Re: TÜDRUKUD, vastake. Poisid, lugege.

Chitzu kirjutas:
BILLIONAIRE kirjutas:On näha jah et teeb uhkeks
Teiste kadedus teeb veel uhkemaks. ;)
Ei ole kade. Mul on poiss olemas. Aga veits nõme võib olla tüdrukul, kes kirjeldab unistuste poissi ja siis järgmine ütleb, et ah täpselt nagu minu poiss, ma olen nii õnnelik jnejne.. :D
Mis on au? me vist räägime millestki muust. Ütleme ilge mark, täitsa bläss. Me ei ütle au.

BILLIONAIRE kirjutas:Ei ole kade. Mul on poiss olemas. Aga veits nõme võib olla tüdrukul, kes kirjeldab unistuste poissi ja siis järgmine ütleb, et ah täpselt nagu minu poiss, ma olen nii õnnelik jnejne.. :D
Aga äkki annab lootust, et selliseid on siiski olemas nagu tema tahab. Sest tema postitusele järgnevas vastuses öeldi, et ta peaks põhimõtteliselt üksildaseks vanaduspõlveks valmistuma. :D

Poiss võiks olla kindlasti pikk (180+), sest ise olen lühike ja pikad poisid tekitavad mõnusa turvatunde. Kindlasti peaks ta mõistma mu sarkastilisi nalju - ma teen neid tihti ja kui neid ei mõisteta, siis adios. Hooliv, viisakas (mind häirib kohutavalt, kui inimene üle ruumi röhitseb, roppusi sidesõnade või isegi kirjavahemärkidena kasutab), mõistev, intelligentne (eeldan ka seda, et inimene loeb natukenegi raamatuid ja on maailmaasjadega kursis), hea huumorimeelega (mind sellised seksistliku alatooniga "naljad" ei köida), suitsetamist ma ei kannata ja nädalavahetuse-alkohoolikud ka ei tõmba, rolleripeded - no offence - ei tule kõne allagi, habemed ei ole ka väga minu teema. Ja ärge mulle mitte kunagi öelge: "Sa võid ju sarkastiline ja õel olla, aga su välimus korvab selle täielikult", sest siis võite mu eemalduvale seljale vaid lehvitada.

Ning jah, ma tean, et minu ees terendab tulevik kümne kassi ja raamaturiiulitega : D

Külaline kirjutas:
IamGirl kirjutas:Ise olen tüdruk

♥Poiss♥
*On su kõrval nii õnnes kui ka õnnetuses
*Hooliv
*Lugupidav
*Ei tohi karjuda minu peale, peab käituma ikka inimlikult;)
*Ilusad huuled peavad olema[mitte villised ja mädavinne täis]
*Ei tohi seksile palju mõelda
*Peab minus olema ikka vanem (ise 15 a)
*Kaitsma peab mind
*tugev peab olema mitte mingi möku
*Alkohooli ei võiks palju tarbida
*Ei tohi suitsetada!
*Ta ei tohiks nii väga karvane ka olla(eriti mitte rinnakarvad ei tohiks olla. öakk)
*Lõhnama peaks hästi ikka
*Ei tohiks teisi tüdrukuid vaadata
*Ei vahi teiste naiste rindu ega ei näpiks teisi peale minu;D
*Ei sööks väga palju rämpstoitu
*Ei tohi petta!!!
*Narkootikume ka ei tohiks tarvitada!!
*Ilusad silmad peaksid tal olema, mitte punased ega magamata
*Hambad ka muidugi peavad tal korras olema.Mitte kollased ega kõverad .öakk.
*Ei tohiks käituda nagu naine vaid ikka mehelikult(Y)
*Suhtleks ikka minuga kui mul halb olla ja nii
*Laiskvorst ei tohiks olla
*Ei vaataks telekat nii palju ega arvuti taga ei tohi olla ka nii palju
*Käime õues või pargis jalutamas
*Võiks osata süüa teha

