Re: TÜDRUKUD, vastake. Poisid, lugege.

Tere! Mina olen Helen, 15 aastat vana :)
Mulle meeldivad sellised posid, kes näitavad end välja kurjana, kuid tegelikkuses on hea südamega, sellised, kes hoolivad, mõistavad ja peavad sind väärtuslikuks, armastavad sind sellisena, nagu sa oled. Samuti veidike hulljulged, seltskondlikud, andekad ja naljakad :)
Tean ühte poissi, kes on täpselt selliste omadustega, välja arvatud hea süda :( Ja loomulikult ei hooli ta minust nii, nagu mina temast :(

Re: Tüdrukutele Küsimus

Te võite siin kõik ajada,et iseloom ja iseloom,aga iseloomust ainult ei piisa,kui sul on perf iseloom ja välimus puudub,siis kes sind vaatab? Keegi.. Iseloom annab pluss punkte,aga välimus loeb ikka tohutul määral ;) Olen ise ka kokku puutund lihtsalt perfektse iseloomuga poistega,kelle välimus on alla keskmise ja nendega on lihtsalt väga tore rääkida,aga ei midagi enamat... Ja hetkel lihtsalt armusin ühte perf välimusega poissi,lihtsalt ta on nii nunnu,täitsa metsas nagu..:/ Aga jah,iseloom on sitt mis sitt.. Aga mulle meeldib,teistele mitte ;) Ehk ta siis selline pisike paha poiss;;);) Tegelikult on ta vägivaldne,lööb tüdrukuid ja kiusab,aga kui talt küsiti ,,miks poisid tüdrukuid kiusavad?" Siis vastus oli ala selline ,,Mdea,äkki meeldib talle see tydruk" Ma olin nagu,TEGEELT?? Nii õnnelik lihtsalt,aga jah minu tekstist ka aru saada,et välimus kaalub iseloomu ülesse ;) Ma ei vaataks elu sees poissi kes tüdrukut lampi lööb,aga välimus teeb imesid :)

Päikest ja sooja suve teile ;)

Minu jaoks on kõige tähtsam huumorimeel. Muidugi peab poiss arvestama tüdruku vajadustega. Minu jaoks pole välimuses jooni, mida igas kutis taga ajan. Üldiselt eelistan tõmmusid kutte (on olnud erandeid). Eelkõige meeldib mulle, kui poiss on positiivselt meelestatud, valmis tegema lollusi ja sportlikud (kasvõi sportlikult meelestatud) :D Ma vihkan kui kutt käitub tüdrukuga nagu "eidega" ja kasutab teda ära oma imago juures.

Ma hakkan nüüdsest alates vaatama, et poiss ginger poleks, kõik muu sobib. Mulle on mingi krdi pärast neid gingereid kogu aeg juhtunud ja kõik-kõik on s'tapead. Nii, kui tänaval ginger vastu jalutab, tulevad mulle kolinal kõik mu gingereksid meelde ja tekib kohe tahtmine karjudes ära joosta. :/

Külaline kirjutas:Ma hakkan nüüdsest alates vaatama, et poiss ginger poleks, kõik muu sobib. Mulle on mingi krdi pärast neid gingereid kogu aeg juhtunud ja kõik-kõik on s'tapead. Nii, kui tänaval ginger vastu jalutab, tulevad mulle kolinal kõik mu gingereksid meelde ja tekib kohe tahtmine karjudes ära joosta. :/
Gingerid on nii armsad ju. :)

.... kirjutas:Te võite siin kõik ajada,et iseloom ja iseloom,aga iseloomust ainult ei piisa,kui sul on perf iseloom ja välimus puudub,siis kes sind vaatab? Keegi.. Iseloom annab pluss punkte,aga välimus loeb ikka tohutul määral ;) Olen ise ka kokku puutund lihtsalt perfektse iseloomuga poistega,kelle välimus on alla keskmise ja nendega on lihtsalt väga tore rääkida,aga ei midagi enamat... Ja hetkel lihtsalt armusin ühte perf välimusega poissi,lihtsalt ta on nii nunnu,täitsa metsas nagu..:/ Aga jah,iseloom on sitt mis sitt.
välimus kaalub iseloomu ülesse ;)
Ma ei vaataks elu sees poissi kes tüdrukut lampi lööb,aga välimus teeb imesid :)
Ma kardan, et ma olen alateadlikult samal seisukohal. No ma ei tea, näiteks käisin Soomes, vahtisin sealseid kutte, sellise välimusega enamus, et kuku pikali ja rooma järele, et endale saada, mis sest, et neist essugi ei tea. Arvake jah, et kõik on mingid ilged geeli & tukap..ed seal, ei paistnud küll sedamoodi. Või noh, pigem juba kutt, kes geeli pähe topib ja juuksed korda seab, kui mingisugune keeglikuulipea.
Tegelt iseloom ka loeb mingil määral, aga no teatud määral. Ma ei oota, et kutt oleks geenius või midagi säärast, peaasi et mõtleks asju reaalsel viisil (oleks nn. kahe jalaga maa peal) ja ei oleks mingi ropu suuga nurgatagune mats, kelle elu suurim saavutus on 100 erinevale eidele taha keeramine.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

