Re: TÜDRUKUD, vastake. Poisid, lugege.

Kikunaator kirjutas:Kirjutan ka siis veits :)
Mingi äge auto koos juhilubadega.
Äge auto, millel on juhiload, wow.
Muidu.. Päris materialistlik h00r tundud, kui loodad, et mõnel noorel kutil on ÄGE auto. Kui ongi mõni rullnokk oma mersu või bemmiga, on ta puhas lambapea ega tea Suure-Munamäe või Väike-Munamäe kõrgust. Jah, neid on kaks, mitte ei ole ainult Munamägi. Paistab, et sa ise ka pole eriti tark, niiet olekski sul mingit kotikarvu raseerivat munapead vaja.

-

Mina ise eriti kuttidest ei unista, kuna tunnistan, et olen forever alone.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

blää, ma ei hakka küll rohkem ühegi naise jaoks enda välimust muutma:D kahjuks karvane rsk
15(varsti 16), käed, jalad, vuntsil ei lase kasvada & habemel kh mitte, jah, kasvab niiraske kui seda uskuda on (geenidest ilmselgelt)
Samuti on mu pea skin, ajan ziletiga koguaeg, käin enamasti valgetes dossudes ja puma mustad dressipüksid, tsärk/pusa. pikkus 170,

Mõtlesin ka siis kirjutada.. Vaatan, et enamus tüdrukuid siin on ikkagi öelnud, et välimus on tähtis jms, kuid minumeelest ei ole sellel nii suur roll. Ennem ma küll arvasin vastupidi, kuid keegi suutis mu arvamuse ümber pöörata.
Ainukesteks tingimusteks oleks huumorimeel, lai silmaring ja normaalne kirjatehnika, ka õigekiri. Kui poiss kirjutab ettt ,, siis naq jahhh on see nii räigelt vastuvõetamatu minu jaoks:D
Aitan alati, kui oskan;)

someoneh kirjutas:
Muidu.. Päris materialistlik h00r tundud, kui loodad, et mõnel noorel kutil on ÄGE auto. Kui ongi mõni rullnokk oma mersu või bemmiga, on ta puhas lambapea ega tea Suure-Munamäe või Väike-Munamäe kõrgust. Jah, neid on kaks, mitte ei ole ainult Munamägi. Paistab, et sa ise ka pole eriti tark, niiet olekski sul mingit kotikarvu raseerivat munapead vaja.

-

Ma naersin vist mingi 20 minutit järjest,aga jumala õige jutt. :lol:

mulle meeldivad poisid, kes käituvad tüdrukutega nagu tõelised džentelmenid, kasvõi naljapärast,et teeks tüdrukule ukse lahti, laseks enne sisse, kingiks sünnipäevaks lille, julgeks õhtul nunnu headööd sõnumi saata.
endal oli halb kogemus ühe poisiga ja nüüd ei teagi mida enam teha, kuid temast jäi selline mulje et poisid tahavad tüdrukuid ainult rindade näppimiseks ja üldse seksi jaoks.
äkki ootaks ära umbes 16-17 eluaastani ja siis alles hakkaks selliste asjadega tegelema nagu SEKS?
mõelge poisid sellest, aga te ei pea sellest mitte mingil juhul tüdrukutega rääkima vms:P
armas on ka kui poiss kutsub sind mereäärde jalutama.
ja mulle ei meeldi ka mittemingil juhul vuntsidega, kaenlakarvadega poisid, jalakarvad on okei, sest need on poisile normaalne.
ja KINDLASTI EI MEELDI mingid poolepersepeal kandvaid teksasid poisid.
ei peagi olema mingi nabani tõmmatud aga VÖÖD ON KA OLEMAS!!!

Poiss peab esmapilgul huvitav tunduma. Ei saa öelda, et välimus ei ole nii oluline, sest tegelikult on see siiski esimene asi mida märgatakse ja inimese stiilist ning välimusest võib paljugi välja lugeda. Täielik turn-off on sellised poisid, kes arvavad et saavad iga tüdruku keda tahavad ja üldse on sellised ennasttäis ja ülbed. Võiks olla laia silmaringiga, et oleks millest rääkida. Väga suureks plussiks on ka see, kui on ühine muusikamaitse või siis vähemalt omab mingeid eelistusi muusikas. Mingeid kindlaid eelistusi välimuse juures pole, aga võiks enda eest hoolitseda. Rohkem lähevad peale 3-5 aastat endast vanemad, sest, ei taha küll üldistada, aga olen märganud, et enamjaolt on poisid teismeeas üsna pealiskaudsed, kuigi sama saab ka tüdrukute kohta öelda. Ise olen 15.

