Aidake valida sõbranna vs kuti vahel`?

#1
Tere!

Olen 17a tüdruk, varsti saan 18. Mind vaevab suur mure ja ma ei tea, mida teha... Mu sõbranna käis aasta aega ühe kutiga aga sõbranna jättis kuti maha hiljuti. Samas nad saavad ikka iga päev kokku ja kutt sõidutab teda jne, kuigi sõbranna ei armasta teda. Sõbranna kasutab teda ära niikaua kui tal kedagi uut pole silmapiiril, vahepeal ta muidugi sebib teistega ka. Kutt loodab, et äkki tüdruk mõtleb ümber vms, päris kahju on kutist et sõbranna teda lollitab :S

Siis aastavahetusel juhtus üks asi. Mind kutsuti ühele suurele läbule kellegi poole majja, sinna tuli umbes 20 inimest või nii. Pooled neist olid minu jaoks võõrad. Muidu sõbranna suhtleb selle seltskonnaga, aga kuna ta on selle inimesega tülis kelle pool läbu peeti siis sõbrannat ennast ei kutsutud, aga tema see ( eks )kutt oli ka seal.

Õhtu jooksul hakkasime loomulikult selle kutiga juttu rääkima, et miks ta üldse sõbrannal sabas jookseb niiviisi, et ta leiaks endale sellise tüdruku kes teda ise ka tahaks jne. Me istusime vist päris palju kahekesi eemal ja ta tõi mulle uusi jooke kui mul otsa said jne :) Kui südaöö hakkas tulema, siis osa rahvast läks korraks linnapeale tsillima aga kutt ütles mulle, et ta solvub kui ma ka lähen ja me jäime ( mitte kahekesi ) sinna majja. Siis hakkas mulle vaikselt tunduma, et ta nagu lööb mulle külge, alati istus hästi lähedal ja tahtis kätt ümber panna või käest kinni hoida vms. Mina ei teinud välja ja kui ta hakkas nagu väga lähedale tulema, siis tundsin ennast ebamugavalt ja istusin mujale vms. Aga ta tuli koguaeg järgi, küsis miks ma eemale lähen jne. Mul oli hästi paha tunne, et ta ju ikkagi nagu mingis mõttes sõbranna mees veel ja paljud sõbranna tuttavad ju ka olid seal ja nägid pealt :S Ma ei tahtnud kaasa minna sellega, aga tema ikka ei jätnud järgi, ütles salaja kõrva sisse et ma olen ilus, et ta on tegelt alati mind fännanud aga lihtsalt täna lõi välja. Eks alko tegi ka oma töö ja õhtu lõppes ikka sellega, et me suudlesime mitu korda kuskil nurga taga kus keegi ei näinud :(( Ma ütlesin talle koguaeg et see on vale, ma ei saa sõbrannale nii teha, aga ta ütles et tal on ükskõik sõbrannast. Ta lubas et ei räägi sõbrannale mis toimus.

Sõbranna muidugi kuulis teistelt läbul olijatelt, et me olime väga tihedalt suhtlenud seal peol ja flirtinud ja piltidelt nägi ka et me istusime kõrvuti jne ( aga et me suudlesime seda ta ei teadnud seda ei näinud vist keegi ). Pärast ta oli täiega pahane mu peale, aga ma rahustasin, et inimesed mõtlevad üle jne.

Aga mure on selles, et see kutt ikka suhtleb minuga msnis iga päev hullult ja saadab sõnumeid, vahel nt öösel kui ta peolt tuleb siis tahab kokku saada jne. Samal ajal tal on ikka sõbrannaga ka teema. Ma olen täiesti nagu kahe tule vahel ja ei tea mida teha ja kuidas käituda selle poisiga??? Ta meeldib mulle, aga sõbrannat ka reeta ei taha sest siis me oleks jube suures tülis ja mitte ainult temaga, vaid teiste sõbrannadega ka, kes tema poolt oleksid. Sõbrannale ma lugu ära rääkida ka ei saa ta ei annaks seda kunagi andeks, ta on pika vihaga. Ta ei tohi teada et me isegi msnis suhtleme. Kes on samas olukorras olnud ja oskab nõu anda, kas suhelda poisiga edasi ja vaadata kuhu asi areneb ( minul on ju ka õigus õnnelikuks saada ja sellel kutil ka ) või sõpruse pärast lõpetada kogu suhtlemine kutiga? Ta on mulle päris meeldima hakanud…
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”

cron