ta ajab mu lihtsalt NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII hulluks

minu klassis käib üks 16a poiss ja ma lihtsalt ei suuda lakata temale mõtlemast. ta pole mingi ilueedi, tüdrukuid tal sabas ei jookse absoluutselt, aga ta on selline pikk ja tugev ja kuidagi mehine minujaoks ja ma ei suuda millegile muule kui talle mõelda tunnis. ainult fantaseerin ja fantaseeerin, koguaeg, koolis kodus koduteel poes jne. kahjuks ma arvan et tal pole sellest õrna aimugi, ma arvan, et meeldin talle natuke, aga see on ka kõik. tahaks teda lihtsalt nii väga. me muidu üldse ei suhtle, aga ta on selline sõbralik. ma ei suuuuuuda enam, tahan teda päriselt, aga kuidas???
meil on muidu suur pidu tulekul peale koolilõppu, kuhu eeldan et läheme mõlemad, mõtlesin et äkki sellest tuleks midagi välja, aga kuidas??? :(
oh palun aidake mind et ma enam piinades ei peaks istuma!!

Re: ta ajab mu lihtsalt NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII hulluks

mul oli ka nii oli kunagi .. Pisarateni välja, aga ma sain üle . Mõtlesin , et sellest ei tuleks ju nagunii midagi välja ja tegelt ta suht rõve selline naistemees . :D Vb oli selles ka asi, et sain endale poisi. aga ma ei tea ühesõnaga. püüa üle olla. Ja mõtle sellele, et sul ei jää muud varianti üle kui ise esimene samm astuda. Tema ei tea ju sellest midagi, vms? Alusta näiteks nii, et aja talle midagi pükste peale . " oih... vabandust . :O:O ! " ütle sina. Okkei, noh on siis 2 teed, kas ta läheb vihaseks, või ta ütleb , et , ah pole midagi (: .. Ma arvan et teine variant, sellepärast ütlesid et ta sõbralik. Nojah, tegelikult sa ei pea talle midagi peale ajama, :D veel enam meelega eks. Aga lihtsalt löö külge võinii, kui näed et ta vaatab sind siis viska pilt rutu kuskile mujale. ( ;

Hihi15 kirjutas:mul oli ka nii oli kunagi .. Pisarateni välja, aga ma sain üle . Mõtlesin , et sellest ei tuleks ju nagunii midagi välja ja tegelt ta suht rõve selline naistemees . :D Vb oli selles ka asi, et sain endale poisi. aga ma ei tea ühesõnaga. püüa üle olla. Ja mõtle sellele, et sul ei jää muud varianti üle kui ise esimene samm astuda. Tema ei tea ju sellest midagi, vms? Alusta näiteks nii, et aja talle midagi pükste peale . " oih... vabandust . :O:O ! " ütle sina. Okkei, noh on siis 2 teed, kas ta läheb vihaseks, või ta ütleb , et , ah pole midagi (: .. Ma arvan et teine variant, sellepärast ütlesid et ta sõbralik. Nojah, tegelikult sa ei pea talle midagi peale ajama, :D veel enam meelega eks. Aga lihtsalt löö külge võinii, kui näed et ta vaatab sind siis viska pilt rutu kuskile mujale. ( ;
Mul ka juhtum olnd, sain ka üle. Igastahes, kui minu puhul see pealeajamis viis käiku oleks läinud siiiis oleks see väga fail välja kukkunud, sest njahm.. Mingi kõik vaatavad ja siis näevad, et ma täiega püüan kellelgi midagi peale ajada.. raudselt oleks naernud ja siis oleks ma ise naernud ja siis juhtumi ohver mingi täiega mossis, kõik teised naeravad ja siis ei saa pidama ja ei saa vabandust paluda ja see läheks lihsalt väga võssa.. :D:D

Aga kui nt ta sul facebookis sõbralistis on siis ntx küsi midagi selle ürituse kohta, st kindlustuseks miskit üle, et ou oli ikka nii või vms. Äkki näkkab ja suhtlus jätkub ja siis seal peol olete juba reaalselt suhtlemas ja keegi ei pea kellelegi miskit peale ajama.

Ära nüüd talle midagi peale KINDLASTI aja. Sest ta võib küll sõbralik olla, aga lakata sind sallimast, kui talle midagi peale ajad, eriti kui peaks veel aru saama, et seda meelega tegid. Mõtle ise kui häbi tal oleks koolis ringi käia mingi sinu tehtud piimaplekk pükste peal.

Nagu ikka jah soovitan suhtlema hakata neti teel, näiteks kui facebookis sõbrad olete, siis küsi msni, seal oleks parem rääkida, kui facebooki chatis, kuna poiss võib-olla ei viitsi nii kaua fb'kis istuda. Msnis võidki juttu alustada nii, nagu eelnev ütles, et küsid näiteks selle ürituse kohta midagi kontrolliks üle ja, et kas ta ikka ka tuleb, kes veel tulevad jne, kui oma 'muredele' vastuse oled saanud, siis võid juba edasi rääkimist alustada, näiteks 'mis sa siis muidu teed?'. Muidugi lähevad sellised suhtlemised tavaliselt ka päriselus edasi, näiteks kui millesti aru ei saa või ei taha saada, siis küsi, et ta seletaks..
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”