Oehh ei teagi kas sai kõik kirja:D
Kle , sinusugused tüdrukud poistele eriti ei meeldi ütleks :D , ei tohi teisi tüdrukuid vaadata ?? pft, nii egoks ei saa ka minna , ja poiste silmad ei saa mööda vaadata suurtest rindadest :)
Poiss EI PEA olema vanem, kui sina. Ja kui tal ongi rinnakarvad siis äkki ta ei julge raseerida? tibid muidugi teda endale ei taha (nagu sina oled, sorry ) aga normaalsed inimesed lepivad. Mis sa kujutad ette, et tuleb hommikul kooli, pudel Hugo Bossi peale pandud. Huhh, ma lämbuksin ära ta kõrval.Ei tohi teisi tüdrukuid vaadata? Äkki on mõnel midagi, mida vaadata (MITTE RINNAD!)? Mis teed? Annad lõugsi? Jätad ta maha, tüdruku pärast???? HAHAAA :D :lol:
Ma ei laskeks oma rindu näppida. Kui ta teiste tüdrukute rindu vaatab siis on selleks ka põhjus. Kle, kõigil inimestel on kollased hambad, mõnel keskmisest rohkem, mõnel vähem. Mõnel pole näha, mõnel on.

Siin oli palju punkte mille pärast vaielda. Ei usu eriti, et 15 oled :)

Ma olen tüdruk 15.

Mulle meeldivad viisakad poisid ,mulle ikak väga avaldab see muljet kui inimene teab selliseid viisakus reegleid mida suht paljud nagu praegusel ajal ära unustanud on. kui sa mu enne uksest sisse lased, mind esimesena teretad ja võibolla aitad mul isegi mingeid raskeid asju tassida (no oletame et mul kaks suurt koolikotti ja trenni asjad ja veel midagi), siis võib küll arvestada sellega, et ma olen suht ''sinu'' :D:D:D noaga come on, kui palju siis selliseid on. ei ole ju eriti?!
siis teine suur plusspunkt on:trenni tegemine. minuarust võiks poisid trenni teha sest nad peavad ju sõjaväkke kaa kunagi minema ja see on suht tobe olukord kui poiss mitte midagi teha ei jõua. kõigest minu arvamus :DD
kolmas asi. mulle EI MEELDI absoluutselt see kui poiss ütleb mulle vastikuid asju või on selline.. tatt, kes ropendab sulle näkku ja andke andeks sellise sõna pärast aga möliseb. ma saan aru küll ju kui ta üritab nalja teh vms ,aga sry see ei ole eriti hea nali.
välimuse poolest peab iga inimene olema hoolitsetud, vahet pole on ta siis tüdruk või poiss. näritud küüned, halb hingeõhk, vuntsid, mustad juuksed, katkised /räpased riided ja hais ei ole minuarust väga meeldivad.
vot nii ongi, :)

*Hooliv
*Lugupidav
*Ei tohiks olla mingi suur ego, kellele meeldib rääkida ainult endast
*Ei meeldi, kui unustab asju, mida olen talle mitu korda öelnud
*Ei tohiks olla mingeid vuntse ega karvu(eriti kaenlaalustel)
*Ei meeldi kui solvub, ükskõik mille peale. Peaks võtma asju kergemalt.
*Peab ise tegema esimest sammu
*Oskab kuulata
*Ei tohi tarbida alkoholi, suitsu ega narkootikume
*Ei ole liiga peenike, võib olla tüse aga mitte paks.
*Mehelik
*Hügieen(puhtad hambad, hea hingeõhk, hea lõhn jne.)
*Enesekindel, ei tohiks olla mingi nohik, kes ei julge tüdruku käest midagi küside, kambas sõna sekka öelda jne.
*Peavad olema mingid huvialad ka; ei meeldi kui poiss veedab päevad ainult teleka või arvuti ees ega oska midagi tõsist oma tulevikku kohta öelda.
*Ausus on samuti tähtsal kohal.
*Ükskõik, kas ta on naljakas või ei, mulle on pigem tähtsam see, et ma saaks talle oma muredest rääkida, et ta kuuleks neid ära ja mõistaks mind.

Re: TÜDRUKUD AIDAKE-Milline peaks poiss olema?

Teretereaidake kirjutas:Tere, ma vajan tõesti abi tüdrukutelt:-D niisiis, millised poisid teile meeldivad?milline peaks poiss olema?mis ei tohiks poisi juures kindlasti olla?mis omab suurt tähtsust?ja kas loeb näiteks pikkus?ma ei tea, juuksevärvus?(kui poiss on üldse nt punapea:-D? Rääkige kõigest, tüdrukud ;-)
punapead ongi need kõige seksikamad ju. ok tegelikult väga vahet ei ole, aga mul on mingi obsession punaste juustega.
i have no family
i ate them

Re: Tüdrukutele Küsimus

Oleneb tüdrukute kogemustest ja vanusest ..
Mina olen omad vitsad saanud ja tänaseks täiskasvanu maailma sirgunud seega tean, et ei tasu kunagi vaadata inimest välimuse järgi, sest välimus võib väga petlik olla ;)
Ilmselgelt ei võta endale tüdrukut/poissi kes sulle välimusest ei meeldi , aga iseloom peaks olema NUMBER 1
Sest iseloomust oleneb teie edaspidine suhe ja läbi saamine.

