Re: esimene armastus

Idioot. kirjutas:Ma olen ka õnneks sellest pääsenud!
Mismõttes 'õnneks pääsenud'? Kui veel olnud pole siis kunagi tuleb ikkagi ju, niiet ei pääse sa kuhugi. Lisaks, ei saa ma ka 'õnneks'ist aru, minuarust väga hea asi, mis on normaalne noores eas ära kogeda, annab tulevikus ka lisakogemusi.

you've started reading this. don't stop. this is so freaky.
1. say your name ten times
2.say your mom's name five times.
3.say your crushes three times.
4. paste this to four other groups.
............if you do this, your crush will kiss you on the nearest Friday.
but if you do not paste this to four other groups, then you will have really bad luck
SEND THIS TO 4 GROUPS IN 143 MINUTES. WHEN
YOUR DONE PRESS F6 AND YOUR CRUSHES NAME WILL APPEAR IN BIG LETTERS
ON THE SCREEN. THIS IS SO FREAKY BECAUSE IT ACTUALLY WORKS

Ma arvan, et tõelist armastust mul polegi olnud. Tõsi küll olen paar korda armunud olnud, aga ei, armastuseni asi ei läinud. Ma lihtsalt olen see friik, kes armastust ja armumist kaheks erinevaks asjaks peab :D Aga noh jah, selline esimene big armumine oli 16aastaselt..

12, ehk siis pool aastat tagasi ma armusin väga sügavalt ühte poissi, aga veel pole olnud esimest suudlust vms.
Kuigi, pisaraid sai raisatud palju, oli see kõik väga positiivne! Inimeselt, kes mulle meeldis, sai hiiglamapalju õpitud ning järgmine kord selliseid lolle vigu ei tee. Sellised kogemused on alati väga väga väga head :)
Miks õnneks? Liblikad kõhus on ilus tunne, vahet pole et hiljem südamevalu piinab pikalt.

Minu esimene tõeline armumine oli 17 aastaselt. Enne seda olid ka mingid meeldimised, aga ma need olid selle kõrval nii tühised,et ma vaevu mäletan inimesi, kes mulle meeldisid.
Aga see eriline armumine..oeh. Ma mäletan siiamaani seda tunnet, ma pole iial midagi erilisemat tundnud. Eks esimene on ikka meeldejääv. :)
Koeral on elus ainult üks eesmärk- kinkida oma süda!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”