Re: Kuidas Talle Meeldida???

Mis tasemel teie suhtlus on?
Kas te räägite iga päev nt facebookis ja soovite üksteisele nt ilusat und jms?
Kui ei, siis suhtle temaga rohkem ja jõua sellise staadiumini :p
Hiljuti oleks sul olnud hea võimalus muidugi, kui see "Nullpunkt" välja tuli.
Oleksid võinud kinno kutsuda näiteks, sest mis oleks kõige hullem, mis saaks juhtuda :)
Aga jaa, suhtle temaga rohkem ja kutsu nt välja, niisama kokku saama alguses.
Kui te üksteisele meeldite, siis oleks see suur samm selle suunas, et mõlemad ka õnnelikumad oleksite :p
Ma võin ju imelik olla ja te mind mitte sallida, aga tegelt olen ma tore ja sõbralik ._.

Aa, ta on siis klassikaaslane, arvasin, et niisama koolikaaslane. Siis on muidugi natuke lihtsam. Aga ikkagi võiksid sellest alustada, et hommikul naeratad ja ütled talle tere. Ehk tekib siiski hetk, kus satute kuskile klassiukse taha tundi ootama vms suht-koht kahekesi, nii et saaksid juttu alustada - noh, suvalise kooliteemaga kas või. Ja kui jutu algus tehtud, võid küsida, mis ta õhtul teeb näiteks. Ehk ongi siis võimalus näiteks kinno kutsuda, soovitan ka "Nullpunkti", kui peaks juhtuma, et te pole kumbki seda näinud - sel teemal on hiljem ka päris palju rääkida ja arutada ja arvamust avaldada. Aga võid kutsuda ka niisama jalutama, mis on ka hea variant.

Ja sellepärast pöördusin siia et ise ei julge väga sedasi lic minna ja rääkida kui klassis rühmatöö on siis meid on alati kokku pandud aga seal olime me ka siiski 4-5 kesti yhes tiimis seega jh. Aga jakuhu panna talle väike kingitus näiteks nii et ta peab seda nägema või üleüldse mida kinkida kõrvaauke tal pole. Ja ta on normaalne ei kanna üldse meiki mitte nag mõned kooli tulevad ss on selline tunne et oleks peksa saand silmad nii sinisedjne. Ta on selline Kenam kui kõik :D :D

Sorry segase jutu pärast
Ära ürita olla teiste moodi. Ole sina ise.

termomeeter kirjutas:Aa, ta on siis klassikaaslane, arvasin, et niisama koolikaaslane. Siis on muidugi natuke lihtsam. Aga ikkagi võiksid sellest alustada, et hommikul naeratad ja ütled talle tere. Ehk tekib siiski hetk, kus satute kuskile klassiukse taha tundi ootama vms suht-koht kahekesi, nii et saaksid juttu alustada - noh, suvalise kooliteemaga kas või. Ja kui jutu algus tehtud, võid küsida, mis ta õhtul teeb näiteks. Ehk ongi siis võimalus näiteks kinno kutsuda, soovitan ka "Nullpunkti", kui peaks juhtuma, et te pole kumbki seda näinud - sel teemal on hiljem ka päris palju rääkida ja arutada ja arvamust avaldada. Aga võid kutsuda ka niisama jalutama, mis on ka hea variant.
Ja aga jalutama ei julge kutsuda kuna tõesti meie klassis on väga palju selliseid nö taune kes iga asja pärast norivad.

No kui kohtuda ei saa, kinno ei saa, suhelda ei saa, kuna noritakse.. No ega siis eriti variante polegi. Salaja suhtlemine jah, aga eks jah, pead siis salaja selle ettepaneku tegema ja kui ta tõepoolest huvitatud on, no küll siis netis selle meetodi leiate, ei pea FB olema ilmtingimata. Skype, WhatsApp, Gmail - võimalusi on suht palju, kus chattida.

Kui kinki tahad panna, siis äkki rõivistus jopetaskusse? Aga pane siis nii, et see välja ei kuku. Ja midagi suurt kindlasti mitte, pigem väike kirjake ja šokolaad vms. Ja KINDLASTI ära hakka kohe tundeid avaldama, peletad eemale veel. Anna lihtsalt märku, et sinu poolt on huvi suhtlemiseks ja et mis ta arvab.

No kui teil juba silmside jms olemas on, siis vast pole väga kahtlane kutsuda välja ka nt neti kaudu.. Kui ta sul kuskil FB-s juba sõbrakas on, siis sel hetkel, kui teda online näed, võid ju tervitada ja küsida, kas ta näiteks jalutama tahaks tulla. Eriti hea oleks, kui küsiksid reedel või nädalavahetusel, siis poleks järgmisel päeval imelik ja oleks ka põhjendatud, et miks just netis küsisid. Ja kui juba küsinud oled ja ta näiteks ei saa, siis ikkagi tasuks edaspidi ka päriselus natukenegi rohkem suhelda, näiteks hommikul kohe tervitada, et vältida seda, et suhtlus vaid netis olema hakkab.

Külaline kirjutas:Küsid telefoni, et umbes "unustasid enda oma koju" ja on vaja nt emale helistada. Tegelt helistad endale ja kui su enda telefon taskus helisema hakkab, ütle midagi stiilis, et "ah näe, nüüd on mul su number!" xD
Ära tee nii
Ma võin ju imelik olla ja te mind mitte sallida, aga tegelt olen ma tore ja sõbralik ._.

Aga kui kohvikusse kutsuda.
Siis mida tüdrukule tellida ?
Tõesti varem ma olin selline et "Ah ilus tüdruk jne jne"
Aga nüüd kui ma talle jõulupaki pidin tegema ja siis õhtul veel tantsima siis mulle hakkas ta niiiii väga meeldima hommikuti kui tema nägu näen on kogu koolipâev positiivne olnud :-).

Sorry kui jutt segane. :-)

Punupats28 kirjutas:Issand kui tore, et siin mingi tore rõõmustuse grupp on. Eelnevalt lugesin mingit halamis juttu ja nii kurvaks tegi ja nüüd seda lugeda läheb kohe tuju heaks ja rõõmus on vaadata et kellegile meeldib keegi.

Muida nipiks võin öelda seda et kiida ta silmavärvi, ütle et sul nii ilusad rohelised/pruunid/sinised mis iganes värvi silmad
Tore kui sulle meelib :wink:
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”