Sellised poisid on tõesti nõmedad, kes arvavad, et tüdrukud/naised on siia maalilma loodud ainult ühe asja jaoks. Mul on 1 tuttav, kes ütles mulle otse välja, et tema jaoks on naised ainult seksiks. Et teeb ühega ära ja siis järgmine. Vot kui ma sellise kadakas* otsa satuks, siis saaks ta vist küll vähemalt kõrvakiilu, kui mitte sinise silma mult. Täiesti hale ju: ajad tüdrukule mingit ma-armastan-sind-forever iba ja siis kahe nädala pärast jätad ta maha. Siis peab muidugi tüdruk ka naiivne olema vist.
Heh

No ma ei oskagi kohe öelda , milline oleks ideaalne poiss... Hmm sellist polegi .
Agano igatatahes minu eelistus on järgmine
Iseloom :
Hooliv ,musikaalne ( tegeleb muusikaga , nt laulmisega :) ) ,tark ( räägib arukat juttu) , sõbralik ja kõik mis selle sõna " sõbralik" alla käib :)
Välimus :
Sulakulla värvi silmad on väga hea , st. helepruunid :) ( oranzikad)
Pronksi karva juuksed , natsa sassis
hele nahk :)
Noh , kui juba heleda poolsem nahk on siis sellised eredamad huuled paistaksid silma ;) , kuid välimus pole kõige olulisem :)
Baby, I don't know what love is, maybe I'm a fool, I just know what I'm feeling and it's all because of you. ˇˇ

Noja, asi sellest seksist. Meie, poisid, miks me seda nii väga tahame, sest see on meile nagu mõnu, rahustus, tüdrukutel aga valu, mõnesmottes. mõned poisid on vägivaldsed, mõne head,armsad ja mitte kaklevad. Mul on nagu klassis üks paks tüdruk, kes on hullult vägivaldne. sõimad oma sõprade ja ka muidugi õpetajatega. Mulle meeldiva head ja viisakad tüdrukud, ja ka muidugi neid, kes ei suitseta ja ei joo alcot :D.

Rando 14 :D

enamus tüdrukutel on siin ikka päris ebareaalsed vastused :D no ausalt, nagu poiss oleks mingi olend, kes peaks teie eest kõik ära tegema ja ainult teid armastama ja poputama ja iga sekundi oma elus teiega veetma jne. jah, kõik on normaalne, et te seda tahate, aga jäägem reaalsuse piiridesse, ikkagi kaks erinevat inimest ju... aga noh, eks ma kirjutan siis enda ''ideaalist*'' kah:
poiss võiks olla hooliv. mitte selles mõttes, et nüüd käib koguaeg lilledega sabas jne, aga sünnipäevaks ja jõuludeks võiks ikka üksteisele midagi meeldejäävat teha vms ja isegi see oleks väga mõnus ju kui poiss kallistaks jne, julgeks ise ''esimese sammu'' teha ja ei häbeneks tüdrukut. ja noh, see on loogiline, et võltsarmastust pole vaja. aga selline ei ole ka hea, kes koguaeg helistab ja pärib, et kuna kokku saame ja ise nagu surub peale, et 24/7 oleme nüüd koos ja jutul lõpp. kindlasti natukene ikka, et näidata hoolivust, kuid kui liiga ''metsikuks'' läheb see peale surumine, siis hakkab ilmselt tüdrukul väga ebameeldiv.
poisis välimusest nii palju ainult, et hoolitsetud. ise puhas, pole haise juures, juuksed puhtad ja hambad puhtad-see on ainuke asi, mille ma poisi valiku listi lisaksin välimuse kohta. aga muidugi on kõik lisad ju peaaegu alati head. :)
poisi juures on ka see oluline, et ta ei vinguks neiu figuuri üle, mingid väga harva tehtavad pehmed ja naljakad ja kerged ütlused on jah tüdrukule nagu meelitavadja õrritavad ja ajavad neiu naerma, aga jah, kui neid halvasti sõnastada ja neid liiga tihti teha, siis tüdruk ilmselt saaks väga haiget.