Eeee... :D
Juuksed :
Värv : Ükskõik. :D
Pikkus : Ee...5cm vähemalt?Hakake mõõtma. :D
Silmad : Suva. :D
Kehaehitus : Keskmine, kuid tugev.
Huumorisoonega. :D
Kättesaamatu. :D
Julge.
Jätab veidi macho(?) tunde, kuid tegelikult, selline äge veidrik. xD
Võib tegeleda ekstreemspordiga. :D
Minust vanem. :D ( Kõige tähtsam minu puhul )
And im just 13. :D
See oli lühikirjeldus...segane lühikirjeldus.
Igatahes, mulle meeldivad hullukesed. :D
Pervolikud.Kuid mitte need, kes lampi käperdavad, pervolikult...nagu nalajad vms. :D
Ja mul on prgu smailide hullus. :D Sorry. :D Ja ma olen vist peetusega ka nüüd. :D
(Tahtsin juba kirja teele saata, kuid lõi ette errori, et liiga palju smailisid. ) :D

ma sain rate.ee-s tuttavaks väga toreda poisiga...,aga ma ei tea kas,ma meeldin talle...,aga ta ütles,et talle meeldib minuga suhelda ja ta tahab mu tel.nr.i saada ja tahab,et ma talle külla läheks ja kinno ka tahab minuga minna,,äkki oskate öelda,kas ma meeldin talle,kui ta selliseid asju tahab?

mulle too poiss meeldib,väga armas:)kuigi ei tunne teda

Olen 15 ja maksimaalne oleks 5 aastat vanem ja mingi 3 aastat noorem. Muidugi oleks tore kui oleks sixpack ja nii aga kohe kindlasti ei pea. Mingit tünni ka ei tahaks, kuna ise olen suhteliselt peenike. Pikem võiks olla natukene aga mitte liiga palju. Mulle meeldib kui poisil on viltune tukk või quiff. Aga ei pea! Riietumise osas võiks stiili olla. Võib olla prillidega. :) Olen märganud, et mulle on meeldinud tihtipeale rohesilmsed noormehed. :) Iseloomult siis muidugi hooliv, sõbralik jne. Pööraks mulle ikka tähelepanu ja siis ka, kui ta sõbrad läheduses. Oleks toeks ja annaks motivatsiooni. Mingit suitsetajat ja joodikut ei tahaks. Huvid pole olulised. Oleks hea, kui sarnane muusikamaitse. Isegi parem oleks kui ta poleks nii populaarne. Välimuse koha pealt veel seda, et see oleks nunnu, kui ta poleks selline tüüp, keda tänaval näed ja siis kohe "ohh ta nii nunnu," vaid selline kellele otsa vaadates saad aru, mis tegelikult teda armsaks teeb. :) Kindlasti jäi midagi mainimata aga olgu.

Tegelikult ma olen seda tüüpi kohanud, kes mu kirjeldusele vastab. Ta 5 aastat minust vanem ja ei usu, et meist asja saaks.

vabajavallaline kirjutas:Vaatasin et täidan enamus nõudeid :D aga ei mõista miks tüdrulutele karvased poisid ei meeldi ;D(ma väga karvane)
ja veel vaatasin et enamus eelistab 1-3 a. vanemaid.
Ise ma hetkel 13 ja ei kujutaks ette elu kui mu kaaslane oleks 10/11 , veider oleks..... :P

