Re: TÜDRUKUD, vastake. Poisid, lugege.

No ise olen 14. Ja 165pikk, ei ole paks ega liiga kondu;D
Meeldivad kuttid kes on minust vanemad ja pikkemad, ja oleks tore kuivoleks pruunid silmad juuksed ei tohiks õlgadest üle olla. Riietusest niipalju et pole probleemi kui on teksad nii jalas et alukad paistavad, meeldib väga kui on seljas mingi kampsun aga pole väga vahet.

Iseloomust niipalju , et oleks sõbralik ja oskaks nalja teha ja ka sellest aru saada.
Meeldivad natuke sellised pahad poisid ja kes tahavad tüdruku lähedust.
Väga ülbe ei tohi olla ja võiks olla ka mingi trenn v huviala (bmx,tõuks). Peaks olema ka selline et ise tuleks kallistama ja suudlema, muudväga vaja pole ;)

mm ma ise 15 ... poiss võiks olla seega 15+ ... võiks olla huumorimeelne , keegi keda usaldada , silmad võiksid sellised sinakad või hallikad olla.. juuksed... mitte vägapikad ega ka mitte lühikesed.. muu pole oluline nosee et kas on vinnid v ei ole , vinnid on loomulikud.. a ja iseloomust veel et ei tohiks ärrituda kergelt v solvuda... ühesõnagavõiks naljaga võtta kõike . pikkkus... no maise 158cm kuskil vb160cm :D .ma ise olen omaarust normaalse kehaga... paar vinni näos , mis enamus mehi häirib -.-
I've never been more normal than I am now - Adele

Järjekordne... kirjutas:
Chriffety kirjutas:No ma ei oskagi kohe öelda , milline oleks ideaalne poiss... Hmm sellist polegi .
Agano igatatahes minu eelistus on järgmine
Iseloom :
Hooliv ,musikaalne ( tegeleb muusikaga , nt laulmisega :) ) ,tark ( räägib arukat juttu) , sõbralik ja kõik mis selle sõna " sõbralik" alla käib :)
Välimus :
Sulakulla värvi silmad on väga hea , st. helepruunid :) ( oranzikad)
Pronksi karva juuksed , natsa sassis
hele nahk :)
Noh , kui juba heleda poolsem nahk on siis sellised eredamad huuled paistaksid silma ;) , kuid välimus pole kõige olulisem :)
Mingit Edwardit tahad? :lol:
Tundub nii ja :D . Kuigi tegelikult ma olen sellise imelise olendi leidnud juba , asi on ainult tema kättesaadavues - ütleme nii , et see on võimatu .
Baby, I don't know what love is, maybe I'm a fool, I just know what I'm feeling and it's all because of you. ˇˇ

Olen 16. Kõigepealt peaks poiss millegagi massist silma torkama. Olema hea suhtleja ja sõbralik. Ei meeldi pusades, dresside, rõvedates tossudes kutid. Riietus võiks olla teksad ja särk. Peab olema aus, mitte eriti pealetükkiv, aga julge. Naeratamine ja enesekindlus on oluline. Ei meeldi suitsetajad. Eriti ka mitte alkoholi tarbijad, aga vahel natuke ikka võib võtta. Viisakas. Ei ole kellegi suhtes üleolev. Ei pea olema ilmtingimata tark, aga enam-vähem ikka maailmast võiks midagi aru saada. Esimese sammu võiks teha poiss :D

elizabeth- kirjutas:
Külaline kirjutas:Mulle lähevad peale poisid , kes on minust natuke pikemad , vanus pole oluline. Need kellel on stiili, kes on toredad, hea huumorimeelega ja jutukad.

Mulle meeldivad ka need, kes tahavad suhet natuke aeglasemalt võtta. Mitte need, kes kohe hakkavad räigelt ilastama ja ütlevad 'ma armastan sind'

Ühe poisiga olin ma koos , sest ta meeldis mulle natuke ja mul oli temaga võimalus. Kuid ta ütles mulle 'kallis oled' ja 'mul on hea meel, et mul oled just sina' ning tegi põsemusisid ja suu peale ka musisid.

