Re: tüdrukud, milline on teie nõrkus poiste suhtes?

Mulle meeldivad sellised nohikulikid poisid. Kannab äkki triiksärke ja vb prille ja selline mõnus soeng (ei mingied geele vaid naturaalne vb koos viltuse tukaga)Ta ei tohiks olla tüdrukute seas populaarne. Ta peab olema hea poiss ja õppima super hästi. Ta võiks mind viia restoraanidesse. Ta vaataks mulle otsa silma ja räägiks hästi romantiliselt. (Eriti kui loeks mingi romantilise armastus luuletuse.) Ta peaks ikkagi olema tugev ja kompu kutt. Ei pea kohe suudlema vaid ikka need pikad vaiksed kallistused. Ja minu juustega mängimine. Ta võiks mõista mu muresi ja olla minuga õrn kui mul on halb olla või emotsioonalselt kurb.
Lihtsalt väga mõistev ja nohik ning super ultra mega romantiline <3

-Mu kõige suuremaks nõrkuseks on JUUKSED <3 ma armastan seda kui poisil on pruunid (ja SIRGED, ma ei tea miks mulle lokkis ei meeldi) juuksed mis on ilusas soengus(ma ei oska seletada milline soeng sest igale poisile sobivad erinevad soengud). Täielik perfektsus :*
-Silmavärvi osas on mul täiesti ükskõik (Mu poisil on vist pruunid :* )
-Iseloomult siis selline armas, ei pea koguaeg mingit tarka jama ajama. Kindlasti minust julgem kuna ma olen nii arg... *.*
-Ja välimuselt veel selline keskmine, mitte piitspeenike ega mitte ka paks, mitte kondine ega ka mitte liialt macho-tüüp, ja pikem, kindlasti minust pikem.
Õnneks mul on poiss kes on minu jaoks perfff ^_^ ta vastab kõigile :*

R.S. kirjutas:Aga kõogekõige ennem pannakse tähele välimust ju. Alles siis hakatakse rääkima jne. Enamasti vähemalt :D
Tubli laps, oled aru saanud ühest selle ühiskonna funktsioneerimise alustaladest. Välimus mängib suurt rolli, ilusamad inimesed saavad rohkem palka ja töötavad parematele töökohtadel ning ilusamatel inimestel on ka ilusamad kaaslased. Thats how it works.

Et Karli rõõmustada, võin öelda, et kuigi ma pole poistest huvitatud, olen vägagi huvitatud inimese sisemisest maailmast. See on kõige tähtsam. Inimene ei ole tegelikult eriti ilus ja puhas olend, meil on vistrikke, kehavedelikke, voolusi ja kõõma. Me oleme täpselt sama ilusad või koledad kui keegi muugi olend. Asi on selles, et sel hetkel, kui sa kellegisse armud, ei ole seal enam vahet, et tal on seedetrakt ja et ta käib regulaarselt oma pärasoolt tühjendamas, sellel, et ka tema juuksed lähevad rasvaseks ja et ka temal kasvavad karvad, ei ole enam vahet - vahet on ainult sellel, et ta on nii kuramuse ilus ja nii armas. Et ta on heatahtlik, sõbralik, lahke ja humoorikas. Et temas on ka midagi peale meigiga peidetud vistrike ja lõhnaõli.

hea teema. teeb mind nukraks. olen aastaid ühte poissi armunud olnud, kuid me pole enam koos. ta armastab loodust, ja on väga omapärase mõtlemisega indigolaps, natuke segane, empaatiline, tugeva selgrooga, natuke isegi egoistlik, huumorimeel on soe ja isikupärane, näojooned tugevad ja juuksed musta värvi, pole pärast meie lahkuminekut enda elukaaslaseks kedagi teist soovinud. damn, see teeb mu kurvaks..

Desdemona kirjutas:hea teema. teeb mind nukraks. olen aastaid ühte poissi armunud olnud, kuid me pole enam koos. ta armastab loodust, ja on väga omapärase mõtlemisega indigolaps, natuke segane, empaatiline, tugeva selgrooga, natuke isegi egoistlik, huumorimeel on soe ja isikupärane, näojooned tugevad ja juuksed musta värvi, pole pärast meie lahkuminekut enda elukaaslaseks kedagi teist soovinud. damn, see teeb mu kurvaks..
Samas pole sa veel minuga kohtunud ka. :D
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”