Edu sulle ! :)

Static Pain kirjutas:
minul jääb pilk esimesena silmadele(mul endal pruunid) :P
aga mis värvi teil on?
Meresinised. Hallikassinised.
Mnjämmmm, mulle meeldivad su silmad. :3 Minul on tavaliselt rohelised, aga valguse tõttu muutuvad mõnikord ka halliks.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

ei ole olemas meest kes oleks naisele perfektne - tõestatud :D

aga samas .

ma ei tea, paljudele tüdrukutele meeldivad sellised poisid, kes on nagu nt. koolis (oletame et tegu on 14-16 aastaste pubekatega) mingid hullll tugevad mehed ja suitsetavad
isiklikult mulle sellised 'suitsetajad & wannabe'd' mullle ei istu, välimust võiks olla ja haridus, mingisugunegi võiks olla olemas .
:)

Kõik mida ma vajan on huumorimeel, sarnased huvid ja mõlemapoolne austus. Tukapoisid on out, kohe kindlasti. Välimus võib neil ju hea olla, aga kui nendega rääkima hakata siis tuleb välja et sisu on null. Ükskord sain ühe poisiga tuttavaks, kes oli esmamuljel ideaalne, ( tookord oli mul veel mingi obsession lahe olemisega, seega soetasin endale ka selliseid sõpru.) ta oli ilus, stiilne, käitus üsna sõbralikult kõigiga. Läksin siis temaga rääkima, aga peale viit minutit vestlust sain aru, et tal puudub nii iseloom kui ka arukus. Kõik millest ta rääkida oskas käis ainult tema enda kohta, ego oli vennikesel laes. Pole temaga enam kunagi rääkinud.

Uskumatu, et osadel on lausa riide stiilini kõik määratletud. Ehk on asi ka vanuses ning vanemaks saades parameetrid muutuvad. Olen juba kergetes täisealise aastates (19) ning vahest on põnev siin foorumis ringi luusida, et pärleid lugeda.
Minu noormees... Mul pole vist kunagi mingeid kindlaid kriteeriume olnud. Ainuke asi, mis minu puhul loeb on see, et inimene oskaks suhelda. Verbaalne oskus on väga vajalik! Olen enda noormehega väga rahul: haritud, siiras, puhas, hooliv, seltskondlik, kultuurne ja kergelt "insane" maitsega, mis mulle tohutult meeldib.. See on see, mis tõmbab lausa.
Aga jah, konkreetset maitset välimuse osas pole vist kunagi olnud, iseloomul on suurem roll olnud.

Mulle meeldivad sellised ilusad poisid :D , noh , kes on välimuselt ja ka sisemiselt ilusad ,
Välimus :
Veidi tõmmu , mitte paks ja ka mitte väga kont , selline keskmine , veidi lihast ka :D . Siis kindlasti pikemad , minuarust veidi imelik kui tüdruk on poisist pikem . Sellise armsa naeratusega , ning mitte väga vigaste hammastega :D . Näo nahk võiks ka nagu korras olla , et võiks kasutada siis selliseid vahendeid mis hoiavad korras. Kindlasti hügieen peaks olema ka ikka normaalne , et mingi ei haise jn .

Iseloom:
Sõbralik , kindlasti mitte selline üleolev , et nagu "ma olen kõigist parem" vms . Kindlasti hooliv ja südamlik ning abivalmis . Et kui mure on siis võid alati tema peale loota . Mitte ka arg , et nagu julgeb asju teha . Ja ,et pole nagu sellist häbi või kartust vms , et olla tüdrukuga koos nagu ka rahava ees jn .

