Abi paluks..[8 kuud juba]

See tüdruk käib minu koolis 6das ja ma käin 8das. Iga vaba hetk ma mõtlen temast. Ainult siis kui sõpradega koos olen siis ei mõtle. See on juba kuramuse 8as kuu juba. Näen teda peaaegu iga päev koolis aga seal piirdub asi minimaalse flirdiga. Kas ta on liiga noor (minu jaoks)? Kuidas talle läheneda? Mul on hirm et keegi jõuab ette. Ma olen suht kindel, et ma meeldin talle ka, aga ei tea kui palju. Mul on ta telef. number ja orks. Palun andke soovitusi ja vastake küsimustele. :(

Re: Abi paluks..[8 kuud juba]

Jeeppz, osadele meeldib see lausa väga et poiss temaga rääkima tuleb jne, aga mõnikord on tydrukutel suht piinlik ka, siis kui ta teised sõbrad näiteks näegsid vms, aga mõned pole sellised,kui sa ta msnni saaksid siis see asi areneks juba, mul oli samamoodi ühe poisiga.Mu klassivend tglt andis mu numbri sellele poisile, ja siis ta sai mu msnni ka ja nii see areneski, me hakkasime käima :wink:

Edu siis minu poolt ka

Okei, here we go..

Ühesõnaga, soovitan sul oodata hetke, kui tüdruk on üksi. Ta ei saa ju ometigi KOGUAEG olla mingi grupiga koos.. Võid niisama täiesti lampi rääkida, et a la mis sa siin üksi teed või mis tund järgmine on.. Ja siis ühel hetkel lihtsalt võid küsida, et kas me võiksime peale kooli juttu rääkida või midagi.

Või siis kui sul ta nr saada talle sõnum, et sa tahaksid temaga välja minna. See ei pea olema kohe alati et läheme deitile, see võib olla ka lihtsalt välja minek, et kõigepeale üldse tutvust sobitada.

Lihtsalt ühesõnaga võta julgus kokku ja räägi temaga. Sa ei pea ju kohe alguses oma tundeid talle avaldama. Käige väljas, õppige tundma üksteist, suhelge kui sõbrad ja kui õige aeg ja tunded samad siis minge järgmisele tasemele.

Aa ja see et sa juba kaheksa kuud teda silmanurgast piidled, aga midagi teha ei julge pole üldse nii kohutav. Aga nüüd tasuks julgus kokku võtta.

Ma usun, et suht kõigile meeldib, kui nendega tullakse ise esimesena rääkima, vahetpole kas jutt käib poisist või tüdrukust.

Loodan, et oli abi.

Edu sulle.
Teie Kitty. Krrnjäu.

hmm... nii paljud on siin foorumist tartumaalt... nagu ka teema tegija :lol: (mina ka 8) )

aga teemasse... mine räägi temaga, kui halvasti läheb, siis parem käsi ikka aitab natuke masendust vähendada. Deem, ise olen ka 14 ja läksin ka ühelt tüdrukuga koolis rääkima, kes mulle meeldis, ta on 15. Sain korvi :(

Aga ega elu sellepärast siis ei lõppe :)

Ma soovitan sul lihtsalt tema juurde minna, kui ta üksi on ja ta välja kutsuda, ma olen 70 prossa kindel, et ta on nõus. Ära üldse muretse, tüdrukud pole tavaliselt sellised, kes korvi annaks. Kui juhtub siuke asi, et ta ütleb ei(ei juhtu) siis ütle, et kui sõbrana(tahad temaga välja minna) ja ma arvan et ta peaks vähemalt siis nõus olema, igatahes kui ta sulle väga meeldib siis pööra talle võimalikult palju tähelepanu ja ära alla anna. Sa pead talle ka huvitav tunduma ja näitama, et sa tunned elust ja asjadest lõbu, sa peaksid kuidagi teistest eristuma, just oma iseloomuga. Samas sa ei tohi teda ära lämmatada ega talle end külge kleepida, kuid sa pead väga aktiivne olema, kuid samal ajal ära näita välja et sa temast isiklikult hooliksid. Näita nagu sa tahad lihtsalt tema kui sõbraga lõbusat aega veeta jne. Räägi kui asi kuidagi edasi peaks arenema, ma loodan, et sellest oli abi.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”