Mis kuradi mood see on ?

Ma tahaks teada, et miks teismelistele tüdrukutele mingid eidelikud poisid peale lähevad?
*Teevad iseendast peeglisse vaadates pilte ?
*Riputavad pildid reiti ülesse, ja siis ise arvavad et on nii ilusad, aga kui keegi ütleb et "sa oled ilus", siis hakkavad vastu vaidlema, sest tahavad, et neid rohkem kiidetaks ja et mitu lehekülge kommentaare tuleks ?
*Mõnikord annavad poisid tüdrukutele oma kasutaja paroolid ja lasevad pildi ise ülesse laadida, mingisuguse kiitva tekstiga et "jou olen merka, ja laen raido pildi ülesse sest ta ise nii sex ja ta ei julge nii sexi pilti ülesse laadida".

Ma ei saa aru, kas see on mingi mood, et poisid peavad ka nagu eided olema ?

Re: Mis kuradi mood see on ?

Miks see sind nii väga riivab?
Reidi teemal ei hakka ma küll sõna võtma, kuid kõik mehed ei saagi ju sellised machod olla. Samamoodi nagu on poisilikke tüdrukuid ja mehelikke naisi, on ka naiselikke mehi. Ja see, kuidas keegi riietub või käitub on ju tema enda asi. Minu meelest on see väga tore, et lõpuks ometi hakkab ühiskond eemalduma stereotüüpidest ja inimesed julgevad olla erinevad.

Stacy kirjutas:Miks see sind nii väga riivab?
Reidi teemal ei hakka ma küll sõna võtma, kuid kõik mehed ei saagi ju sellised machod olla. Samamoodi nagu on poisilikke tüdrukuid ja mehelikke naisi, on ka naiselikke mehi. Ja see, kuidas keegi riietub või käitub on ju tema enda asi. Minu meelest on see väga tore, et lõpuks ometi hakkab ühiskond eemalduma stereotüüpidest ja inimesed julgevad olla erinevad.
Ei, sinu probleemi ma juba tean, ja see teema pole sellega seotud. Sina ütlesid et sa oled "hingelt tüdruk", aga need reiditsejad on lihtsalt sellised eided, et tüdrukutele meeldida.

jah see paroolide andmine ja kommentaaridele vastu vaidlemine on jah väga nõme . aga mis vahet sel on kas pilt on tehtud peeglist või kellegi teise poolt ,kui poiss on ilus .okei see on natu imelik tõesti kui poiss teeb peeglist pilti endast (ja tüdrukud ka) , kuid mis teha , kui keegi teine temast pilte ei tee ,siis peab ise tegema ikka:D

mhmhhh.. :)
oijah, on alles elu. ega siin midagi teha pole. see on nö. ühiskonnaga kohastumine. kui kudiagi läheneda ei osata, siis minnakse ikka sellistele "moeasjadele" üle. selline ninnutamine kuubis magedustega. arvatavasti neile aprem kui realistlikud sõnad ja ausus. keeruline jutt ja usun, et igaüks saab ise pihta kenasti. endale ikkagi ei meeldi see lääge ja maitsetu teema. muigama võtab ka selline..eeh. aga kui tahavad siis palun.
no kus kurat on kirjas, et inimesed peavad nii lollid olema...

kui keegi viitsib ja huvi tunneb, siis soovitan lugeda artiklit: http://www.postimees.ee/?id=244314 . see on päris huvitav. ja minu arust vastab sellele teemaalgataja küsimusele hästi see koht: Asi on pigem selles, kinnitab ta, et varasem, ühene ja paljuski stereotüüpne mehekuvand on asendunud viimasel ajal mitmekesisema valikuga. tõesti ei pea kõik mehed olema mingid karvased machod, ropendavad, kunagi ei nuta jne jne jne. las olla erinevaid, sest küll jätkub teemaalgatajale ka neid poisse, kes endast peeglist pilte ei tee.

Täpselt nii palju kui on inimesi on ka arvamusi... ning mehe naiselikkus sõltub sellest keda ta on noores põlves usaldanud rohkem so called "machod" on isade lapsed <--- sugugi mitte parimad alati.

So called "eided" on aga ema lapsed, kuigi ei saa aru mis sul nende vastu on sama hästi võiks mõni neist tulla siia ja machosid maha teha, kui sa pole kunagi nende nahas olnud siis parem on suu kinni hoida.
Heh, life goes on no matter how you live it.

Uusi tutvusi! 18a. M
Ära tee teisele seda mida sa tahaksid et sulle tehtaks, maitsed võivad ju erineda. (G.B.Shaio)

Stacy kirjutas:, ..et lõpuks ometi hakkab ühiskond eemalduma stereotüüpidest ja inimesed julgevad olla erinevad.
Isiklikult miskit selle lehekülje ega kiitust norivate noormeeste vastu ei ole, kuid see mida teemaalgataja kirjeldas on lihtsalt nii laialt levinu, et mingist julgusest teistest erineda ei saa juttugi olla.
I'm
not

ausalt öeldes nõme teema ja ma ei leia, et see on minu (või teiste) asi kellegi stiili kommenteerida, aga tekib ikka jah küsimus küll, et miks on see pilt pandud, kui pildi omanik seda ise nii "koledaks" peab. mulle sellised ebasiirad ja võltsid inimesed väga ei istu. sellest stiilist siis... see mulla kah väga ei meeldi, aga niikaua kuni inimene ise tore on ja oma riietuse ja hoiaku ja ülbusega (niipalju kui mul on selliseid tuttavaid olnud, on nad jah üsna ülbed, kuigi pealiskaudsel vaatlusel nii ei tundu) mulle nina alla hõõruma ei tule.

üldiselt, ega mind keegi väga ei häirigi tegelikult, asi on nende inimeste põhimõtetes, mida ma ei mõista. miks panna üles pilt, mille kohta ise kole ütled. see on ka põhjus, miks ma kõikidest nn tutvusportaalidest loobunud olen.
i have no family
i ate them

See-selleks, aga mind ajab närvi näiteks sellised asjad (reidis(rate.ee) nagu nt) :

kommentaator : sa oled nii kenaa
vastus : sa rohkem
uuesti sama kommentaator : eiiii sinaaaaa!!
vastus jälle : sinasina, ära hakka vaidlema!
jnejne läheb see edasi.....

Ma ei saa selle mõttest aru ning tõesti, need vaidlemised lähevad üle väga pikkadeks ning tekib mitu lehte kommentaare - ja väga mõttetuid! Saan aru, kui on kirjutatud ntks et "kena oled" ning vastus, "sina ka" , aga nendel vaidlustel ei näe mina mõtet :lol:
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”