MEELDIN VÕI EI? POISID KIRJUTAGE KA PALUN :)

Tean, et seda küsimust on siin esitatud juba mitmeid kordi, kuid ma pole leidnud endale veel ühteki konkreetset vastust :( . Olen muidu tüdruk (13 aastat vana) ja tahan teada, kas meeldin poisile või ei. Palun siin kohal abi ka teistelt poistelt. Toon all järgnevas tekstis näiteid ja soovin teie arvamust teada.
Me räägime tihti facebookis, peaaegu igapäev ja vahel poole ööni. Mulle kirjutades ajab ta mind tihti naerma ja vahel ka mina teda :) . Tavaelus me muidu väga palju pole suhelnud, kuigi koolis sattume tihti kokku :roll: . Ometi on nii raske aru saada, kas meeldin talle või ei. Ise ka nagu ei julge küsida, sest kardan endal margi täis teha :D . Loodan, et ta ise esitab selle küsimuse. Ometi ei saa ma teda peast ja mõtlen talle 24/7. Kas ma meeldin talle või arvab ta, et oleme head sõbrad? Kuidas saaksin kasvõi natuke välja näidata, et tema mulle meeldib?

PS: Palun ärge öelge, et igal poisil on erinev viis välja näidata oma tundeid :D ma tean seda juba
Tänan juba ette teid :)

Re: MEELDIN VÕI EI? POISID KIRJUTAGE KA PALUN :)

valentin kirjutas:See mida sa kirjeldasid ei ütle midagi. Ma ka põhikoolis vahel netis rääkisin koolist mõne inimesega jube palju, koolis ütlesin tere ainult mõnikord. Oli huvitav rääkida lihtsalt kellegi teisega ka vahelduseks, aga see ei tähenda automaatselt et mingi meeldimine toimub.
Õige! Just nii!
Sammuti arvan, et ei meeldi. Umbes nagu aa räägime, kohe armastus ja meeldimine jeee.

Kle kui vana see poiss on? Sama vanune või noorem või vanem.. Kui noorem siis sa meeldid talle,kui sama vanus siis ta üritab endale lihtsalt kedagi sebida..78% 13 aastastest poistest teevad nii,kui vanem siis võid otse küsida vnh naljaga vms nt:ma tean et ma meeldin sulle vms vähemalt mul töötas aga arvesta sellega et 64% 14 aastastest tahab midagi enamat kui sebimist,kätest kinni hoidmist,kallistamist.. Loodan et olin abiks mul töötas..

einooojaaa kirjutas:Kle kui vana see poiss on? Sama vanune või noorem või vanem.. Kui noorem siis sa meeldid talle,kui sama vanus siis ta üritab endale lihtsalt kedagi sebida..78% 13 aastastest poistest teevad nii,kui vanem siis võid otse küsida vnh naljaga vms nt:ma tean et ma meeldin sulle vms vähemalt mul töötas aga arvesta sellega et 64% 14 aastastest tahab midagi enamat kui sebimist,kätest kinni hoidmist,kallistamist.. Loodan et olin abiks mul töötas..
on abi ja ta 14 :D

Oijah, mul ka siis mure. Olen 12 aastane ja mulle meeldib endast 2 aastat vanem poiss. Käime ühes koolis, kuid suhtleme haruarva, seda ka näiteks sõpradega vesteldes, nt "jaa", "olen sinuga nõus" jne. Vaatan koguaeg ta pilte, mõtlen tõesti temast 24/7 ja kui me koolis üksteist näeme siis mõlemal tuleb naeratus suule. Ma tõesti ei tea mida teha ja kui aus olla siis ma olen juba aasta aega sellises teadmatuses olnud, mitte midagi ei toimu! Olen mõelnud ka sellele, et kas ma siis tõesti ei meeldi talle, kuid seda mõtet, et ma ei meeldi talle, on väga valus mõelda... Suhtlema ka ei julge hakata, olen tõesti väga arg!

termomeeter kirjutas:No kahjuks sa tõesti ei meeldi talle romantilises mõttes (veel), lihtsalt naeratus ei näita midagi, pole tõenäoline, et mõlemad lambist armunud on, pigem oled ainult sina. Parem ürita ikka mingit kontakti luua, et tekiks see võimalus, et hakkad talle meeldima.

