TÜDRUKUD, vastake. Poisid, lugege.

Kuna vastupidine teema on olemas, siis võiks sellist asja ka tüdrukutelt küsida, et millised
poisid teile meeldivad?
Võib tuua näiteid ja parem olekski.
Kõik head omadused, mis poisil võiks olla, võiks üles loendada.

!Juurde märkida vanus ja kui poisid tahavad kommenteerida, siis ära märkida, et tegu on poisiga.
Viimati muutis ChUp, 23 Aug 2008, 19:29, muudetud 1 kord kokku.
Mõtle suurelt ja tegutse. :)

Re: TÜDRUKUD, vastake. Poisid, lugege.

Ise olen 13 kohe 14.
Mulle meeldivad poisid, kes on sellised armsalt pealetükkivad. Mitte nii, et käivad järgi ja nii aga mõõdukalt ;D

Siis peaksid nad kindlalt oma välimuse eest hoolitsema. Mingid erilised karvikud mulle ei istu.

Poiss peaks olema kindlalt usaldusväärne, et talle saaks muresid kurta või nii ja poiss võiks tüdrukut ka ikka usaldada vms.

Ja üldse üks tore poiss võiks ise oma tunnetest rääkida, mitte nii et ma kuulen sellest oma sõpradelt.
Rohkem vist erilist midagi pole. Ma vaatan poisse pigem siiski sisemuse järgi, aga kui esmamulje pole hea, siis ma ei hakka inimesega ka suhtlema:/

ei,minu meelest on ju normaalne et poistel jalgadel tumedad karvad on.ütlen ausalt,minu meelest on see,kui poiss jalgu raseerib natuke pedelik...sorry,aga poiss ei pea olema nagu tüdruk.kuigi vuntse võiks küll ära ajada ja samuti kaenlakarvad,kui need häirima hakkavad.
habe kindlasti pubekal pole,pigem on mingid vuntid,mis käivad suudeldes pinda.
13(kuu pärast14),tüdruk olen,ja ausaltöeldes mulle meeldivad sellised rahulikud poisid.
need kes enda emo sallide,ning suurte dc kossudega käivad tunduvad mõtetud,ja ma isegi ei suhtle sellistega
(pole midagi DC vastu,hea firma,aga see noorte mood sakib...)
usaldusväärne jah,kuid nalja peab oskama teha.
samuti võiks olla veidike sarkasti,ning salapära.ausaltöeldes,kui poisil on iseloom hea,siis olgu ta paks nagu palk,
ja ta meeldib mulle ikkagi.ega eriliselt välimust ei vaatagi,tähtis on see,et ta ei käiks riides nagu kõik ülejäänud.
ülbe suhtumine ja suitsetamine on ka täiesti eemaletõukavad.
Suvel armastus ja
praktika,
talvel koolitöö ja
taktika.

Mulle meeldivad poisid, kes tunnevad end tüdrukute seltskonnas vabalt: nt. mulle meeldib pea poisi süles lebada(ilma igusugu tagamõtteteta)või lihtsalt poisi peale toetuda, siis kui juba rohkem sebimise peale asi läheb, võiks kõigepealt kaisutada ja nii ;)
Iseloomult võiks olla tolerantne, aus, sõbralik, julge, suhtlev.
Samuti on minu jaoks väga tähtis huumorisoon. Poiss peab suutma mind naerma panna, kuigi minu puhul on see suht lihtne ;D
Siiski peaks suutma peale nalja ka tõsist juttu ajada ;)
Ei meeldi poisid, kes enda välimusele liiga suurt tähelepanu pööravad, just riietusele. T-särk ja teksad on (Y), samas ei meeldi ka poisid, kes dressides käivad.
Üks asi veel, mis mind paljude poiste juures häirib: liigne parfüüm, ühe poisi lõhn ajas mind aevastama :lol: . Muidu meeste lõhn on hea küll, aga sellises koguses, et tunda on alles paarikümne cm kagusel. Ja vuntsid on ühed asjad, mis mind tõsiselt häirivad.

Tüdruk, 15
Olgem ausad iseenda ja teiste suhtes.

Tüdruk , 13 .

Poisid peaksid jääma endaks . Ja tegelikult oleneb sellest ka, et nende " linnatsilleritele " meeldivad " linnatsillerid " ja normaalsetele normaalsed . Ma kuulun sinna viimaste alla . Aga kui nendest normaalsetest rääkida [ sorri, linnakate kohta ei oska midagi rääkida :// ] , nooo , näiteks need , kellel on cap ja kaelarätid, neid kaugeltvaadates ( Jutt on minu arvamusest !! ) jääb mul juba selline tunne, et tegu on mingi ülbe tüübiga . Niikuinii on mul raske seda kirjutada, sest ma juba tean " ideaalset " inimest, (: . + veel : humoorikas ja sõbralik ( mitte liiga sõbralik ) .

tsauttsau , :)
I just wanna feel , feel love !