*ideaal on jutumärkides, kuna ma ei loo enda jaoks nö ideaale ja ei ela selle järgi. ma võin mõelda küll, milline oleks ideaalne poiss, kuid kui tõsiselt ma seda listi võtan..ei usu, et eriti tõsiselt :D

SuperNigga kirjutas:Mul nüüd jälle probleem..
Minu poiss ongi enamus tüdrukute ideaal. Ta on kena välimusega, sportlik, hoolitsev, vaimukas, viisakas, armastab mind üle kõige, ta on tark, stiilne ja rahaline pool ka korras. Tundub täiuslik, aga ma ei suuda teda armastada, mul lihtsalt ei ole mitte mingisuguseid tundeid..kas pole mitte nõme?
jah, inimene võib tunduda ju perfektne absoluutselt kõigi jaoks, ka sinu jaoks, kuid armastuseta ei saa asi ju toimida..

SuperNigga kirjutas:Mul on endal nii kahju ka sellest, ma tõesti tahaks armastada..
Pole vahet, mis ta teiste jaoks on, põhiline on see, mida ta sulle tähendab. Kui sul ta vastu tundeid pole, siis pole mõtet end piinata sellega, et üritad neid täiest jõust välja punnitada/tekitada, kuna ta on teiste jaoks see nn. perfektsus. Muidugi ei saa ka seda välistada, et mingi aja jooksul tekivad sul ise need tunded tema vastu.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

someoneh kirjutas:
SuperNigga kirjutas:Mul on endal nii kahju ka sellest, ma tõesti tahaks armastada..
Pole vahet, mis ta teiste jaoks on, põhiline on see, mida ta sulle tähendab. Kui sul ta vastu tundeid pole, siis pole mõtet end piinata sellega, et üritad neid täiest jõust välja punnitada/tekitada, kuna ta on teiste jaoks see nn. perfektsus. Muidugi ei saa ka seda välistada, et mingi aja jooksul tekivad sul ise need tunded tema vastu.
Sa nii tark, annaks sulle kommi kasvõi.

Chriffety kirjutas:No ma ei oskagi kohe öelda , milline oleks ideaalne poiss... Hmm sellist polegi .
Iseloom :
Hooliv ,musikaalne ( tegeleb muusikaga , nt laulmisega :) ) ,tark ( räägib arukat juttu) , sõbralik ja kõik mis selle sõna " sõbralik" alla käib :)
Välimus :
Noh , kui juba heleda poolsem nahk on siis sellised eredamad huuled paistaksid silma ;) , kuid välimus pole kõige olulisem :)
Mingit Edwardit tahad? :lol:
Heh

Järjekordne... kirjutas:
Chriffety kirjutas:No ma ei oskagi kohe öelda , milline oleks ideaalne poiss... Hmm sellist polegi .
Iseloom :
Välimus :
Mingit Edwardit tahad? :lol:
Hahahah ajasid mind naerma : D

Iseloom :
Välimus :
sa võiksid ju kohe öelda, et nagu edward cullen ;) :) :D

Re: Tüdrukutele Küsimus

See jummala tõsi et tüdrukud arutavad kui tihti keegi riideid vahetab sest no jah mul klassis selliseid kaltsakaid kes käivad 5 päeva nädalas samade riietega ja juba mitu aastat ja mul on sambla ja neooni vahepealsed rohelised aa ja ma vaatan algul soengut sest see näitab päris palju ta ego kohta kui potikas siis ilmselgelt mage aga päris juuste kadakas* ka ei ole ilus siis silmad siis riietus uskuge või mitte aga plikadele läheb peale emo stiil tean vähemalt 40 sellist ja kondikubud on elu rõvedad Sorry aga see ei meeldi paljudele ja iseloom võiks olla julge ja naljakas ja paljudele meeldivad kui poisil pruunid silmad selline oleks minu täiuslik poiss kuid ei tohiks olla liiga pinnapealne ka eksole :) edu poisid ;)

Mulle lähevad peale poisid , kes on minust natuke pikemad , vanus pole oluline. Need kellel on stiili, kes on toredad, hea huumorimeelega ja jutukad.

Mulle meeldivad ka need, kes tahavad suhet natuke aeglasemalt võtta. Mitte need, kes kohe hakkavad räigelt ilastama ja ütlevad 'ma armastan sind'

Ühe poisiga olin ma koos , sest ta meeldis mulle natuke ja mul oli temaga võimalus. Kuid ta ütles mulle 'kallis oled' ja 'mul on hea meel, et mul oled just sina' ning tegi põsemusisid ja suu peale ka musisid.