Hahahaaa... Ära muretse nad natuke liialdavad karvade suhtes ... Ma arvan et kui poiss on ilus läheb ta igale tüdrukule peale... :)

heehe minu arust on normaalne poiss selline kes ei räägi ainult endast koguaeg ehk siis ei ole ego :D .ja ta võiks osata kuulata ja julge olla .tore oleks kui ta ei ütleks nt paks jne kuna sellel on halvad tagajärjed :D ta peaks olema hea kuulaja ja hea huumor ya kui te kutid õues käite ss ärge mängige kedagi teist olge need kes te olete :D ja oleks tore kui on jutukas et mitte ni ,et oled õues ja üks räägib ja teine on vait .ning kui te olete suhtes jne ss plz ärge flirtige nina ees teiste tüdrukutega ja ärge proovige kadedaks ajada nt räägid et ma nägin räigelt sexikat pliksi jne jne sest minu puhul ma hakkaks naerma :D ja ärge olge väga armukadedad see võtab tüdrukul kõik vabaduse ära :) nt minule isiklikult meeldib kui poiss on mitmekesine ,et mõni päev ta on rahulik ja siuke romantiline teine päev on elektrijänes jookseb koos minuga ringi jne :)) ya paljud poisid tahavad ,et tüdrukud muudaksid enda välimust mtea värviks juukseid jne see ple ka eriti meeldiv :) ja poistel võiks endal ka ikka natuke välimust olla see on esmapilk tüdrukutele teist :) ja see oleks vinge kui te tantsida oskaksite ;) vähemalt valssi kasvõi .ja ärge kiirustage me vajame aega jne :D ajate pea nii sassi ,et pärast ei sa midagi aru ehk siis olge mõistlikud ;). ja tüüpiline on see ,et poisid te näete meie vigu aga vaadake ka enda vigu :))

Suurepärane oleks kui poiss oleks minust vähemalt 2-3 aastat vanem. Ma ei hakka valetama, et välimus üldse oluline pole. Muidugi on : ). Võiks veidi ka sportlik olla. Kindlasti peaks ta olema ka minust pikem - ideaalis kuskil 10cm. Iseloomu poolest peab olema parajalt enesekindel, aus, hoolitsev, humoorikas : ).

Selline on poiss minu unistustes aga kui aeg tuleb, eks ma selle õige ära tunnen : ).

Ise olen tüdruk

♥Poiss♥
*On su kõrval nii õnnes kui ka õnnetuses
*Hooliv
*Lugupidav
*Ei tohi karjuda minu peale, peab käituma ikka inimlikult;)
*Ilusad huuled peavad olema[mitte villised ja mädavinne täis]
*Ei tohi seksile palju mõelda
*Peab minus olema ikka vanem (ise 15 a)
*Kaitsma peab mind
*tugev peab olema mitte mingi möku
*Alkohooli ei võiks palju tarbida
*Ei tohi suitsetada!
*Ta ei tohiks nii väga karvane ka olla(eriti mitte rinnakarvad ei tohiks olla. öakk)
*Lõhnama peaks hästi ikka
*Ei tohiks teisi tüdrukuid vaadata
*Ei vahi teiste naiste rindu ega ei näpiks teisi peale minu;D
*Ei sööks väga palju rämpstoitu
*Ei tohi petta!!!
*Narkootikume ka ei tohiks tarvitada!!
*Ilusad silmad peaksid tal olema, mitte punased ega magamata
*Hambad ka muidugi peavad tal korras olema.Mitte kollased ega kõverad .öakk.
*Ei tohiks käituda nagu naine vaid ikka mehelikult(Y)
*Suhtleks ikka minuga kui mul halb olla ja nii
*Laiskvorst ei tohiks olla
*Ei vaataks telekat nii palju ega arvuti taga ei tohi olla ka nii palju
*Käime õues või pargis jalutamas
*Võiks osata süüa teha

Oehh ei teagi kas sai kõik kirja:D

Natuke üle ei pinguta we ? See läheb juba liiale sellise leiad endale kirbuturult 10 euriga aga kardan et ta ei jäta kõiki nõudmisi meelde :)
Kunagi lugesin,et joomine kahjustab tervist peale seda jätsin lugemise maha :)
Jätame joomise maha? Jätame. Selle peale võtame? Võtame.
Tüdruk sinu jaoks olen alati vallaline

