Re: tüdrukud, milline on teie nõrkus poiste suhtes?

Mulle meeldib, kui poiss mulle silma vaatab ja naeratab. Mulle meeldib, kui poiss on hooliv ja sõbralik. Jõhker nõrkus on see, kui poisil on armas naeratus ja sinised silmad. Ja sellise poisi ma lõpuks leidnud olengi, kes vastab minu ideaalidele. :)
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

siuksäd hoolistevad ja hoidvad poisid , see on eriti mõnus kui poiss vaatab otse silma ja siis natuke naerateb siuksä nunza aga samas kavala naeratusega :D laavin siukseid poisse ; mudugi võiks ikka nats stiili ka olla , ja nats pikemad juuksed ;D
madea , agga mulle meeldivad preketitega ka räigelt mdea mix :D , lihtsalt kudagi nunnu , ilma on mudugii ka lihtsalt nendega on ka eriti nunnud :;D ja siis siuksääd kes lihtsalt tulevad võtavad järskku ümbert kinni ja mdea nag sebivad hästi palju , ma ise ka rohkem siukest sorti tydruk et kui oleks mõni siuke poiss et siis madea armuks vist kohe ära :D

igatahes kui on siukseid poisse siis , ootan väga ;D; laav yaa

msn: natemups@hotmail.com :D
elu on nagu trepp, kui üles minna on raske kuid, kui alla minna on kuradi kerge.
me oleme kõik perfektsed oma vigasel moel!
I NEED a HUG !!

12 tüdruk, uusi tutvusi ?

Mul on poiss, kes saatis mulle ükspäev sõnumi, et ta on mu maja all ja tahab kalli. Ise ta ei tulnud kooli, sest tal oli 39 palavik, aga tahtis mind näha. Tundide ajal saadab smsi, et ma tuleks nt vetsude juurde, sest ta tahab nt kalli v niisama ümbert kinni hoida. Räigelt meeldib poiss su kaissu nt võtab. Eriti ei meeldi, kui liiga palju ropendab. Sitax meeldivad meeste lõhnad, nag niii hea! Mul tglt suht suva, kui poiss must lühem on. Sitaax nõrkus on naeratus ja hästi pikad kallistused.

Külaline kirjutas:Huumor, sinised silmad, eriti kui ta nendega silma vaatab. Valged pikemad juuksed. Ja ise on ka pikk.
kuule, see on ju farmi gaaaabriel :))))))) nägin ükspäev teda rocca al mares, mõtlesin kohe vaatasin silmad punnis, et see talupoeg on küll mehelik.

Aga see et... kas sinised silma iirised, või sobivad ka näiteks sinised silmaalused? :) Nagu Nihat Kahvecil näiteks

Olen siia kirjutanud, aga suht täna avastasin veel kaks asja.

Kui poiss räägib rakulikult, tal võiks olla summutav hääl ( tegelt suudavad kõik rääkida summutava häälega. isegi kõige bassim hääl on summutav kui vaikselt ja rahulikult rääkida ).
Ja siis väike ligi ajamine. Paljud ütlevad, et see on nõme kui keegi näpib. Aga ma ei mõtle, et keegi näppima peaks, aga kui keegi tuleb su juurde ja hakkab rääkima. Pärast tunneb huvi sinu kohta ning siis põimib oma käed ümber sinu.

* Viisakalt(kohe kindlasti ei suurte kapuutsidega pusadele, poole tagumiku peal olevatele pükstele, capidele jne) riietumine on suur pluss minu jaoks.
* Viisakas ja hooliv suhtumine.
* Pruunid silmad.
* Mustad juuksed.
* Nats "pävitunud" nahk(pärilikult nagu hispaanlastel ja sellistel rahvustel, mitte mingi võltspäevitus).
* Huumorimeel.
* Nats selline freaky või omapärase mõtlemisega. :P
Watch them jump the cliff. The fools.

Z0ne kirjutas:
punx kirjutas:mulle meeldivad mingid poolsurnud magamata ja veits rääbakad olevused kes oma tühjade punaste silmadega ringi vaatavad, ise mitte midagi taibates. ära küsi, ma olengi imelik :D
Kui kooli pole siis esimene oma mina :D
esimene OSA*
siin ei saa isegi muuta oma postitusi ..
Kohene reaktsioon - Pärast kahetsust ei tule,
Hiline reaktsioon - Nutad ärkvel ja unes...
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”