Ning lõpuks läks asi suudlusteni ja armastuse avaldamiseni, sest ma juba olin temasse kõrvuni armunud : )

- Tüdruk, 13

+1
Midagi sarnast.
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16

Olen 16. Kõigepealt peaks poiss millegagi massist silma torkama. Olema hea suhtleja ja sõbralik. Ei meeldi pusades, dresside, rõvedates tossudes kutid. Riietus võiks olla teksad ja särk. Peab olema aus, mitte eriti pealetükkiv, aga julge. Naeratamine ja enesekindlus on oluline. Ei meeldi suitsetajad. Eriti ka mitte alkoholi tarbijad, aga vahel natuke ikka võib võtta. Viisakas. Ei ole kellegi suhtes üleolev. Ei pea olema ilmtingimata tark, aga enam-vähem ikka maailmast võiks midagi aru saada. Esimese sammu võiks teha poiss :D
Mina. Ma 16 ka. Kahjuks aga suitsetan.

SteelyLady kirjutas:minu nõudmised:
*hoolitsev
*vuntsid ja kaenlaalused karvad on out
*soeng peab korras olema :P
*higi lõhna mina tunda ei taha st poiss peab olema puhas
*ei tohi mõelda ainult seksile-.-
*mõnusalt pealetükkiv. mõistuse piires.
*kallistama peab palju.

oleks selliseid siin maailmas rohkem:D

Vastab suht minu tüübile kui juukseid natuke maha võtta

Nii...ta võiks olla brünett või ühesõnaga tumeda peaga,süsimustad juuksed on head,võib olla ka blond,vahet pole.Minust vanem(ise olen 13 :D).Ta võiks olla minust pikem,aga mitte liiga pikk.Mitte liiga kõhn ega liiga lai.Võiks olla sellise keskmise kehaehitusega ja musklid võiksid olla vms.
Ta peab olema humoorikas,hooliv,mõistev,kaitsev ja sõbralik,aga kui vaja võib päris korralikult paika panna.Peab tegelema spordiga,eelistan korvpalli või poksimist.Võib ka tantsimisega tegeleda.Kui ropendab,siis mõistuse piires,mitte,et igas lauses on roppus.Ta ei joo ega suitseta või kui suitsetab ja joob,siis väga vähe,nt kord kuus ja ka mitte hullult.Ja kindlasti ei tohi olla hull ülbik.Muidugi peab muretsema oma kehahügieeni eest.Seksile ei tohi ka ainult mõelda.Peab kallistama palju ja olema väga hooliv,aga mitte liiga uuriv.Võiks riietuda nii,kuidas sobib,mis talle sobib.Võiks ka torgata teiste poiste seast silma.Ja on selline vaiksem inimene.Ja ta peab olema tark,ehk koolis on tavaliselt 5,4 või 3,aga 2.......ei,noh vahepeal ikka,ega ta liiga täiuslik ka ei tohi olla.Pluss,tal võiks ka tukk olla(tukaped.ed on ilusad :D) Jne....
See nimekiri on alles poolik. :D

okei, nii, räägiks enda arvamuse ka ära :D mulle meeldivad PAHAD POISID, aga ikka kes hooliksid tüdrukust. ta võiks olla minust pikem ehk siis pikem kui 166 cm. ta peaks olema armas, aga armsaid poisse on palju ja erinevaid, siis mingit erilist soovi ei olegi, kuna ise olen 14, siis vanust võiks olla kuskil 14-17 :) Stiilist nii palju, et mulle meeldivad "kadakas* püksid" :D ja sellised vabaaja jalatsid ehk tennised ja vans'id ja sellised ja siis T-särgid. poiss peaks ka enda välimuse eest hoolitsema, mulle meeldib kui poiss kasutab lõhnaõli. võiks vuntse ja habet ka ajada ja peaks tegelema spordiga ja ikka vormis olema.

