Re: MEELDIN VÕI EI? POISID KIRJUTAGE KA PALUN :)

Mul selline mure et, käisim klassiga ekskursioonil ja mulle ütles üks klassivend et sa meeldid hendrile (pole päris nimi).Ma ütlesin talle Jaja kindlasti :D. Ja see sama klassivend rääkis Hendrile.
Kuna ta istus minu ja mu sõbrannal ees siis saime ikka rääkida.Saime päris hästi läbi.Aga ta nagu lollitas rohkem mu sõbrannaga nagu oleks tahtnud kadedaks teha vms.vbolla mõtles ta seda tõsiselt :/
Kas peaksin ta käest küsima uuesti et kas ta mõtles seda tõsiselt?

Ma lic. ei saa aru kas meeldin või ei? Mulle väga meeldib üks poiss kes on kuuendas a-s (ise olen b-s) . Ma käin ta sõpradega ja ka natuke ta endaga läbi . Njah kõik ütlevad et ma kutsuksin ta välja vms. või kuidagi annaksin märkku talle et ta meeldib mulle aga asi on selles on olen sitx (sorri) arg ja se poiss sammutti . Kõik ütlevad et meeldin talle sest ta vaatab mind koguaeg ja naeratab mulle aga se võib tähendada ka seda et olen ta meelest imelik vms.:-(

Kukuku kirjutas:Mul selline mure et, käisim klassiga ekskursioonil ja mulle ütles üks klassivend et sa meeldid hendrile (pole päris nimi).Ma ütlesin talle Jaja kindlasti :D. Ja see sama klassivend rääkis Hendrile.
Kuna ta istus minu ja mu sõbrannal ees siis saime ikka rääkida.Saime päris hästi läbi.Aga ta nagu lollitas rohkem mu sõbrannaga nagu oleks tahtnud kadedaks teha vms.vbolla mõtles ta seda tõsiselt :/
Kas peaksin ta käest küsima uuesti et kas ta mõtles seda tõsiselt?
Ma arvan et võid küsida , aga se võib olla teise jaoks ebameeldiv kysimus :p

heipsss:) kirjutas:Tean, et seda küsimust on siin esitatud juba mitmeid kordi, kuid ma pole leidnud endale veel ühteki konkreetset vastust :( . Olen muidu tüdruk (13 aastat vana) ja tahan teada, kas meeldin poisile või ei. Palun siin kohal abi ka teistelt poistelt. Toon all järgnevas tekstis näiteid ja soovin teie arvamust teada.
Me räägime tihti facebookis, peaaegu igapäev ja vahel poole ööni. Mulle kirjutades ajab ta mind tihti naerma ja vahel ka mina teda :) . Tavaelus me muidu väga palju pole suhelnud, kuigi koolis sattume tihti kokku :roll: . Ometi on nii raske aru saada, kas meeldin talle või ei. Ise ka nagu ei julge küsida, sest kardan endal margi täis teha :D . Loodan, et ta ise esitab selle küsimuse. Ometi ei saa ma teda peast ja mõtlen talle 24/7. Kas ma meeldin talle või arvab ta, et oleme head sõbrad? Kuidas saaksin kasvõi natuke välja näidata, et tema mulle meeldib?

PS: Palun ärge öelge, et igal poisil on erinev viis välja näidata oma tundeid :D ma tean seda juba
Tänan juba ette teid :)
:?: :? :idea: :oops: :mrgreen: :evil: :twisted:

