Väga tahaksin,et keegi saaks must aru ja aitaks sel teemal:(

Asi on selles, et ma sain kuidagi selle poisi msni.Ma isegi ei mäleta kust või kelle kaudu ma ta msni sain ja see oli ammu. See tähendab ka seda, et me pole üksteist päris elus mitte kunagi näinud. Ta ise elab Viljandis ja mina üldse teises Eesti otsas ( ma ei hakka kohti nimetama). Mina käin 8.klassis . Ja me hakkasime siis msnis suhtlema,me saame nii hästi läbi.ma võisin talle igast jutte ja saladusi usaldada ja tema mulle ,me olime väga head sõbrad. Ta on väga väga hea jutuga ja hullult fun on temaga rääkida üldse. ma olen näinud kõiki ta pilte ja ta on ilus ka , ülimalt ! ta on paljupalju öelnud ka seda et mina olen ilus. no ja igakorraga läksid meie jutud selliseks rohkem sebimiseks . kuni üks päev ütles ta, et ma meeldin talle väga , ja ma ütlesin talle et tema mulle ka. nii see ka on , või noh , ma ei oska enam midagi öelda :s . . .
igastahes siis läksid meie jutud eriti armsaks , oehh ma olin nii õnnejunnis :D . aga me polnd nagu kuidagi üksteise vanusest veel rääkinud :O. ja siis läkski jutt vanuse peale .. ma sain teada et mina käin kaheksandas (ma tüdruk) ja tema käib kuuendas klassis :O:O:O. ma ei tea nüüd kas naerda või nutta . praegu on küll nutt kurgus. ma olin väga imestunud igastahes kui ta ütles et ta kuuendas. ja ta rääkis mulle siis et ära arva et ma mingi väike su jaoks olen või midagi sellist ,ja et ta on enne käinud türdukuga kes oli 15. (uskuda?) ja me pidime veel kevadel kokku saama , isssssand äkki ta on mingi jumbu mul kõrval :S?!?! . apppppiiiiiii .. MIKS TA EI VÕIKS OLLA VANEM ? :'( kõik oleks perfektne .. äkki on ta tõesti mingi tatikas. mis ma teen ? ta meeldib ju mulle ülimalt ja ma meeldin talle ka hulluööra.
ma ei julge sellest murest ka sõbrannadele rääkida , ma ei tea , nad vist naeraksid mu välja et mulle meeldib 6.klassi poiss. ja meil selle poisiga sarnased huvid jne..
mida teha , mida teie teeks ? aidake palunpalunpalun :(:(:(

Re: Väga tahaksin,et keegi saaks must aru ja aitaks sel teemal:(

Nu nüüd tuleb lihtsalt mõelda ,kas see vanus on olulisem ,kui armastustema vastu? Sõbrannad naeraksid su välja...sul on päris veidrad sõbrannad ma ütleks. Kas sul mõnda natuke mõistlikumat sõbrannat ei ole ,kes sind toetaks. mina arvan ,et kokku tasuks ikka saada ,sest siis näedteda. Äkki ta polegi nii juntsu su kõrval. Poisse on maailmas muidugi palju ,kuid kas sa leiad kellegi ,kellega nii hästi klapid ,selles ma nii kindel ei ole.
Need ,kes ütlesid ,et miski ega keegi pole ideaalne ,unustasid minu koera.(L)
Kogu maailm ei saa kokku nii palju raha ,et osta veerand mu koerast.

[quote="kroox123"]Nu nüüd tuleb lihtsalt mõelda ,kas see vanus on olulisem ,kui armastustema vastu? Sõbrannad naeraksid su välja...sul on päris veidrad sõbrannad ma ütleks. Kas sul mõnda natuke mõistlikumat sõbrannat ei ole ,kes sind toetaks. mina arvan ,et kokku tasuks ikka saada ,sest siis näedteda. Äkki ta polegi nii juntsu su kõrval. Poisse on maailmas muidugi palju ,kuid kas sa leiad kellegi ,kellega nii hästi klapid ,selles ma nii kindel ei ole.[/quote]

you made my day :D aga küsin veel, kas see pole siis imelik ?

Inimesed on erinevad. Kindlasti leidub inimesi ,kes peavad sellist asja imelikuks ,kuid kindlasti leidub inimesi ,kes peavad imelikuks seda ,kui nii hell armastus katkeb ainult mingi vanusevahe pärast. Niisiis ,kuidas sa ka ei käituks ,ikka leiduks keegi kelle jaoks sa oled imelik. Kuna üldusele on võimatu meelejärgi olla ,siis kuula ennast. Sind on ainult üks ja sul on ainult üks arvamus. Kas see on imelik sinu jaoks? Ja kui on siis kas liiga imelik ,et oma poisist lahti lasta? Kas tiitli "normaalne inimene" pärast tasuks sellist ohvrit tuua? Need on küsimused millele saad vastata ainult sina ,sest see on sinu sisemaailm ,mis nende küsimuste vastuseid teab.

[quote="kroox123"]Inimesed on erinevad. Kindlasti leidub inimesi ,kes peavad sellist asja imelikuks ,kuid kindlasti leidub inimesi ,kes peavad imelikuks seda ,kui nii hell armastus katkeb ainult mingi vanusevahe pärast. Niisiis ,kuidas sa ka ei käituks ,ikka leiduks keegi kelle jaoks sa oled imelik. Kuna üldusele on võimatu meelejärgi olla ,siis kuula ennast. Sind on ainult üks ja sul on ainult üks arvamus. Kas see on imelik sinu jaoks? Ja kui on siis kas liiga imelik ,et oma poisist lahti lasta? Kas tiitli "normaalne inimene" pärast tasuks sellist ohvrit tuua? Need on küsimused millele saad vastata ainult sina ,sest see on sinu sisemaailm ,mis nende küsimuste vastuseid teab.[/quote]

oeh , tänan sind väga !
aga kas Sa ei peaks imelikuks sellist suhet ?

Nu kui sulle just minuarvamus oluline on siis ,ei ma ei pea seda imelikuks. Peaasi ,et armastus oleks tõeline. Kuid minu arvamus põhimõtteliselt ei loe ,sest ma pole isegi enda arvates normaalne ,mis siis veel teiste arvamusest rääkida.:D

nu näed! Meie vestlus on ere näide sellest ,kui erinevad on inmesed ja kui mõttetu on üritada olla teiste jaoks normaalne. kui ma oleksin enda arvates normaalne ,siis oleksin ma ilmselt sinu jaoks ebanormaalne.:D see oleks kurb.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”