Re: flirtimine

Nt , lehvita juukseid tuules, vaata poisile silma , keera pilk maha ja vaata uuesti . Räägi sõbrannaga , aga samalajal vaata seda poissi . Silma tegemine ka sulatab poisi südame , olen enam kui kindel .
Tahad midagi anonüümselt küsida ? Saada mulle PM ! alati valmis abistama .

Kanna kitsaid teksaid . Neid poppe salle mida kantakse. Kui keegi vaatab imelikult võid ju öelda " mul kurk hiage " vms? :D Kui poiss sinust seljataha jääb võid natukene puusa nõksutada ,ükskõik kas vaatab võõi mitte,see arendab ikkagi nii öelda "flirtivat" kõnnakut. ;) siis Juuksed lahti käi eks. Ära pane mingi hobusepatsi et kõrvad näha oleks eksju. Et ilusad lahtised kammitud juuksed meeldivad poistele eritii :D

nsmkasutaja kirjutas:Kanna kitsaid teksaid . Neid poppe salle mida kantakse. Kui keegi vaatab imelikult võid ju öelda " mul kurk hiage " vms? :D Kui poiss sinust seljataha jääb võid natukene puusa nõksutada ,ükskõik kas vaatab võõi mitte,see arendab ikkagi nii öelda "flirtivat" kõnnakut. ;) siis Juuksed lahti käi eks. Ära pane mingi hobusepatsi et kõrvad näha oleks eksju. Et ilusad lahtised kammitud juuksed meeldivad poistele eritii :D
need kitsad teksad või sall pole küll mingi salarelv flirtimiseks , loevad välimised tunnused , kuid mitte riiete näol .
Tahad midagi anonüümselt küsida ? Saada mulle PM ! alati valmis abistama .
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”