Ma ei tea , sellised poisid on minu unistuse poisid , aga kahjuks pole neid palju kohanud :S

Olge reaalsed...esimesena vaadatakse ikka välimust...Tüdrukud võtavad esimesena kobedad, väga kenad(iseloom on pohhuj...olgu kasvõi mingi tuhatoos ja ränk parm, elab üle). Teisena lähevad skaterid jne sellised(kui on sita iseloomuga siis antakse korvi, aaga tavaliselt on skaterid ikkagi normaalse iseloomuga)...ja kolmandana on need ülejäänud, kelle välimus ei ole kõige parem...see jama mis siin ajatakse et iseloomu esimesena on BS-Bulls*** ;)

LordHorfire kirjutas:Olge reaalsed...esimesena vaadatakse ikka välimust...Tüdrukud võtavad esimesena kobedad, väga kenad(iseloom on pohhuj...olgu kasvõi mingi tuhatoos ja ränk parm, elab üle). Teisena lähevad skaterid jne sellised(kui on sita iseloomuga siis antakse korvi, aaga tavaliselt on skaterid ikkagi normaalse iseloomuga)...ja kolmandana on need ülejäänud, kelle välimus ei ole kõige parem...see jama mis siin ajatakse et iseloomu esimesena on BS-Bulls*** ;)
Tõsi, see kehtib nii kuni 16,17-aastaste kohta... vanemaks saades pole see enam täielik bs

LordHorfire kirjutas:Olge reaalsed...esimesena vaadatakse ikka välimust...Tüdrukud võtavad esimesena kobedad, väga kenad(iseloom on pohhuj...olgu kasvõi mingi tuhatoos ja ränk parm, elab üle). Teisena lähevad skaterid jne sellised(kui on sita iseloomuga siis antakse korvi, aaga tavaliselt on skaterid ikkagi normaalse iseloomuga)...ja kolmandana on need ülejäänud, kelle välimus ei ole kõige parem...see jama mis siin ajatakse et iseloomu esimesena on BS-Bulls*** ;)
ei, ei, ei.
ma pean enne poissi tundma õppima, temaga sõbraks saama, sest iseloom on täiesti raudselt tähtsam. vähemalt pikemaajalisema partneri puhul. ma ei suudaks elu sees koos olla ilusa poisiga, kellel mõistust eriti palju pole antud ja kes oskab ainult joomapidudel mingi peo hing või kurat teab mis olla. ma eelistan rohkem inimest, kes oleks tark ja tolerantne ja intelligentne ja kellega oleks hea rääkida, kellega saaks rääkida. välimus ei ole kohe kindlasti nii tähtis (kuigi mul on ka mõned eelistused, aga kellel ei oleks). aga noh, ma ei tea, ma saan ka ainult enda eest rääkida ju.
i have no family
i ate them

Poiss peaks olema:
*alati hoolitsetud ja puhas (lõhnama hästi jne)
*minust hoolima ikka rhkem kui oma sõpradest, kuid samas koguaeg kaelas ka ei tohi rippuda mul oma elu ka :D
*ei tohi alkoholi igapäevaselt tarvitada ja pidudel ka ei tohi liialdada
*võiks ju suitsuprii olla, aga ega ma midagi teha saa kui suitsetab(venna pruut on vendA aasta jooksul 10 korda proovind võõrutada selle tagajärjeks oli massiivne magusa vajadus :D )
*Peaks tähtpäevi meeles pidama (minu sünnipäev, koosoldud aja ümarad tähtpäevad jne)
*Ei tohiks olla äkilise loomuga (halva loomuga, märatsev jne.) vaid leebem, kuid samas piisavalt julge ja kange et enda eest seista.
*Kindlasti kas minu vanune või vanem ja kas sama pikk või pikem!!!
*alati minu jaoks olemas olema

Külaline kirjutas:
noorukas kirjutas:TÜDRUKUTELE!

Kui sa meeldid poisile, ja ta küsib sult," kas ma meeldin sulle ka(A)"?
Ja sa vastaksid "võibolla (A)" siis mida see teie arust tähendama peaks?
see tähendab jah, ma arvan.. võibolla ta on lihtsalt häbelik :)
see võib tähendada ka seda, et tüdruk mängib sinuga ja ei taha kindlat vastust anda..