Iseloomuga selline värk, et minu meelest ei tohiks poiss olla ülbe ja ka mitte liiga pealetükkiv, see mulle ei meeldi kui poiss häbeneb teiste ees enda tüdrukut. ei pea olema koguaeg 24/7 koos, ikka olema ka enda sõpradega jne. :) ja mulle meeldivad rõõmsameelsed ja julged poisid :)

ma tean, et paljud minuga ei nõustu, aga see oli minu arvamus ;)

Tüdruk.

Poiss peaks ikka jääma ikka endaks, olema aus ning julgema tunnistada oma tegusi. Mis puutub huumorisoonde, siis peaks ikka nalja oskama teha, kuid mitte liialdada. Muidugi ei tohiks ta koguaeg end "pöhivennaks" vöi "jumalaks" nimetada, kuid vahest vöib. Kuna mul endal on selline kutt leitud, kes on täpselt mu meele järgi, siis enda koha pealt oskan öelda, et eriti lähevad mulle peale blondid poisid. Mitte täiesti blondid, kuid sellised tuhmblondid vöi kuidas öelda, kartulikoor. Ise olen samuti blond ning sarnanen kutile selle poolest, et mölemad heleda naha, blondide juuste ning siniste silmadega. Muidugi meeldivad mulle pikad poisid, kuid kui endapikkused enamasti lähevad mulle rohkem peale. Köige tähtsam ikka, et kui südamesse oskab minna, siis pole vahet, kas pikk vöi lühike, blond vöi brünett, heleda naha vöi tumeda nahaga jne... :)

Olen 13 :)

Meeldivad poisid, kes kohtlevad tüdrukut sama hästi nii üksinda kui ka sõprade juuresolekul. Ma vihkan neid poisse, kes kohtlevad sind hästi kui olete omavahel, aga hoiavad sust eemale ja räägivad sinust halba teiste juuresolekul. Vahetpole kas see on sellepärast et ei narritaks või et lihtsalt on piinlik selle inimesega koos näha.. See viibki järgmise asja juurde: Mulle ei meeldi poisid kes varjavad suhet, kardavad teiste arvamusi, ja üleüldiselt hoiavad teiste juuresolekul tüdrukust eemale.. Mulle meeldib kui poiss hoiab ka sõprade nähes oma tüdrukut oma käte vahel ja hoiab käest kinni, see on romantiline :))
Mulle meeldivad poisid kes nö juhivad suhet. Tahavad ise musi teha ja tulevad ise kallistama. Aga mitte olla väga pealetükkiv.

Loodan, et sellest oli abi :)
oih

minul poissi pole kuid mina sooviksin endale sellist poissi
ei suiteta
ei joo alkot
ei tarvita narkootikume
on natuke humoorikas
peseb end
on puhas
pole karvu
ei haise higi järgi
on oma tüdruku vastu õrn
armastab oma tüdrukut
ei vaata teisi tüdrukuid
suudleb oma tüdrukut pidevalt
käib oma tüdrukuga pidevalt väljas ( nt : pidudel , kohtamas oma tüdrukuga )
ei ole paks

olen 11 selline oleks minu unistuste boyfriend siis ma armastaksin sellist poissi väga väga ! kui keegi on selline siis kiri posti !

Merilin kirjutas:minul poissi pole kuid mina sooviksin endale sellist poissi
ei suiteta
ei joo alkot
ei tarvita narkootikume
on natuke humoorikas
peseb end
on puhas
pole karvu
ei haise higi järgi
on oma tüdruku vastu õrn
armastab oma tüdrukut
ei vaata teisi tüdrukuid
ei ole paks

olen 11 selline oleks minu unistuste boyfriend siis ma armastaksin sellist poissi väga väga ! kui keegi on selline siis kiri posti !

Ma olen su prints, hakkame käima?