Ning lõpuks läks asi suudlusteni ja armastuse avaldamiseni, sest ma juba olin temasse kõrvuni armunud : )

- Tüdruk, 13

Külaline kirjutas:Mulle lähevad peale poisid , kes on minust natuke pikemad , vanus pole oluline. Need kellel on stiili, kes on toredad, hea huumorimeelega ja jutukad.

Mulle meeldivad ka need, kes tahavad suhet natuke aeglasemalt võtta. Mitte need, kes kohe hakkavad räigelt ilastama ja ütlevad 'ma armastan sind'

Ühe poisiga olin ma koos , sest ta meeldis mulle natuke ja mul oli temaga võimalus. Kuid ta ütles mulle 'kallis oled' ja 'mul on hea meel, et mul oled just sina' ning tegi põsemusisid ja suu peale ka musisid.

Ning lõpuks läks asi suudlusteni ja armastuse avaldamiseni, sest ma juba olin temasse kõrvuni armunud : )

- Tüdruk, 13

+1

Batman kirjutas:
someoneh kirjutas:

-

Ma naersin vist mingi 20 minutit järjest,aga jumala õige jutt. :lol:
Sama siin ikka vääga pinnapealne mõni

Külaline kirjutas:Aga kuidas teile meeldivad üldse aknega poisid? Poisid kellel on otsaesine ja lõug vinne täis ning nägu punane neist - põletikulised. Selline poiss ju ei jää tänaval silma ?!
tegelt kui lisakilosid pole ning noortepäraselt riides käib ja välimus üleüldiselt 5+, siis ei sega :D Ma ei tea kui ''vinne täis'' on vinne täis, aga minu poisil oli ka otsaesisel neid ja see on isegi armas natuke minu arust :)

poisid kas see muudab ka arvamust minust kui ma käin muidugi stiilselt riides aga need riided on kaltsukast ostetud ei haise ega midagi aga mõned arvavad et kui kaltsukast ostetud siis mingi rõve?

meie perel ei ole rahapuudust aga ikkagi ei ostete riideid poest
ema sai teada et käin lapsemure.ee's :(

Alati aitan kui oskan. kuid tavaliselt kysin ise

kiisukene000 kirjutas:poisid kas see muudab ka arvamust minust kui ma käin muidugi stiilselt riides aga need riided on kaltsukast ostetud ei haise ega midagi aga mõned arvavad et kui kaltsukast ostetud siis mingi rõve?

meie perel ei ole rahapuudust aga ikkagi ei ostete riideid poest
kust peaksid nad üldse teadma et need on ostetud kaltsukast kui sa ei ütle? mille üle ka tänapäeval ei muretseta..

saeiütle kirjutas:
Külaline kirjutas:Iseloomu ja vb natuke välimust , mingit paksukest prillidega eriti naq eitaha ;)
prillid võivad just sobida kui on stiilsed prillid
Täpselt, mõnele inimesele sobivad prillid suurepäraselt, nagu mulle endalegi. Ei tasu suhtuda eelarvamustega inimestesse. Prillid teevad mõne näo väga kenaks või seksikaks : )

Tüdruk 15

Poiss ei pea olema perfektne. (Seoses mõndade vastustega jäi väike selline mulje.) Minu jaoks on see armas, et poiss ei oska kõike.(Süüa teha vms.) Et ka tema teeb vigu, või kui tal juhtub äpardusi. :D
Et lihtsalt, kui siin tüdrukud ütlevad, et neile meeldivad poisid, kes on räägivad muresid ja mõistavad, siis sa ei pea kohe selliseks hakkama. (Mõni poiss lihtsalt ei oska/suuda) Sa võid selle poole püüelda. Aga kui proovid seda teha liiga palju, võib püüdmine hoopis teistsugust tulemust anda.
Niisiis parim mida sa saad teha: OLE SEE KES SA OLED! OLE SINA ISE! See pole tegelikult väga raske. :P
Mis siis veel... Minu jaoks näiteks on VÄGA tähtis hügieen. Juuste pesemine ja näonahk. Riided jne.
Need on siis asjad, mida iga poiss saab teha, või teatavaks võtta.
Ja minu arust need muud asjad - sõbralikkus, hooliv jne. - tulevad siis juba iseenesest, kui poisile ikka tüdruk PÄRISELT meeldib.

Pärimat soovides, Käku :)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”