On veel minusugused?

Tere. Tunnen huvi kas on veel siin maamuna pääl minusuguseid "saamatuid" kes on juba 17 ja lähim kokkupuude ühe tüdrukuga oli kord jõulupeol tantsides.
Hakkasin selle asja peale eile mõtlema, kuna käisin ühel ekskursioonil mõned päevad tagasi ja meiega oli kaasas veel 1 tüdruk (olime ainukesed õpilased) ja seal nagu tekkis mingi side. Samas me omavahel väga ei rääkinud. Aga ta vaatas mulle otsa vahetevahel päris pikalt otsa ja mina talle. Nüüd muidugi ütlete et mis sa ennem ei rääkind, nüüd on hilja, aga mul polnd toohetk midagi tarka öelda (suuvärk on võrdlemisi otsekohane ja rohkesti musta ja vähem musta huumoriga rikastatud). Nüüd mai saa aru miks selline kammajaa üldse tekkis, kuna tal on poiss olemas ja mina olen tema poisi kõrval võrdlemisi mitte-kena lühike kribu.

Kurat, läks monoloogiks kätte aga vast sobib.

Re: On veel minusugused?

Pole see mingi saamatu, inimeste elud, kogemused, juhused on erinevad. 17-aastane pole ju mingi vana ätt, keda maha kanda. See on täiesti normaalne, kui 17-aastaselt vastassooga erilist kokkupuudet pole.

Kui tüdruk sulle tähelepanu pööras, järelikult sa kõigile tüdrukutele päris vastumeelne pole. Nii et küll tuleb ka sinu aeg, isegi kui see lootusetu tundub. Ära üleliia muretse, keskendu pigem sellele, mis su elus olemas on, jätka samamoodi, suhtle inimestega jne, ja küll need edasised kokkupuuted tüdrukutega ka tulevad.

Edu!

Hea kuulda et ma pole ainuke (kahjurõõm on suurim rõõm :D).
Üldjuhul tunnevad tüdrukud minu vastu huvi siis kui kellelgil on midagi vaja, a'la kust seda saab ja kas sa selle saaksid korda teha jne. Muidu olen täheldanud seda et nn "paipoisside" vastu huvi ei tunta (sõber on minuga 1:1 samasugune). Paipoisi alla mõtlen sellist kes ei suitseta ja ei tuigerda kuskil peol viinapudel käes kodu poole, aga aegajalt käkki ikka teistele keerab. Samas sellist joovat ja laamendavat tüdrukut ka ei taha (maitse asi jällegi- kellele ema, kellele tütar).
Eks nüüd näha ole mis sellest loost saab, kas lõpetan intensiivravi osakonnas või kuskil vähe viisakamas kohas.

Ära ole nii pessimistlik :D mulle näiteks meeldivad sellised rahulikumad inimesed(juuakse ja suitsetatakse ikka tavaliselt, et teised teevad ja miks mina ei peaks tegema või et olla lahedam jne). Peamine et sul oleksid sihid silme ees ja et sa nendele ikka kindlaks jääksid(kohe on ära näha kunas inimene on ebakindel) edu sulle :) :)

Anonüümne jobutis kirjutas:Hea kuulda et ma pole ainuke (kahjurõõm on suurim rõõm :D).
Üldjuhul tunnevad tüdrukud minu vastu huvi siis kui kellelgil on midagi vaja, a'la kust seda saab ja kas sa selle saaksid korda teha jne. Muidu olen täheldanud seda et nn "paipoisside" vastu huvi ei tunta (sõber on minuga 1:1 samasugune). Paipoisi alla mõtlen sellist kes ei suitseta ja ei tuigerda kuskil peol viinapudel käes kodu poole, aga aegajalt käkki ikka teistele keerab. Samas sellist joovat ja laamendavat tüdrukut ka ei taha (maitse asi jällegi- kellele ema, kellele tütar).
Eks nüüd näha ole mis sellest loost saab, kas lõpetan intensiivravi osakonnas või kuskil vähe viisakamas kohas.
Mina näiteks olen täpselt selline nagu sa kirjeldasid - ma olen karsklane ja mulle meeldivad just rahulikud inimesed. Igatahes.. ma usun, et juba mõne aasta pärast tuleb karsklus Sulle kasuks. Sellistele inimestele, kes on kained ja ei tarvita mingeid aineid, vaadatakse tihtipeale n.ö alt üles ja neid austatakse salamisi. See kui teised joovad, suitsetavad jne, ei tähenda, et Sina peaksid seda tegema, et seltskonda sulanduda. Ja need purjuspäi tehtud lollused jäävad ka tegemata. Mina normaalne olemise pärast oma pead ei vaevaks. Soovitan ka Sinul seda mitte teha.
20 / ♀
Rumaluke

Nii ta on et olemas normaalseid, kes suitsetavad ja lakuvad aeg-ajalt.