Kusjuures ega ainult naeratust poelgi olnud, kui hakata mõtlema. Me käime koolibussiga ja oleme igal koolipäeval ühe bussi peal ja me kakleme suht tihti bussis :D Näiteks lööb ta lihtsalt lambist käega mulle vastu põlve ja ss on tal sorri :D ja ta tõmbab mind patsist - kuigi ta teeb seda ka teiste tüdrukutega, kes koolibussis on.

Mul on ka selline lugu.Mul on niie t käisime ennem yhes klassis.Kõik ytlesid et me meeldime ykstrisele.Nyy kus me enam yhes klassis ei käi ei suheldud me enam nii palju kui varem.Yhel päeval hakkas ta mulle fb kirjutama.Mulle tundub natuke et talle meeldib keegi teine.Kui veel yhes klassis käisime siis ta pidevalt naeratas mulle ja hyydia minu nime jne.Tean et talle keegi oma uuest klassist ei meeldi aga yks inimene kes on mulle väga lähedane vb meeldib talle :(.

Tegelikult on see poiss minuga sama vana. Aga asi on selles, et me praktiliselt ei suhtlegi enam, aga kui me yksteist näeme naeratab mulle ja vaatab väga kaua otsa(nii kaua kui võimalik). Ma tõesti pole olnud kunagi kellesegi teise nii väga armunud :D . JA kahjuks on ta ka selline poiss, kes ei hakka väga ise ns rääkima :( Ma tõesti ei tea kuidas temaga uuesti suhtlema hakkata :( oskate Te midagi soovitada kuidas? Ja ma olen ka proovinud temast üle saada, aga see on võimatu :(

heipsss:) kirjutas:Tean, et seda küsimust on siin esitatud juba mitmeid kordi, kuid ma pole leidnud endale veel ühteki konkreetset vastust :( . Olen muidu tüdruk (13 aastat vana) ja tahan teada, kas meeldin poisile või ei. Palun siin kohal abi ka teistelt poistelt. Toon all järgnevas tekstis näiteid ja soovin teie arvamust teada.
Me räägime tihti facebookis, peaaegu igapäev ja vahel poole ööni. Mulle kirjutades ajab ta mind tihti naerma ja vahel ka mina teda :) . Tavaelus me muidu väga palju pole suhelnud, kuigi koolis sattume tihti kokku :roll: . Ometi on nii raske aru saada, kas meeldin talle või ei. Ise ka nagu ei julge küsida, sest kardan endal margi täis teha :D . Loodan, et ta ise esitab selle küsimuse. Ometi ei saa ma teda peast ja mõtlen talle 24/7. Kas ma meeldin talle või arvab ta, et oleme head sõbrad? Kuidas saaksin kasvõi natuke välja näidata, et tema mulle meeldib?

PS: Palun ärge öelge, et igal poisil on erinev viis välja näidata oma tundeid :D ma tean seda juba
Tänan juba ette teid :)

Asi on lihtsam kui arvata oskad.
Sai pea teda kohe kohtingule kutsuma, proovi näiteks saada sõbraks tema sõpradega ja nimodi saad temaga lähedamaks ja suhe parem võid kutsuda ta lihsalt välja või midagi, ütled et sul igv jne.
Ära talt küsi kohas kus on ta mingid sõbrad ümberingi, sest siis poiss võib isegi öelda et ei meeldib kuna vb tai taha et sõbrad teaksid suhtest kuna neid häirib midagi isnu juures.
Läbi aegade on inimesed sellega hakkama saanud, saad sina ka.