Kuna välimus pole minu jaoks eriti oluline ning ei oska eelistusi välja tuua, liigun kohe iseloomu ning muu sarnase juurde.
Mulle ei meeldi suhtes liigne pühendumus, mul pole tahtmist 24 tundi, 7 päeva nädalas oma poisiga koos olla, mulle meeldib vabam suhe. Minu arvates ei pea kõigest omavahel rääkima ning osad asjad võivad jääda saladuseks, kuid vastastikune usaldus on siiski olemas.
Peaks olema austus. Austus partneri privaatsuse ning tunnete suhtes.
Sarkasm on hea, kuigi ma seda tihti ei mõista.
Miskit võiks ikka kahe kõrva vahel ka olla.
We're all mad here. I'm mad. You're mad

Kirjeldan enda jaoks ideaalset meessoo esindajat, kuid ei usu, et selline päriselt ka kuskil konutab. Kui mulle just vastupidist ei tõestata.

Esikohal on mõtlemisvõime, intelligentsus, kui tahate. Päris geenius ei tohiks aga olla, siis ma tunneks end lihtsalt alaväärsena ta kõrval. Peaks huvituma uutest teadmistest ja olema sama haigelt uudishimulik kui mina. Mõnd raamatut võiks ka lugenud olla ja ehk tulevikus veel midagi lugeda.

Positiivne ellusuhtumine tuleb kasuks. Samas haiglaselt õnnelikku ja rõõmsat meest ma ka ei taha. Vahel on hoopis nukrus ja kurbus see, mis mind võlub. Aga mingit lootust elus võiks näha.

Välimus. Midagi tumedat juustes ja silmis teeb alati head. Karvane on ka tore ja kena, maskuliinne. Samas, kui ta on lihtsalt nii armas, et hakkab valus teda vaadates, siis sobib ka.

Kirjutamine võiks meeldida. Ja luule. Ma ei arva, et ma luulest midagi jagaks, aga mulle meeldib seda lugeda ja siiski mõista proovida. Koolis ei leidnud ma luules seda, mida kõik teised, ikka midagi muud. Vahel ma loen öösiti valju häälega luulet, sest tunnen, et nii lihtsalt peab.

Hulkuda ja rännata võiks tahta. Sest mina tahan. Tehnikavidinatega abielus ei tohi olla. Loodus peab huvi pakkuma, ta peab minuga kell 3 öösel ka metsa tulema, kui ma seda tahan. Karu eest ma võin teda ise kaitsta, sest ma olen natuke tugev.

Emotsioone peab ta minus esile kutsuma – rõõmu, kurbust, viha, nõutust... Enim köidab mind see, millest ma kohe aru ei saa. Ja see, mida ma tean, et ma ei saa. Kuna ma olen hästi rumalalt järjekindel, siis ma proovin ikka, aga kõigel on mingi piir. Päris hüsteeriliselt pealetükkiv ma ei ole. Enda meelest.

Mulle meeldib tohutult rännata koos oma rattaga. Aga tema ei tohiks selline olla. Või kui ongi, siis me ei teeks seda koos. See on üks asi, mida ma olen harjunud üksi tegema ja tahan, et see nii jääks. See on minu aeg mõtteid korrastada ja inspiratsiooni koguda. Või end hingetuks, nõrgaks sõita, kui on raske ja valus.

Ta peab maal elama või minuga maale kolima. Mingit farmi ma ei taha. Ma tahan õunaaeda ja porgandipeenart. Vaikust ja rahu. Hommikul kastemärjas rohus ringi konnata. Tunda, et ma olen kõigest kaugel.

Hull latatara ei tohi olla nagu mina olen. Siis on asjad tasakaalus. Mingi kohutavalt sõnaaher tüüp muidugi ka mitte. Ma ei peaks siiski temalt sõnu välja pigistades ära väsima.

Kui ta mind kulmu kortsutama paneb, on see hea. Kui ta mu aju valutama paneb, on see hea. Kui ma temast kohe aru ei saa, on see hea. Kui ta mind ei karda, on see hea.

Talle peavad kohe kindlasti meeldima mu musklis jalad. Ja mu punakad juuksed, või mis iganes värvi nad sel ajal parasjagu on. Mu sinakas-rohekas-hallikad silmad. Mu hele nahk. Mu põselohk. Mu armas naeratus. Mu hull fantaasia ja spontaansus. Mu liiga tundlik süda. Mu emotsionaalsus ja mu sisemine ukrainlanna. Mu soov kõiki aidata. Ta peab oskama mind lohutada siis, kui ma mõistan, et ma ei saa kõiki aidata.