Igastahes selle asjaga läks metsa (tahaks kasutada muid väljendeid, aga kellegile meeldib vist kadakast kuumaalused)- nii nagu alati. Aga, mis seal ikka, vast elan veel mõne aasta ja ehk tuleb mõni natuke lootust andvam olukord.

Otsisin säärast teemat, enda peas neid mõtteid juba tüütu lõputult leierdada. Peagi 20 saamas. Sarnane seis, mitte just mure. Olen pigem midagi hübriidi taolist, ei oskagi täpselt end "sildistada". :D Inimeste arvates üliintelligentne isik, kohati küll kahtlen selles ise ning üritan suuvärki "korrigeerides" miskipärast endast võimalikult rumala mulje jätta ja olen ajapikku omaks võtnud selle nn. naljamehe imago. Suhtlen väga tihedalt vastassugupoolega, tegelikult enamik minu suhtluspartnerid. Aga tõsiselt huvitatud ei tundu keegi olevat ja endapoolsed lõputud üritamised ei kanna samuti vilja. Minu huumor on kohati väga must, samas tihti väga sarkastlik, nokkiv. Tarbin alkoholi tihti (pere mõjutused), teen üleüldse asju mida üldjuhul minusugused paipoisid justkui ei tee. Kohati jääb isegi mingi ossi mulje endast. Oi pikk tekst aga ehk kedagi huvitab, samastub või misiganes. :D Ehk on probleemiks see, et ma ei tea isegi, kes ma olen.

Mina enam ei suhtle vastaspoolega väga palju, klassiõdegega suhtlesin vanasti, aga erinevad koolid viisid teed lahku. Nüüd aga endine klassiõde kummitab peas... Kurat, nagu armunud 8 aastane, ausõna :lol: . Aga õnneks pole suvel väga palju aega kiimelda ja mõelda selliste asjade peale, igasugused asjatamised, haltuurad, projektid ja praktika (praktika pole ka päris tooli peal istumine kotis rippus üle ääre). Nii et jah, raudnael jalga ja huumoriga läbi vasktorude :D.

Jälle läks monoloogiks kätte, aga vast ei saa internetis nii pea ruum otsa. Vahepal on peris hää kirjutada sellisest teemast.

Tere jälle. Nüüd olen ma omadega täiesti tupikus selle endise klassiõe suhtes. Tahaks nagu temaga uuesti suhtlema hakata, aga samas ka nagu ei julge, või ma ei tea milles on asi. Ei julge vist selle pärast kuna arvan (tean) et suudan asja korralikult untsu keerata (pehmelt öeldes). Ja kui nüüd peaksingi selle lolluse ette võtma ja kirjutama talle, siis mida ma võisksin kirjutada? Ei taha päris 9 aastase kombel kirjutada "TSAU MIS TEED?" ja ei taha kohe roosikimpu ka ukse taha saata...

Nonii. Sai vahepeal ühel kokkutulekul käidud. Ja seal kohtasin jälle üht neidu (olin teda ennem kohtand eelmise aastal kokkutulekul) ja hakkasime omavahel seal laagris läbi käima. Mängisime kossu, käisime ujumas, jne. Hea küll, me ei olnud küll kahekesti vaid koos kaaslatega, aga ikkagi. Siis kokkutuleku viimasel õhtul oli laagris pidu, kus tantsiti ja möllati. Ma läksin see aeg jalutama metsa, tagasi tulles mõtlesin et lähen kiikan mis seal platsil toimub. Kui olin platsi ääres natuke aega olnud, kutsus ta mind tantsima. Peab mainima et see oli üks kuradima huvitav kogemus, kuna ma pole ennem tantsinud kuskil peol (jah, ei ole nii uskumatu kui ka see pole). Me ei tantsinud küll terve aja koos, aga nh see selleks. Ta on tõesti väga tore, armas, kena, tüdruk (pole veinimeister et oskaks kasutada palju omadussõnu). Võiks ju idee poolest edasi suhelda AGA. siin ainult 1 AGA- ta on minust tükk maad vanem, ei ole aasta, ei ole aastat kolm, vaid veelgi enam. Ma ei tea mida oodata sellest loost.....