*Kindlasti võiks poistel olemas olla selline väike huumorisoon, aga mind tüütab isiklikult küll ära kui poiss nt iga päev sama nalja teeb :DD
*Ei tohiks selline eputaja olla, :D
*Kindlasti julge (:
*Sellist küll ei tahaks kes vaataks ainult tagumikku :/
*Hooliv, kes kuulaks kui vaja on (:

Kindlasti ka selliste keskmiste teadmistega (: Loll ei tohiks olla :D

mmmmmmmmmmmm...ma vaatan , kas ta on ilus , sest nagu vääääga koledat ei tahaks ja stiili peab olema , väga kondipuketti ka mitte , iseloom vaatan ennekõige , piss peaks tüdrukut kaitsma,tal käest kinni võtma teda suudlema , sest tüdruku VÄGA TIHTI kardavad seda ise teha , kuigi tahaksid ( tüdrukud satuvad kiiresti poistest vaimustusse)

vertigo kirjutas:See on loogiline, et alguses vaadatakse välimust, sest enne rääkima hakkamist ja tundma õppimist tuleb inimest vaadata. Ainsad kes ausalt inimese välimust ei vaata, on pimedad. Kuid ma arvan, et tahetakse rohkem teada mis on see esimene asi mis tüdrukuid huvitab ja millele pööratakse tähelepanu (välimus on ilmselge esimene asi, aga teine?)
Jah, see on tõesti tõsi, et alguses vaadatakse välimust, aga mulle näiteks ei loe inimese välimus ning see ei takista mul inimesega suhtlemast. Ning teisena, mida mina vaatan, on kindlasti inimese üldine olek ehk jutt, sõbralikus, iseloom.. Mingi tüüp, kelle iga viies sõna on t*ra vms ning ropendab hullumoodi või räägib, kuidas ta keda pani või kuidas ta kellegile molli küttis jms. Selline inimene mulle ei istu. Ma võin temaga läbi saada, aga ma ei suudaks temaga kaua suhelda.. Samalugu on tüdrukutega, kes kannavad hullemat meiki, räägivad kuidas ta kedagi sebis või kui nunnu üks kutt on või kui lahe pidu kuskil oli.. Mind ei huvita sellised asjad ja ma ei viitsi kunagi taolist juttu ühe bimbo suust kuulda. Aga - sellegipoolest ma suhtlen selliste tüüpidega ja bimbodega, aga üsna vähe. :lol:
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

(poiss olen ) Mulle tüdrukud teinekord ütlevad , et ma isegi liigapalju panen lõhnaõli , aga mulle nagu meeldib ennast lõhanatada , mingi paanika sees , et äkki pärast higihais vms , ja juuksed peavad mul alati kohevad olema ! :D Üks suur jama on see et olen oma vanuse ja pikkuse kohta üsna kõhna , aga kahjuks on see geenides mul :( , ma võin õgida mida iganes , nt koolis on kaks portsjonit toitu pea igapäevane :P Aga siiski , kui mulle mõni tüdruk meeldima on hakand ja ma temale lähenen , siis võtavad nad üsna kiirelt vedu :P Olen paarilt poisilt ülegi löönd seda ise otseselt tahtmata ... Minule muidu meeldib niimoodi , et tüdruk ikka ise ka mu vastu huvi välja näitab ja teinekord nt koolis mu juurde tuleb vms . tegelt praegu suht teemast mööda aga no kirjutamise isu tuli :P

Välimuse juures on muidugi oluline see, et poiss ennast KINDLASTI kammiks ning peseks ennast.
Sportlik poiss on väga hea, muidugi ei pea olema mingi meistersportlane, aga kõige ebameeldivamad on 24/7 arvuti taga istuvad tüübid... Tõsiselt nõme on see, kui tahad poisiga kokku saada, aga ta eelistab arvutis istuda.
Kõik (nii poisid kui ka tüdrukud) peaksid millegiga silma paistma. Antud juhul on mitu inimest silma paistnud oma laia silmaringi ning arukusega, mis sest, et vanust ainult 13. Väga armas on see, kui poiss ei ole eriti pealetükkiv (väga meeldivad on pidevad pilgud ja jutu alustamine), parajalt julge, ei häbene midagi - olgu ta muusikamaitse, huumorimeel või arvamused kuitahes veidrad, ütleb ta nii muuseas kõik välja. Seda juhtub küll harva, aga see on ok, kui sa teise kohta rohkemat teada saad.
Väga armsad on nemad, kes tegelevad erinevate hobidega - sel juhul on ka jututeemat. Super oleks see, kui poiss oleks julge - kui juba esimesel kohtumisel tehakse minu kohta kompliment, siis ei arva ma temast midagi ja vahel tundub see vaid labase naljana, kui sa juurde tuled ja udu ajama hakkad. Kuid, kui oleksin juba poisiga tuttav, siis peaks siiski noormees olema see, kes teeb esimese sammu ja ma ei näe kellegil põhjust häbeneda näitamaks välja seda, kes talle meeldib. Salalikud tüübid, kes ei ütle midagi, käivad järel ning tegutsevad, nagu tuju tuleb - segadusse ajav.
Kui sa "selle" peal väljas oled, siis see paistab ka silma. Suhe võiks kesta kauem kui paar nädalat, mitte nii kaua kui sa linnas ilusa tibiga eputada tahad. Võiks ka kunagi toast välja tulla, koos aega veeta, sõprusringkonnas mõnusalt hängida, naerda.