Mina olen 12 aastane tüdruk ja mulle kohutavalt palju meeldib üks poiss minu klassist (ta on meeldinud juba 3 aastat). Me räägime tihti fb. Ta kiusab mind koolis (naljaga ikka). 2014 aasta suvel olime juba peaaegu paar, me kaölistasime päris pikalt kui kodudesse pidime minema. SIis kui me kooli läksime me lõpetasime õues käimise ja rääkimise. Kuid nüüd jälle suhtleme.
Ma tõesti ei tea kas ma meeldin talle veel või mitte või kas ma olen kunagi meeldinud!

Kui suhteb, siis midagi Sinus ikka on, mis talle meeldib, muidu suhelda ju ei tahaks.

Oluline on, et Sa teda mitte mingil moel ei hakkaks survestama. Saagegi lihtsalt kokku, suhelge, jutustage. Võta eesmärk lihtsalt temaga koos olla ja toredalt aega veeta. Eriti, kui teil juba ka on midagi suuremat taga olnud, siis kui mõlemad selleks valmis on, võib see ka tagasi tulla.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Meil oli kehaline neljapäeval ja üks poiss, kes on mu eluarmastus ja parim sõber, teab et mul on astma. Ja siis me lõpetasime jooksmise ja mul hakkas paha. Seejärel läksime venitama ja klassivend (mitte see kes meeldib) hakkas norima et mul hakkas astmahoog kuigi ei hakanud ja siis see poiss kes meeldib, oli vait ja ei norinud kaasa. Aga siis kui me tema või minu juures oleme, vaatab ta mind alati. Ning ma tahaks ta välja kutsuda. Nt kinno aga ma ei julge. See võiks nagu rohkem date olla. Ja me suhtleme täiega ja oleme parimad sõbrad, ma saan talle oma muresid rääkida, võin tema voodis magada jne. Palun abi kas meeldin talle ja kuidas välja kutsuda.

Hei-hei. Oleks abi vaja. Nimelt mulle meeldib üks poiss. Me suhtleme temaga ja oleme suured sõbrad. Tema juures ta vaatab mind koguaeg kui kellegagi räägin või ta koertega mängin. Kas ta tahab näidata, et meeldin talle? Siis kui ta mind koolis kiusab, siis hiljem helistan talle ja kûsin, et miks. Mida tähendab, et ta ei taha jätta teistele valet muljet? Kas see on märk armastusest/meeldimisest? Palun abi

hannah - ma saan aru, et te juba saate palju kokku ja veedate palju aega koos? Sellisel juhul peaks ju lihtne olema kuskile välja minek. Võibolla, et ära seda siiski tee kohtinguks. Küsi näiteks, et "Kas Sa seda uut filmi oled näinud?" Ning paku võimalust kaasa tulla. Võta suund, et temaga toredalt aega veeta, küll siis asjad ise arenevad.
Kui Sa pead teda oma parimaks sõbraks ning palju koos olete ja teineteisele asju räägite ning ta laseb Sul oma voodis magada, siis arvaks, et meeldid ikka talle.

iiris - Ega Sa pole sama inimene, kes hannah? Eeldusel, et pole, siis tundub, et meeldid talle. Leia mingi film või tegevus, mis kattub teie mõlema huvialadega või sellega, millest te rääkinud olete ning lihtsalt küsi, et kas tahad ka tulla.

muusika - Kas ta selle kiusamise selgituseks ütles, et ta ei taha teistele valet muljet jätta? Variant on, et Sa meeldid talle, kuid ta pelgab seda välja näidata. On võimalik küll jah, et meeldid talle. Suhtle temaga ikka edasi, anna võimalus asjal areneda, kuid samas ära kiirusta. Suhtle lihtsalt temaga, veeda koos aega. Anna võimalus üksteist veel paremini tundma õppida.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”