Läks jälle läbuks kätte...

Anonüümne jobutis kirjutas:Nonii. Sai vahepeal ühel kokkutulekul käidud. Ja seal kohtasin jälle üht neidu (olin teda ennem kohtand eelmise aastal kokkutulekul) ja hakkasime omavahel seal laagris läbi käima. Mängisime kossu, käisime ujumas, jne. Hea küll, me ei olnud küll kahekesti vaid koos kaaslatega, aga ikkagi. Siis kokkutuleku viimasel õhtul oli laagris pidu, kus tantsiti ja möllati. Ma läksin see aeg jalutama metsa, tagasi tulles mõtlesin et lähen kiikan mis seal platsil toimub. Kui olin platsi ääres natuke aega olnud, kutsus ta mind tantsima. Peab mainima et see oli üks kuradima huvitav kogemus, kuna ma pole ennem tantsinud kuskil peol (jah, ei ole nii uskumatu kui ka see pole). Me ei tantsinud küll terve aja koos, aga nh see selleks. Ta on tõesti väga tore, armas, kena, tüdruk (pole veinimeister et oskaks kasutada palju omadussõnu). Võiks ju idee poolest edasi suhelda AGA. siin ainult 1 AGA- ta on minust tükk maad vanem, ei ole aasta, ei ole aastat kolm, vaid veelgi enam. Ma ei tea mida oodata sellest loost.....

Läks jälle läbuks kätte...
No kui ta just 10-15+ aastat vanem pole, siis võid ju suhtlemist jätkata, ega kohe abielluma pea. Kui ütlesid, et pole kolm, vaid enam, siis oletan, et on 5-6 aastat vanem? Ei ole nii hull vanusevahe, et seepärast toimiva suhtlemise katkestama peaks. Tean ise ka selliseid paare, mõlematpidi vanusevahega.

Tere jälle üle pika aja. Selle ajaga mil viimati kirjutasin pole mitte si**agi muutund, seis on endine... Olen teda paar korda siin-seal linna peal näinud ja kõik. Ei julge temakesega juttu ka teha- ei tea kuidas läheneda, kuna ma arvan et suudan asja totaalselt aia taha pöörata ja seda ma ei taha. Aga noh mis seal ikka, kes ei riski see šampanjat ei joo...

Aga õnneks on interneeduses liikumas legend, mis ütleb et kui oled 30 ja süütu, saad sa võluriks :D

Nonii, kaevame vana teema jälle kultuurikihi alt välja.
Selle aastasel kokkutulekul käidud, kus oli see sama neiu. Ei hakka pikalt heietama ning eelmise aasta juttu kordama nimelt sai tehtud paras lollus (kui võib nii nimetada seda). Sai Temakesele kingitud ise tehtud rauast roos. Pole ennem elusees sellise asjaga hakkama saand et mõnele neiule lille kinkind (enesekindlus on mul ka tegelikult üsna nadi võõras olukorras).
Hiljem hakkasin mõtlema et kurat, äkki tegin vea ja tal olemas keegi, ning küsisin otse interneti vahendusel kas ja kui palju ma käkki keerasin sellega. Vastas et ma olen totu, ning talle meeldib see. :D Nüüd ma istun lõhkise küna ees kas üritada edasi või jätta asi sinnapaika.

Ma arvan, et pigem on oluline see sisu kui kellaaeg. Samas vara viimisel võiks mingi loogika või seos olla. Ehk siis mõtle asi veidi läbi.
Mul üks sõber ka korraldas varahommikul (kell 6 oli vist :) ) sünnipäevaüllatuse mulle. Minu jaoks oli see just sünnipäeva meeldejäävaim hetk :)

PS! - Palun ära räägi endast halvasti.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Ise 18 ja pole ka poistega kaugemale jõudnud kui paar sõna juttu ja kalli päriselus. Netis läheb vist jutt sujuvamalt.. Aga ega ma ei muretse väga, kui tuleb siis tuleb. Vahest tuleb küll mõte, et noh, võiks juba keegi olla.. Sõbrannadel juba kõikidel kutid olemas, tahaks ka kellegiga oma "kogemustest" rääkida.. :D Võiks mingi grupi teha, et meiesugused äkki saaksid omavahel tutvuda :D

