat sinna panustama.
Deprekas on ka ilmselt hullemaks läinud kui ta oli varasuvel.
Ma vist meenutan Internet Explorerit. Asjad jõuavad liiga hilja kohale, ja vahepeal ta julgeb küsida kas ta võib olla su"default browser" siis kindel vasus on "EI."
Kas keegi elundidoonorist pole huvitatud? Pakuks ennast hea ettemaksu korral.

Nagu mingi peaviga oleks, et nii hullusti naist otsid. Päris hale ja eemaletõukav tundud nii.

Lihtsalt ela ja arenda ennast, suhe pole kõige tähtsam. Ja kui veits arenened, lähed ehk ka paremini peale naistele.
No tavaliselt ei taheta ikka küll ju mingeid deprekas tüüpe, vaid ikka selliseid, kes elust rõõmu oskavad tunda.

aje kirjutas:Päris hale ja eemaletõukav tundud nii.
No ega ta naistele seda räägi! Siin ta kirjutab ausalt nagu asjad on ja nii peabki.
aje kirjutas:suhe pole kõige tähtsam.
Minumeelest poiss tahab vaid sexi hetkel.
aje kirjutas:lähed ehk ka paremini peale naistele.
Tinder teeb tänapäeval selle vast kergemaks ja mugavamaks. Kui üksik naine ja üksik mees tahavad midagi, siis miks mitte?
aje kirjutas:No tavaliselt
Kui üks on deprekas ja teine ka, nad sobivad ju?
Otsitakse juu ühiseid kokkupuute punkte?

Hakka endaga tegelema. Ma olen alati hirmuga eemale lükanud sellised, kes meeleheitlikult tahavad hakata kohe mingeid suuri tulevikuplaane tegema ja suhtesse jooksma ning reaalselt seljas elama. Kohati isegi tekitanud see piinlikkust, et meespool ei saa aru kui on muutunud pealetükkivaks.
Usun, et kui lõpetad selle meeleheitliku otsimise ja maha rahuned, siis hakkab elu loomulikult jooksma. Tee trenni, loe raamatuid vms, kogu enesekindlust ja peleta see depre enda elust minema. Keegi teine ei viitsi sind küll lappida ja julgustada...

Tere!
Kui deprekas on hullemaks läinud, tuleb pöörduda psühholoogi poole. Sul on vaja kõrvaltvaatajat, kes aitaks sul oma käitumismustreid analüüsida ja parandada, sest nagu teised juba ütlesid, peletad sa pealetükkimisega tüdrukuid eemale. Inimene, kes koguaeg korvi saab, muutub meeleheitest pealetükkivaks. Samuti suurendab pealetükkivus korvi saamise tõenäosust, seega on sul tekkinud surnud ring, millele on vaja lõpp teha. Mõistan sind väga hästi, sest olen ise minevikus nii käitunud.
Armastus tuleb inimese ellu siis, kui ta seda kõige vähem ootab. Pidev ja paaniline otsimine toob rohkem kahju kui kasu. Sellepärast soovitan Tinderi aktiivsust vähendada. Mul on kahtlus, et satud seal täiesti valede inimeste peale. Otsi endale hoopis suhetega mitteseotud tegevusi, mis sulle meeldivad. Näiteks mine mingisse trenni vms. See on hädavajalik, sest sul on vaja mõtteid mujale viia.
Enda kogemuse põhjal võin öelda ka seda, et suhte mitte leidmine võib tähendada vales seltskonnas olemist. Kooliajal ei tekkinud mul ühtegi suhet, kuigi üliväga tahtsin. Olin aastaid üsna sarnases seisus nagu sina praegu. Samuti kannatasin tihti kiusamise all. Asjale tegi lõpu ülikooli minek, kus mind ootas ees palju meeldivam ja minuga klappivam seltskond. Sealt leidsin ka kohe alguses väga õnneliku suhte, mis jäi ideaalselt püsima. Samuti leidsin head ja toetavad sõbrad. Olen tagantjärgi väga õnnelik, et varem ühtegi suhet ei olnud, need oleks raudselt läbi kukkunud. Sa võiksid ka mingil viisil oma seltskonda vahetada või täiendada, äkki hakkad ühel päeval õigete inimeste peale sattuma.
Soovides parimat
Endine sinusugune
N21

No tavaliselt ei taheta ikka küll ju mingeid deprekas tüüpe, vaid ikka selliseid, kes elust rõõmu oskavad tunda.
Keegi teine ei viitsi sind küll lappida ja julgustada...
Ega jah, ilmselt deprekaspole ainus eemaletõukav asi.
No ega ta naistele seda räägi! Siin ta kirjutab ausalt nagu asjad on ja nii peabki.
Nii on, ma tõsti ei viitsi siin forumis asju ilustada. Naistele ma muidugi ei räägi kõike.
Hakka endaga tegelema. Ma olen alati hirmuga eemale lükanud sellised, kes meeleheitlikult tahavad hakata kohe mingeid suuri tulevikuplaane tegema ja suhtesse jooksma ning reaalselt seljas elama. Kohati isegi tekitanud see piinlikkust, et meespool ei saa aru kui on muutunud pealetükkivaks.
Ma ei ütleks et ma mingeid tulevikuplaane v midagi tegema oleks hakanud, seni kõik kellega ma mämmerdanud olen, on omale parema, kenama, rikkama, lähedamal elava poldi leidnud. Seljas elanud pole.
Tee trenni, loe raamatuid vms, kogu enesekindlust ja peleta see depre enda elust minema.
Ütleme nii et tegevust mul jätkub, küll mitte raamatutele ja trennile. Enesekindlus on paremaks läinud võrreldes mõne aasta taguse ajaga, aga mõnele võhivõõrale ma ei julge külje alla ronida ja iba ajama hakata. Aga seda hea öelda et peleta minema.
Tere!Kui deprekas on hullemaks läinud, tuleb pöörduda psühholoogi poole.
Käin, pool sunniviisiliselt.
Sellepärast soovitan Tinderi aktiivsust vähendada. Mul on kahtlus, et satud seal täiesti valede inimeste peale.
Pigem ei satu ma seal enam väga kellegi peale, nädalas keskmiselt 1-2 matchi,ning enamustele ma ei kirjuta.
Enda kogemuse põhjal võin öelda ka seda, et suhte mitte leidmine võib tähendada vales seltskonnas olemist.
Peale kutseka lõppu kadus ka seltskond, hetkel ma inimestega väga läbi ei käi- seega võib öelda et seltskond kui selline puudub. Seega jälle üks probleemi põhjustest leitud.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”