Ma mängin kitarri, naljamees, suhtlen kõigiga, võtan osa noorteprojektidest, suht korralikult riietun ja puhas (Noh uus särk ikka iga päev seljas), (loodan, et) mitte liiga kõhn ega paks ka aga suhteliselt keskmine, äge sonks (On öeldud :D), kuid tüdrukutega ei midagi :( -Poiss, 14 (Näen välja 19+ :D), 192cm pikk.

tepsuuh :) kirjutas:heehe minu arust on normaalne poiss selline kes ei räägi ainult endast koguaeg ehk siis ei ole ego :D .ja ta võiks osata kuulata ja julge olla .tore oleks kui ta ei ütleks nt paks jne kuna sellel on halvad tagajärjed :D ta peaks olema hea kuulaja ja hea huumor ya kui te kutid õues käite ss ärge mängige kedagi teist olge need kes te olete :D ja oleks tore kui on jutukas et mitte ni ,et oled õues ja üks räägib ja teine on vait .ning kui te olete suhtes jne ss plz ärge flirtige nina ees teiste tüdrukutega ja ärge proovige kadedaks ajada nt räägid et ma nägin räigelt sexikat pliksi jne jne sest minu puhul ma hakkaks naerma :D ja ärge olge väga armukadedad see võtab tüdrukul kõik vabaduse ära :) nt minule isiklikult meeldib kui poiss on mitmekesine ,et mõni päev ta on rahulik ja siuke romantiline teine päev on elektrijänes jookseb koos minuga ringi jne :)) ya paljud poisid tahavad ,et tüdrukud muudaksid enda välimust mtea värviks juukseid jne see ple ka eriti meeldiv :) ja poistel võiks endal ka ikka natuke välimust olla see on esmapilk tüdrukutele teist :) ja see oleks vinge kui te tantsida oskaksite ;) vähemalt valssi kasvõi .ja ärge kiirustage me vajame aega jne :D ajate pea nii sassi ,et pärast ei sa midagi aru ehk siis olge mõistlikud ;). ja tüüpiline on see ,et poisid te näete meie vigu aga vaadake ka enda vigu :))

elad tartus?
uusi tutvusi ;)

Retro kirjutas:Kuna välimus pole minu jaoks eriti oluline ning ei oska eelistusi välja tuua, liigun kohe iseloomu ning muu sarnase juurde.
Mulle ei meeldi suhtes liigne pühendumus, mul pole tahtmist 24 tundi, 7 päeva nädalas oma poisiga koos olla, mulle meeldib vabam suhe. Minu arvates ei pea kõigest omavahel rääkima ning osad asjad võivad jääda saladuseks, kuid vastastikune usaldus on siiski olemas.
Peaks olema austus. Austus partneri privaatsuse ning tunnete suhtes.
Sarkasm on hea, kuigi ma seda tihti ei mõista.
Miskit võiks ikka kahe kõrva vahel ka olla.

tsau tibuke :D

et siis uusi tutvusi
olen ise 16 ja elan tartus :D
jagada facebooki ka :D

veidi mõtteainet:

tore et unistate ideaalmehest, vähemalt teate mida tahate
aga kas ise olete seda väärt?
poiss võib seda kõike pakkuda aga ta ei jää püsivalt te kõrvale kui aina rohkem uute nõudmistega teda pommitate ning üritate temast über-poissi kasvatada.

arvestage et ka poisil on omad kriteeriumid tüdruku suhtes samamoodi.

külaline2 kirjutas:veidi mõtteainet:

tore et unistate ideaalmehest, vähemalt teate mida tahate
aga kas ise olete seda väärt?
poiss võib seda kõike pakkuda aga ta ei jää püsivalt te kõrvale kui aina rohkem uute nõudmistega teda pommitate ning üritate temast über-poissi kasvatada.

arvestage et ka poisil on omad kriteeriumid tüdruku suhtes samamoodi.
Kui palju neist kriteeriumitest lõpuks täidetud saab, on veel omakorda küsimus. Suhtlemise slash koosviibimise käigus õpitakse tundma teineteist ja ei ole selline mental notebook nende kriteeriumitega peas pidevalt, et "check" "check "check" "vajab täpsustamist" "check" "rist" "rist"

Tere!