Külaline kirjutas:Ise 18 ja pole ka poistega kaugemale jõudnud kui paar sõna juttu ja kalli päriselus. Netis läheb vist jutt sujuvamalt.. Aga ega ma ei muretse väga, kui tuleb siis tuleb. Vahest tuleb küll mõte, et noh, võiks juba keegi olla.. Sõbrannadel juba kõikidel kutid olemas, tahaks ka kellegiga oma "kogemustest" rääkida.. :D Võiks mingi grupi teha, et meiesugused äkki saaksid omavahel tutvuda :D
Mul enamasti õnneks samamoodi olnud. Tegelt päriselus inimene käitubki veidi teistmoodi kui internetis. Kahjuks see vihasem pool minust on sama netis mis on ta päriselus. Muu osa....noh...seda teab aint mõningane lähedasem inimene.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Kui keegi peaks ka nii loll veel olema nagu olin mina, ja üritama midagi mõne üle keskmise neiuga eriti kui näed välja nagu keskmine CCCPi päritolu linttraktor, siis lohutage ennast sellega et see tunne on sama kui astuda paar korda reha otsa, mille varre külge on kinnitatud kirves, ja see pribor on kivitrepile asetatud. Ehk igati võimas ja meeldejääv kogemus.

Tüdrukud on erinevad. Ja noh, eks oleneb, mis sa selle "üle keskmise" all mõtled. Üldiselt suhtlemine kas klapib või mitte, 100% see pingutamise küsimus enam ei ole. Kui ühega ei sobi, ei tähenda, et teistega ei võiks.

Välimuse plära võib üldjoontes täiskasvanuna ära jätta - nii üheselt seda küll ei võeta. Jah, niisama vaatamiseks on inimestel ehk eelistused, aga suhtlemiseks, suhtesse astumiseks jm see ainus ja olulisim küll ei ole. Jah, erandeid on.

Termomeeter suhtleb ilmselt mingite hipidega. Peamised 2 nõuet on raha ja välimus, muu on täiesti sekundaarne tänapäeval. Lisaks on meil ühiskond selline, et 5/10 naine võib endale iga kell meeleheitel 8/10 mehe saada. 5/10 või alla selle vaeseid või keskmise sissetulekuga mehi ei vaata tänapäeval keegi, pmst pead vaeseid maatüdrukuid või üksikemasid otsima, kui pikaajalist suhet soovid.

Külaline kirjutas:Termomeeter suhtleb ilmselt mingite hipidega. Peamised 2 nõuet on raha ja välimus, muu on täiesti sekundaarne tänapäeval. Lisaks on meil ühiskond selline, et 5/10 naine võib endale iga kell meeleheitel 8/10 mehe saada. 5/10 või alla selle vaeseid või keskmise sissetulekuga mehi ei vaata tänapäeval keegi, pmst pead vaeseid maatüdrukuid või üksikemasid otsima, kui pikaajalist suhet soovid.

Ei tasuks nii üldistada. ;)

Külaline kirjutas:Iga 10 sellise kohta võibolla 1 või 2 või parimal juhul 3 teistsugust, neid ei jagu igale keskmisele või natuke alla keskmisele mehele.
3 on küll liiga optimistlikult pakutud.
Lihtsalt isegi minul jookseb kuskilt maalt mingi hägune piir kust maalt üldse tasub vaadata kedagi. Nüüd satun puidugi p**arahe alla sellega et olen liiga valiv jne, aga palun andke minna. Ei näe mingit erilist pointi "võtta ära" mõni lihtsalt et keegi olemas oleks, kui inimene kohe üldse ei meeldi. Sama asja saab võrrelda nt autoostuga, kas ostan kohe päevapealt 400 maksva rändkarika, või kogun veel ja ostan sellise kaariku mida saab autoks nimetada.
Viimastel kuudel olen sõbrunenud ühe klassiõega, olnud talle toeks (sai paari lollusega hakkama), ja siis kui ta midagi räägib oma suhte kohta, tekib küll selline "tühi tunne". Õnneks inimene harjub kõigega, isegi poomisnööriga, alguses sipleb aga siis jääb üsna rahulikuks pika peale.
"Forever alone" pole ka väga hull olla, kõigi tehtud lolluste eet panen ise oma pea pakule ja sõrmed sahtli vahele.

