Re: Probleem aknega

mul on paar head sõpra, kellel on ka päris paha akne, aga seltskonnas olles ei pane ma seda absoluutselt tähele, sest nad mõlemad on mõnusalt jutukad ja seltskondlikud poisid. ma usun, et ka sina ei peaks selle pärast põdema. kindlasti on tydrukuid, keda selline näonahk häirib, aga kui sa ise suudad sellest yle olla, on kõik korras.

No sellel pildil on küll päris halb näonahk! See on arusaadav, et sa seda häbened. Ikka raviga tegeled? Kui ei, siis ruttu nahaarstile, kirjutab sulle midagi. Poes müüdav jura kohe kindlasti ei aita. Endal on ainult kerged nahaprobleemid olnud, aga sain neist lahti tänu nahaarsti poolt kirjutatud ravimitele.

Ütleme siis ausalt, et kui möödud suvalisest tüdrukust tänaval, siis muidugi sa talle ihaldusväärsena ei paistaks. :D Ja kindlasti ükski tibi ega mimm poleks sinust huvitatud.
Aga näiteks kui mulle inimene meeldib, siis see pole minu jaoks probleem, kui tal on nahaprobleemid. Endale meeldis ka mõni aeg tagasi üks poiss tohutult, hoolimata sellest, et tal oli akne. Kui ikka keegi meeldib, siis näonahk on üks väiksemaid muresid...
Kui sa suudad inimestega normaalselt suhelda(mis eeldab, et sa ei häbene kõiki), siis pole probleemi, aga praegu tundubki, et su suurim probleem on häbenemine...

ei huvita eriti, ei suhtu otseselt kuidagi. vb vanuses ka juba asi, et nii või naa ei huvita mingid välimuse detailid niimoodi, aga ka nooremana poleks mõelnud, et nii häiriv, et jätaks suhtlemata. pole võimalik. tähtis jah see, et poiss ise ei paanitse selle näonaha pärast, sest kui ta ise on tore, siis keda huvitavad mingid punnid.

ja seda ka ei ütleks, et kellelegi tänaval kindlasti ihaldusväärsena ei paistaks. see on tühi jutt, välimuse juures on veel nii nii palju faktoreid, kas või nt kehahoid, riietus, naeratus, mis määravad ka väga palju, näonahk nii karjuvalt nüüd ka silma ei hakka. ei ole hullu, kannata lihtsalt välja see praegune aeg ja nahaolukord, nii või naa hakkab see nahk paari aasta jooksul paranema, kui juba vanemaks saad. eks neid punne ole paljudel sinuvanustel, otsene akne ehk jah vähematel, aga midagi nii hullu ega erilist see siiski pole. ühel on, teisel pole, ikka juhtub. poistel pole välimus nagunii mingi nr 1 asi ka, millele tähelepanu pöörata, tüdruk olemine on natuke rohkem välimuse keskne.

Tegelikult võib häirida küll ja isegi väga. Aga nähakse ikkagi ka inimest selle akne taga, ma arvan et puhtalt sellest ainult midagi ei sõltu. Siiski oleks parem, kui seda ei ole. Räägin ise kogemustest ühe poisi puhul, muidu on ilus poiss, aga see akne on tegelikult natuke eemalepeletav. Tegele selle probleemiga ja ära senikaua muretse. Kui sul seni on tüdrukutega normaalselt läinud, tuttavaid jms on, siis miks edaspidi ei peaks olema. :)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”