Sooviks abi...

Räägin siis loo ära:
Olen äsja 17 aastaseks saanud poiss.
Koolis on silma jäänud kuidas üks tüdruk väga tihti vaatab mind ja kui ma ka vaatan siis ikka jääb vaatama (mina olen see kes pilgu eemale viib, sest ei meeldi kedagi pikalt vaatama jääda)
Ja siis üks päev sõõgi vahetunnil seisin järjekorras tema ja ta sõbrannade taga. Kui ma alles jõudsin nende taha siis üks ta sõbrannadest ütles talle "See poiss on su taga" ja ta ütles "Ma tean!". Kõik oli sosinal öeldud aga kuulda oli ikka.
Hiljem tulid mu kõrvale ka sõbrad ja siis ma rääkisin juttu aga nad meie ees olid suht tasa.
Ja siis ma mõtlesin et äkki ma meeldin talle.
Saatsin siis talle Orkutis 2 nädalat tagasi sõbrakutse, mille ta vastu võttis. Ja järgmisel päeval kirjutasin ka kirja talle Orkutis et ta jagaks oma msni minuga. Aga sellele kirjale pole ta siia maani vastanud.
Vajaks siis abi. Et mis edasi teha. Selle 2 nädalaga olen ka teda koolis näinud ja püüdnud teda mind vaatamast.
PS. Ta on ise 13 aastane, paari kuu pärast 14. Aga see vanuse vahe ei ole minu jaoks oluline, lihtsalt tuttavaks saada raske...
Ette tänades,
Murega vennike

Re: Sooviks abi...

Aga miks sa temaga koolis otse lihtsalt rääkima ei lähe? Sinu praeguse kirjelduse järgi tundub see parem lahendus, kui lihtsalt ootama jääda.

Muide, kui see tüdruk sind nii pingsalt vaatab, siis ei tasu oma pilku ära pöörata. Näita välja, et huvi on vastastikune ning jälgi teda nii kaua, kuni ta ise pilgu ära pöörab. Lihtsalt naerata. Ka väiksemgi emotsioon kõneleb palju. ;)

hehh

Amn ma olen 13 paari kuu pärst 14 :) aga tüdruk ja ma vaatan vahest kah kooli vennaa kellega suhtlen jne tõttainuke asi e t ma lähen kas näost valgeks või punaseks sellistel juhtudel =P
Aga oma kogemustevõin suleöelda et kui näed et ta üksi on siis mine j rägi temaga kas või niisam ...
Ja küll asi lahendebnii iseenesest=P
Edu sulle!
Kui ma vaatan kõrvale ja ütlen, et mul on kõik korras, siis tõenäoliselt vajan ma kedagi, kes vaataks mulle silma ja ütleks:"Räägi palun tõtt."

Murega vennike. kirjutas:Ja küsimus, kas tasub mingi anonüümne kiri saata ta sõbrannale, et kes meeldib sellele tüdrukule. Kahtlen, et ta ütleb...
no sa võid proovida, aga ma olen suhteliselt kindel, et ta ei ütleks.

aga kui sa teda koolis näed siis kindlalt naerata talle. kui sa näed et ta on üksi siis võta julgus kokku ja mine rääkima temaga.

Murega vennike. kirjutas:No aga miks ta siis ei vastanud :?:
no ma ka ei tea. vb ta ei lugenudki seda kirja. aga kas sa oled talle koolis naeratanud? kas ta on vastu naeratanud? ja kui ta sind koolis vaatab, kas ta lihtsalt nagu vaatab või on tema pilgus midagi. inimese pilk ütleb väga palju. igatahes proovi järgmise nädala jooksul talle naeratada vms. kui midagi ei juhtu, siis vb sa tõesti ei meeldi talle.

Kõik praegu suht korras:D
Aga olen temaga vaid msnis rääkinud ja koolis oleks valmis aga ta ei ole vist, sest nüüd ta ei vaata mulle silma kui mööda lähen (kardab?). Silmad hakkavad väga kiirelt teist objekti otsima. Mõtlesin, et kutsuks ta kuskile kinno näiteks, siis aga lihtsalt kui me näiteks bussis sõidaks siis kardan seda et oleks suht vaikus, sest ma pole eriline jutumees ja ega tal ei ole eriti veel julgust (nagu ma aru olen saanud). Kirjutage mis arvate.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”