Tere jälle.
Vahepeal on jälle natuke vett merre voolanud.
Nii natuke kui ma seda foormit siin lugenud olen siis on päris palju teemasid a'la "kuidas välja kutsuda" jne.
Vatsus on lihtne: ära torgi. Ära torgi kui sul pole antud välimust, ega teisi resursse, mis on vajalikud elus läbi löömiseks. Tee oma närvide ja ajaga midagi targemat, nt. sodi ajalehe serva, sülita lakke ja oota millal pähe kukub või midagi sellelaadset.
Miks ma seda räägin? Sest, et ma olen viiimaste kuude jooksul 2 korda reha otsa astunud nii, et ega kaine peaga rohkem ei taha vist. Ja kõik selle pärast, et lootsin "äkki nüüd õnnestub".
Ei muutu midagi siin päikese all - kui on mõeldud, et oled üksi siis oledki, nii lihtne ongi see füüsika.

Tere jälle üle pika aja.
Peale paari ebaõnnestumist olen tagasi, ja võin teatada, et on olnud muutusi. Muutus kehvemuse poole, kui nii võib öelda. Pisiasjadest lähemalt pole huvi rääkida. Kuid lühidalt öeldes olen muutunud depressiivsemaks ja suitsiidseks. Ma olen üsna veendunud, et parimaks lahenduseks, oleks piinad lõpetades kasutades teatuid meetmeid, mida ma ei hakka siin kohal välja tooma nooremate foorumikasutajate huvides. See oleks samuti teene ühiskonnale.

Ma lugesin diagonaalis ja sain aru, et sa suhtled vastassooga eesmärgil leida endale paariline? Ja tahad kohe midagi rohkemat kui sõprust? Sellise viisiga ma kahtlen, et leiad kedagi kauaks. Isiklikult mina hakkan koheselt vältima neid inimesi(olgu nad nii ilusad, targad ja head kui tahes), kes üritavad suhtluse alguses külge lüüa. See muutub ebameeldivaks ja ma ei suuda nendesse enam suhtuda normaalselt, isegi olles koos tema ja/või minu sõpradega hoian võimalikult kaugele temast. Ja ma usun, et paljude puhul on see, et kohest rapsimist ei taheta. Tasuks enne hea sõprus ehitada, saad temakest rohkem õppida tundma, temake õpib sind tundma ja siis vaatab, mis edasi toimuma hakkab. Kui on sõprus ehitatud, pole raske välja kutsuda ja vaadata, mis toimuma hakkab. Tänapäeval on asi muutunud kergeks. Läbi interneti on võimalik suhelda piisavalt palju, et välja kutsumine mingist hetkest ei ole imelik ega piinlik. Ise pooldan vaikselt tegutsemist selle asemel, et koheselt suurt tükki võtta. Ja rohkem suhelda inimestega ja teha seda eesmärkideta. Näiteks: temaga suhtlen, sest ta meeldib mulle, temaga ma suhtlen, sest näen temas potentsiaalset abikaasat, temaga suhtlen , sest ...... :)))) Tundub meeldiv inimene? Hakka suhtlema. Tekkis klapp? Väga hea! Proovi suhtlemist jätkata.

Eks neid kallisid on mul paari viimase kuu jooksul ikka mõned kogunenud...
Ma ei pea oma suurimaks probleemiks seda et pole kontakti vastassooga.
Suurim probleem olen mina ise, see, et ma ikka veel elus olen. Ma olen mõned korrad suitsiidi proovinud (kuus paar korda keskmiselt) aga kas ma olen viimasel minutil kuseks löönud (hea sõbranna ümber veennud) või olen lihtsalt liiga kõva tervisega et iga asi maha ei murra, paraku.
Ennem kui keegi ütleb et mingu ma parem psühhaatri juurde, ma juba käsin, esimene kord sain ma sõimata pehmelt öeldes, teine kord läks ladusamalt, aga mul puudub igasugune usk sellesse, sest ma lihtsalt ei taha enam ennast aidata, tahaks lihtsalt minna lõpuks manalateed.
See otsus pole tulnud kergelt, et ah pohui teen suitsiidi, vaid pika arutelu tulemusel. Nii on parem kõigile. Jah ma tean et okas jääb igavaesti mõne inimese südamesse, aga aeg pidi parandama kõik haavad, kas täielikult, aga siiski.

Loodetavasti jääb see mu viimaseks postituseks siia foorumisse. Moded võivad selle posti eemaldada, et nooremad kasvandikud ei saaks inspiratsiooni.

Enekas on lollidele. Sa võid olla jobutis, nagu ise enda kohta ütled, aga su tekstist on aru saada, et sa pole vähemalt loll. Võin sinuga vabalt väidelda teemal, miks enesetapja teeb lolli valiku.

Ma võin sulle öelda, miks sa naisi ei saa - sul on 0 enesekindlust. Hea uudis on see, et enesekindlust saab vabalt kasvatada. ;)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”