:wink: Räägin ss enda loo teile... Klassivennaga elasime lähestikku,ainult 40 meetrit meie kodude vahe. hakkas just kool lõppema,kui ta mu välja kutsus. Jalutasime lihtsalt õues ja ajasime juttu.usaldasime üksteist väga ja rääkisime saladusi üksteisele.kolm päeva enne kooli lõppu läksime klassiga ekskurssioonile. mina ja tema ja paar teist õpilast olime ühes toas.õhtul kui vooditesse läksime ss nägin et ta on üleval ja vaatab mind.ta ise seda ei märganud,et piilun.ss jäin magama.Hommikul kui üles ärksin nägin et teised õpilased on kõik õues ja meie kahekesi alles toas. panime riidesse ja lippasime kaa õue :P .Kui õhtul tagasi kooli ette jõudsime hakkasime koju minema. ma läksin jalgsi,ning ta otsustas emale ei öelda ja mitte autoga minna.Ta ostis mulle suure sokolaadi. kui minu maja juurde jöudsime ss ta kallistas mind ja ütles tsau.järgmine päev oligi suvevaheaeg. ta ütles mulle et ma meeldin talle ja olen talle kullast kallim. Küsis isegi minuga käimist, aga ma ütlesin ei. olime juba kuu aega kohtunud iga päev ja olime meeletult armunud. siis ma ütlesin talle jah ja me hakkasime käima.ta suudles mind ja rääkis koguaeg kui kaaallis ja armas ma olen.suve viimaselkuul ta minuga väga ei suhelnud.kuigi kui küsisin kas ta armastab mind veel,ss ta ütles jah.kool hakkas ja ta ei teinud minust välja enam.kirjutasin tallle koguaeg,aga ta ei vastanud mulle. viimaks vastas et ma ei segaks teda.nutsin koguaeg ent ei suutnud teda maha jätta. klassiõde küsis mu poisilt mis juhtus,,, ja ta vastas et ma ei paku talle piisavalt huvi ja ta on minust tüdinenud. :cry: :cry: :(mul oli nii halb olla ja püüdsin teda unustada... nii siis oligi minu esimene tõeline armastus...
SIIN KÕIGILE TÜDRUKUTELE NIPP: ÄRA LASE ENNAST KOHE VÕITA,NÄITA ET OLED VÄÄRT... POISTELE MEELDIB MÄNGIDA! :wink: :wink: :)

Tere,Olen 12.aastane tüdruk.Mulle hullut neeldib enda klassivend.Ma räägin väga palju temaga sõnumites(eelmine kuu Oli 350 sõnumit) ning Ta kutsub(vihjab) ujuma ,et läheks pundiga ,Ja et Ma võtaks sõbranna ka kaasa.Kui ma koolist bussiga koju lähen Ja sõbranna on ka Siis Ta hakkab meiega rääkima.Koolis Olen näinud ,et Ta vaatab mind nagu just Siis kui Mina Ei näe.Vahepeal käin koos sõbrannaga temaga õues Ja Siis kui sõbranna räägib midagi imelikku Siis Ta nagu vaatab mind ,et Kas ma Olen temaga samal arvamusel.Vahepeal kutsub jalkat mängima ka.Talle Ei meeldi (Ta on vihjanud,et Ei meeldi)kui mina teistele poistele meeldin,sest neid poisse on olnud juba 2 .Ükskord meeldisin Ma ühele poisile soomest Ja Siis Ma hullult kartsin,et Ma näed teda linna peal vōi Ta tunneb mind (piltide) Pealt ära.Siis Ma rääksin sellele poisile kes mulle meeldib Ja Ta nagu andis nõu mida teha Ja küsis ,et kunas Ta ära läheb.Ja Kas see on kindel kuupäev mil Ta ära läheb .Põhimõtteliselt tahtis täpsemalt teada.Ja Ta küsib mu parimalt sõbrannalt kõik pisiasjad ära .Ta nagu oleks kade.Aga vahepeal mul on selline tunne ,et Kas Ma tegelikult ka meeldin talle?Või olen mina see loll kes temast 24/7 mõtleb?Palun aidake!:)$

Tundub, et Sinu seltskond talle vähemalt meeldib. Kui te nagunii juba ühes seltskonnas olete, siis ehk võid kutsuda teda kahekesi midagi tegema? See midagi peaks siis olema vähemalt esimene kord hästi neutraalne.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”