Minul väike probleem! Ma saan oma oma klassis kätte ükskõik millise tüdruku aga seda kindlat kes mulle meeldib ei saa. Ma olen temaga vahel suhtlen temaga, aga kui ma temaga näiteks kuhugi tulla ei saa siis kohe ütleb et olen loll jne. Ma olen tale kingitusi teinud ja ma olen luuletaja ja ilus. Ta on kuidagi närviline ja pinges. Palun aidake! :!:

juku kirjutas:Mida te poisi juures vaatate kas välimus Iseloomu või midagi muud..? :?:
Hmm.. Ma lugesin, et paljud on siia pannud et kõigerohkem ikka iseloomu.
Majtea mina poisiga kohtudes vaatan ikka välimust ka, ei tohiks olla selline paks plönn, kes mitte midagi ei viitsi teha ja sporti ei tee.
Tahaks ikka sellist treenitud kehaga või lihtsalt saledat, ja mulle meeldivad tukapeded >:D

Iseloomu vaatan ma ikka ka! Ülbe ei tohiks poiss olla..

Nii, minu ideaalne poiss oleks selline:

*minust kindlasti pikem (ise olen 172cm)olgu ta kasvõi 5klassis
*elaks Tallinna lähedal umbes
*keskmised pruunid juuksed
*Sinakas-rohekad-hallikad silmad
*mitte mingi peenike vaid rohkem paksem (selline keskmine) mitte täiesti kera
*ta võiks tegeleda jalgpalliga või siis rula/BMX
*ta võiks mängida cs-i, siis saaks koos pelada
*ilus ja armas
*julge
*natuke pealetükkiv
*teeb esimese sammu ise
*julgeb minuga koos olla oma sõprde ees
*EI PETAKS
*oleks ns äge
*meeldiks kaisutada ja suudelda

Kui keegi teist(poisid) vastab sellele andke teadaa!!

Tüdruk 14

Olen 12 aastane ja mulle meeldivad sellised poisid, kes ise väljendavad oma tundeid, õppimine 4 ja 5-ed (not SO big deal) oleks tore. Teeks kingitusi, nt kuj on sõbrapäev või mingid pühad. Teeks meele rõõmsaks, oleks positiivne ja mitte mingi kõva tyyp, kes ropendaks ja kakleks, ta võiks olla selline loomulik ja ei oleks mingi ilge ilueedi, poleks mingi naistemees ja ei valetaks.

13olen.
Mulle meeldiksid siuksed poisid kes oskavad nalja teha, aga ei lahe naljatamisega ule piiri; kes ei moista igat mu otsust hukka, aga tal oleks ka oma arvamus igale asjale; kes on toetav, aga ei muutu liiga kontrollivaks; kes on kenad ja armad, aga mitte mingid ilueedid; moistvad, mitte vaga pealetukkivad. Vanus voiks olla 13-14, mitte machosid:D ego ei tohiks ka liiga suur olla, et arvab endast mingi ulipalju, et mingi "fa fa fa ma olen nii lahe, ropendan ja soiman ja ss koik tudrukud ripuvad mul kuljes". Poiss voiks nagu veidi tagasihoidlikum ka olla, ses mottes nagu et mitte nagu klassi kloun paris aga pmst siuke vahepealne:D
Eem, rohkem ei tea teate ise ka neid basicuid:D

IamGirl kirjutas:Ise olen tüdruk

♥Poiss♥
*Hooliv
*Lugupidav
*Kaitsma peab mind
*Ei tohi suitsetada!
*Ta ei tohiks nii väga karvane ka olla(eriti mitte rinnakarvad ei tohiks olla. öakk)
*Ei tohi petta!!!
*Võiks osata süüa teha

Mees ALATI vaatab teisi naisi ja nende rindu ka, see on paratamatu

Külaline kirjutas:
IamGirl kirjutas:Ise olen tüdruk

♥Poiss♥
*Hooliv
*Lugupidav
*Kaitsma peab mind
*Ei tohi suitsetada!
*Ei tohi petta!!!
*Võiks osata süüa teha

Mees ALATI vaatab teisi naisi ja nende rindu ka, see on paratamatu
+1 :D

Külaline kirjutas:Ma mängin kitarri, naljamees, suhtlen kõigiga, võtan osa noorteprojektidest, suht korralikult riietun ja puhas (Noh uus särk ikka iga päev seljas), (loodan, et) mitte liiga kõhn ega paks ka aga suhteliselt keskmine, äge sonks (On öeldud :D), kuid tüdrukutega ei midagi :( -Poiss, 14 (Näen välja 19+ :D), 192cm pikk.
Ah et kohe nii pikk v? :D mulle meeeldivad pikad poisid :D ;)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”