Kohutav kadedus.

Tere , probleem on siis minu kadeduses. Alles sain tuttavaks ühe toreda poisiga. Elab minuga samas linnas , on väga kena , olen korra ka kokku saanud. Kuid siiani on asi ainult msn-i vestlustesse jäänud. Me ei käi ega midagi . Me oleme kõigest sõbrad. Ma sain aga oma bff-i käest teada , et see poiss viibib oma kahe vennaga samal üritusel kus mu bff-gi. Bff olevat teda ja tema kahte venda veel näinud ka. Ja ma olen kohutavalt kade ta peale, mu bff näeb seda poissi aga mina ei näe. Mina tahan oma bff-i asemel olla . Ma olen nii fking armukade. See on lausa tappev. Ma kardan , et äkki mu sõbranna saab temaga sõbraks , äkki läheb rääkima vms. Kuigi ,see on peaaegu võimatu , ma saan sellest aru , aga ikkagi olen ma nii armukade. Ma olen siin juba vihast pulbitsemas. Miks ma oma bff-i peale nii paganama kade olen? Mida teha , üritus kestab 2 päeva ja ma ei suuda seda armukadedust enam taluda. Ma palun jumalat , et nad kuidagi moodi jutule ei saaks mu bff-iga kuna mul on tunne , et mu bff tahab seda poissi , ise endale sõbraks . Ja seda juba mina taluda ei suuda , veel vähem sellega leppida. Mulle meeldib ka veel pealekauba see poiss , aga mina talle ei meeldi eriti , aga ma kavatsen ta siiski ära võluda. Aga ma nii kardan , siin , et nad kuidagi moodi jutule saavad. Ma mõtlen mu bff ja see poiss. Ma ei taha üldse , et mu bff seda poissi vaadatagi saaks . Jah , ma olen mingi meeleheitel koduperenaine siin . Aga nagu mida ma tegema siis , peaks? Kuidas , armukadedusest lahti saada? Kuidas mõtteid eemale viia, sest need kaks päeva kuni selle poisi naasemiseni on , vist minu elu pikimad. Ma olen siin täiesti abitu koos oma paganama armukadedusega . Ja kui nad ka jutule saavad ja mis veel hullem , sõpradeks . Siis ma kratsin oma bff-il silmad peast. Ma ei saa aru , see armukadedus võtab võimust mu üle . Mida küll teha?
Ärge arvake , et ma nüüd siin mingi psühhopaat olen eks . Päikest ja palju rõõmu teile .

Re: Kohutav kadedus.

Vana indiaanlane vestles lõkke ääres oma lapselapsega: „Kas tead, et igas inimeses on kaks hunti, kes omavahel võitlevad.
Üks on hea hunt-lahke, rõõmus, abivalmis, hoolas, aus, kohusetundlik,armastav, jne. Teine hunt aga halb - kuri, õel, laisk, pahatahtlik, valelik jne.“
Vanaisa sõnad avaldasid poisile sügavat muljet. Ta mõtles tükk aega ja küsis siis: “Vanaisa, aga kumb hunt võidab?“
Vanaisa naeratas: „Võidab see, keda sa rohkem toidad!“

Inimeste emotsioonid jagunevad kõige sügavamas mõttes kaheks: hirm või armastus. Armukadedus on ehtne hirm - mida sa tegelikult kardad, kui sinu sõbranna selle poisiga rääkima läheb? Teadvustamine on juba suur osa võidust!

Teiseks - see tunne ei ole sina. Tunne on lihtsalt tunne. Vaata seda uudishimulikult, isegi muiga selle üle :) Vaata seda kõrvalt. Samuti oma mõtteid kõikvõimalikest stsenaariumitest, mida mõistus loob. Nendel mõtetel ja tunnetel on ainult nii palju jõudu kui sa ise neile annad (neid toidad). Sa ei pea tegelikult neid üldse tõsiselt võtma :) Armukadedus on inimlik emotsioon, millel on oma põhjus ja õppetund. Sa ei pea sellega võitlema, lihtsalt püüa mõista ja vaadelda. Uuri meditatsiooni kohta ja proovi mõnda hingamisharjutust - see on kõige tõhusam abivahend igasuguste tunnete ja mõtete osas, mis kipuvad liiga suurt pesa ehitama. Kui meeldib filme vaadata ja illustratsiooni näha sellest, siis soovitan ka Peaceful Warriori vaadata - muudab su elu.

Kõike rõõmsat!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”