Ei, ma ei arva, et sellist inimest on. Kedagi sarnast aga kindlasti. Iseasi, kas me teed ristuvad. Usku pole, aga lootus jääb.

Mulle meeldib see kui poiss suudab rahulikult paigal olla ja asjalikku juttu rääkida. Ma tean et jutt on asjalik siis kui ma sellest midagi aru ei saa. :D

Välimuse osas on suurteks nõrkusteks hästi karvased jalad, rohelised kõõrdis silmad, suured kõrvad, tumepruunid lokkis juuksed või siis just kiilakas pea. Need pole asjad mis ilmtingimata olema peavad, aga need annavad väga palju plusspunkte juurde.

Muu osas kõik oleneb inimesest. Mõni asi mis mulle ühe inimese juures üldse ei meeldi, meeldib jällegi teise inimese juures kohutavalt. Seega ei oska rohkem kommenteerida.

Aa ja ta ei tohiks olla väga selline kellel kõigist kole kahju hakkab ja ei suuda loomade piinamist vaadata ega emale halvasti öelda. Mitte et ta nüüd paras õelustükk peaks olema, aga ta võiks lihtsalt taluda selliseid asju.

Enne mainiti, et poiss peab jääma endaks. Poiss ei joo, ei suitseta jne. Aga kui me armume siis meid enam need kriteeriumid mis siin loendatud enne said ei huvita. Oletame tüdruk otsis endale ideaalset poissi , aga armus hoopis vastupidise kirjeldusega poissi. samas ka poiss oleks tüdrukusse armunud. Mida tüdruk siis teeb? Saadab poisi pikalt, sest ta ei ole ideaalne? Vaevalt. Tüdruk ikka natuke proovib poissi muuta küll, aga ideaalseks ta teda ei suuda teha ega ei soovi ka. Kui me armastame kedagi siis meile meeldivad selle inimese plussid ja miinused.

Ma olen 14 a tüdruk

Ananymous kirjutas:
Merilin kirjutas:minul poissi pole kuid mina sooviksin endale sellist poissi
ei suiteta
ei joo alkot
ei tarvita narkootikume
on natuke humoorikas
peseb end
on puhas
pole karvu
ei haise higi järgi
on oma tüdruku vastu õrn
armastab oma tüdrukut
ei vaata teisi tüdrukuid
ei ole paks

Ma olen su prints, hakkame käima?
Okei anna oma skype nimi ! ja kui vana sa oled ?

Ma ei saa aru, mida perset kõik siin ajavad. Kallid lapsed, kes te olete 11 või 12, isegi 13. Emme õpetus oli vale, et poissi armastada, ei pea tal olema 6 pack, ideaalsed lokid ja sinised silmad. Välimus ei ole õige poisi puhul tähtis. Näiteks minu poiss, ta ei ole mingi prints valgel hobusel, tal isegi ei ole hobust. Ta armastab kihutada, mõnikord joob ja suitsetab, ei oma mingit kuradima 6 packi ega ideaalseid lokke, tal on prillid ja ta näeb üpriski tavaline välja. Tal ei ole popi tüübi mainet.
Niiet kallid tüdrukud, äratus, printsid ei eksisteeri ning ideaalne poiss on tõenäoliselt gay või jätavad su kahe päeva pärast maha.

Annaliisa kirjutas:Ta peab maal elama või minuga maale kolima. Mingit farmi ma ei taha. Ma tahan õunaaeda ja porgandipeenart. Vaikust ja rahu. Hommikul kastemärjas rohus ringi konnata. Tunda, et ma olen kõigest kaugel.

Hull latatara ei tohi olla nagu mina olen. Siis on asjad tasakaalus. Mingi kohutavalt sõnaaher tüüp muidugi ka mitte. Ma ei peaks siiski temalt sõnu välja pigistades ära väsima.
Sinna maani nii hästi sobisin :( . Loodus meeldib küll, aga maale elama minna enne pensioniaega ei tahaks ja mul kipuvad tulema lobapidamatuse hood.

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”