Palju jäi nimetamata ja sellist pole tõesti olemas, kuid viimane lõik on kõige olulisem minu jaoks. (y) B, 13

Minul iseenesest poleks midagi selle vastu, kui poiss tagumikku vaataks või vahepeal nalja pärast käe kadakas* peale paneks. Siis lihtsalt naeraks temaga koos ja müksaks väheke ja siis ta võiks kallistada. Nii armas :) Peaks olema julge, et julgeks ise käest kinni võtta või ümbert kinni, või vähemalt näitaks välja, et ta tahaks seda, ma võtaks ise. :D Poisid, kellele meeldib pikalt kallistada on ülimad. :D Ma ei mõista neid poisse kes tahavad üle kõige tüdrukuga voodisse ronida ja peale seda jätavad tüdruku maha, miks? Tüdrukule võib ju ka meeldida. (; Välimus pole minu jaoks eriti oluline, peaasi, et mul tema vastu tunded tekiksid, siis on kõik korras. :) Armastus on ilus, nagu unistus! ;* Tahaks kogeda ülekõige tõelist armastust enda lähedal elava poisiga, kellega saaksid iga võimaliku hetke koos veeta, kui seda tahaksid.
tüdruk, 15.

justadream kirjutas:Minul iseenesest poleks midagi selle vastu, kui poiss tagumikku vaataks või vahepeal nalja pärast käe kadakas* peale paneks. Siis lihtsalt naeraks temaga koos ja müksaks väheke ja siis ta võiks kallistada. Nii armas :) Peaks olema julge, et julgeks ise käest kinni võtta või ümbert kinni, või vähemalt näitaks välja, et ta tahaks seda, ma võtaks ise. :D Poisid, kellele meeldib pikalt kallistada on ülimad. :D Ma ei mõista neid poisse kes tahavad üle kõige tüdrukuga voodisse ronida ja peale seda jätavad tüdruku maha, miks? Tüdrukule võib ju ka meeldida. (; Välimus pole minu jaoks eriti oluline, peaasi, et mul tema vastu tunded tekiksid, siis on kõik korras. :) Armastus on ilus, nagu unistus! ;* Tahaks kogeda ülekõige tõelist armastust enda lähedal elava poisiga, kellega saaksid iga võimaliku hetke koos veeta, kui seda tahaksid.
tüdruk, 15.
Mulle meeldis su jutt.
Dr cbble: "Oleme need, kes oleme! Laskem ka teistel elada ja abistame üksteist! "

cbble kirjutas:
justadream kirjutas:Minul iseenesest poleks midagi selle vastu, kui poiss tagumikku vaataks või vahepeal nalja pärast käe kadakas* peale paneks. Siis lihtsalt naeraks temaga koos ja müksaks väheke ja siis ta võiks kallistada. Nii armas :) Peaks olema julge, et julgeks ise käest kinni võtta või ümbert kinni, või vähemalt näitaks välja, et ta tahaks seda, ma võtaks ise. :D Poisid, kellele meeldib pikalt kallistada on ülimad. :D Ma ei mõista neid poisse kes tahavad üle kõige tüdrukuga voodisse ronida ja peale seda jätavad tüdruku maha, miks? Tüdrukule võib ju ka meeldida. (; Välimus pole minu jaoks eriti oluline, peaasi, et mul tema vastu tunded tekiksid, siis on kõik korras. :) Armastus on ilus, nagu unistus! ;* Tahaks kogeda ülekõige tõelist armastust enda lähedal elava poisiga, kellega saaksid iga võimaliku hetke koos veeta, kui seda tahaksid.
tüdruk, 15.
Mulle meeldis su jutt.
Vot see on hea vist.:)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”