Re: Armunud oma parimasse sõpra( olen poiss)

Kui ta on sinu parim sõber, siis peaksid sa teda ju hästi tundma, seega siinkohal oleks üsna loogiline arvata, et tead ka, kuidas ta käitub, kui talle keegi meeldib jne.. kui sa seda aga ei näe, või talle ei paista keegi (vist) meeldivat, siis ei soovitaks kohe "rünnata" teda sellega, et oled temasse kiindunud ja ei ootaks samuti, et tema seda teeb. Muidugi on see teema olemas, et tõelist sõprust ei purusta miski, aga kui sa talle ikka selliseid tundeid avaldama juhtud ja tema peab "ei" ütlema paraku, siis on tal ja ka sul siiski suhteliselt täbar olla ja vähemalt mõnda aega meenub teineteist nähes see vestlus teile mõlemale.. Aga samas minu enda kogemustelt saan öelda, et ei tasuks oodata seda, kuni tüdruk ütleb selle "sa meeldid mulle!" , sest seda ei pruugi tulla, tema võib samamoodi mõelda, kui sina praegu. Ma ei teagi, mida sulle soovitada, tehke midagi kahekesi, minge kinno, jalutage ja vaata talle sügavale silma.. vaata, mis ta teeb näiteks.

Re: Armunud oma parimasse sõpra( olen poiss)

Piin kirjutas:
legendman kirjutas:Krdi ped.ekas annaks vastu hambaid sellisele :x sry aga ei salli selliseid pe.dekaid...
Kedagi selle eest tümitada, et tal on tunded samast soost isiku vastu?
Kasva suureks ja ära ole selline sallimatu t*rapea ütleks selle peale.
(Ja minu vastus on antud juhul küll off-topic, kuid sinusugused inimesed legendman ajavad lihtsalt südame pahaks.)
No mis ma teha saan, et ma ei salli ped.erasse, lihtsalt ei meeldi kui homod kuhugi halama tulevad :D aga okei my bad
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”