Ma olen 16.
Poiss võiks olla arukas, laia silmaringiga. See ei tähenda sugugi, et hea õpilane koolis, aga võiks näiteks kursis olla sellega, mis maailmas toimub, loodetavasti saate aru.
Välimus eriti ei huvita, aga väga pikk ei sobiks, kuna olen ise lühike.:D Ja ülipaks samuti mitte, aga ma pole näinudki selliseid. Mingit kindlat eelistust, et juuksed peaksid olema blondid või silmad pruunid ei ole. Hoolitsetud loomulikult, aga see on elementaarne, eks.
Tahaksin, et ta oleks suitsuvaba(aga kui kõik muu sobib, siis suitsetamine vast probleem poleks) ja joodikud eriti ka peale ei lähe. Või noh, iga nädalavahetus pidutsejad. Täiskarsklane poiss muidugi olema ei pea.
Iseloomult peaks ta kindlasti olema usaldusväärne, truu ja aus. Mingi huumorimeel peaks olemas olema ja mõnusad naljad + iroonia kasutamise oskus oleks väga suur pluss minu jaoks:D Temaga peaks saama ka tõsistest asjadest rääkida. Positiivsus oleks ka tore, tühiste asjade pärast vingumine eriti ei istu. Teistesse suhtumine loeb ka - minuga võib ta ju täiuslik olla, aga kui teistega käitub väga vastikult, siis tänan, ei. Häbelikkus, võib-olla oleks parem, kui ta oleks selline hakkajam, sest ma olen suht tagasihoidlik ja kui me mõlemad sellised oleksime, siis suhe arvatavasti ei liigukski edasi, mõlemad kardavad esimest sammu teha vms:D
Ma tean, et paljud tüdrukud tahavad poissi, kes neid kaitseks. Mulle see vist väga tähtis pole, ega kõik ei ole jõumehed jms, eks. Armas oleks jah, kui keegi mulle liiga teeks ja siis poiss ütleks, et ma räägin temaga asjad selgeks vmi, aga sellepärast mööda kellestki ei vaata, kui ta mind kaitsta ei suuda.:)
Rahaline seis mulle ei loe, samuti rahvus mitte(teineteisest aru peaksime muidugi saama) ning ka vanemad mitte. Selles suhtes, et kui ta isa nt jooks või midagi, see ei loeks, sest tähtis on ju poisi iseloom.
Ei tea, miks ma arvan, et ei leia kunagi sellist, liiga kõrged nõudmised järsku?:D

Ise olen tüdruk

♥Poiss♥
*On su kõrval nii õnnes kui ka õnnetuses
*Hooliv
*Lugupidav
*Ei tohi karjuda minu peale, peab käituma ikka inimlikult;)
*Ilusad huuled peavad olema[mitte villised ja mädavinne täis]
*Ei tohi seksile palju mõelda
*Peab minus olema ikka vanem (ise 15 a)
*Kaitsma peab mind
*tugev peab olema mitte mingi möku
*Alkohooli ei võiks palju tarbida
*Ei tohi suitsetada!
*Ta ei tohiks nii väga karvane ka olla(eriti mitte rinnakarvad ei tohiks olla. öakk)
*Lõhnama peaks hästi ikka
*Ei tohiks teisi tüdrukuid vaadata
*Ei vahi teiste naiste rindu ega ei näpiks teisi peale minu;D
*Ei sööks väga palju rämpstoitu
*Ei tohi petta!!!
*Narkootikume ka ei tohiks tarvitada!!
*Ilusad silmad peaksid tal olema, mitte punased ega magamata
*Hambad ka muidugi peavad tal korras olema.Mitte kollased ega kõverad .öakk.
*Ei tohiks käituda nagu naine vaid ikka mehelikult(Y)
*Suhtleks ikka minuga kui mul halb olla ja nii
*Laiskvorst ei tohiks olla
*Ei vaataks telekat nii palju ega arvuti taga ei tohi olla ka nii palju
*Käime õues või pargis jalutamas
*Võiks osata süüa teha

Oehh ei teagi kas sai kõik kirja:D
Raske on joonistada päikest, kui nutad ...

Kunagi ära ole oma valuga üksi , sest kui kellegile räägid , on valutum!

ELU EESMÄRK ON ENESEARENDAMINE.-Oscar Wilde.
Uued tutvused tere tulnud!

No.. perfektset poissi kohe kindlasti ei ole olemas, nii ka tüdrukut. Ma usun, et iseloomuomadustest on kõigetähtsamad, et ta peaks hügieenist lugu- puhas ja hoolitsetud. Oleks mõistev, usaldusväärne ja arvestav. Ning mis kõigetähtsam - on tüdrukule alati toeks ja hoiab teda :) sisemine ilu on kõigetähtsam, kuigi välimist ilu peab ka olema ikka^.^

Niisiis minu arvamus ideaalsest boyfriendist on selline:

*võiks olla u. minu pikkune või natuke pikem
*tark, aga mitte selline nohik
*hea välimus, mitte mingi vinniline
*hoolitsetud st. ei haiseks higi järgi
*võiks olla ka huumorisoont
*armastav
*hooliks loomadest (ma ei mõtle selle all totaalset loomafänni, aga see näitab, et inimene on võimeline armastama)
*jõudu peab ka olema, aga mitte selline musklimägi
*keskmise või saleda kehaehitusega
*ei tarvitaks narkootikume ega suitsetaks palju

See on siis minu nägemus ideaalsest boyfriendist. :mrgreen:

Vaatan, loen, mõtlen.
Täidan paljusid kriteeriume, mis siin välja pakutud (kuigi jah, ilmselt olen mõned aastad vanem, kui enamus siin kõnelejaist), aga tüdruksõpra ikkagi pole. Kardan, et arvutisõltuvus (millest põhimõtteliselt võiks ma kerge vaevaga üle saada) on mu sotsiaalsele arengule teatava pitseri jätnud ja seetõttu ei oska ma suhet vähese kogemuse tõttu kuskilt eriti alustada. See sügis läksin ülikooli muide ja võrreldes enamuse eakaaslastega joon ma nii vähe, et lausa häbi.

njh ma ka natuke nii ja naa tüdrukut veel pole olnud midagi erilist tydrukute meelevastu pole vähemalt lugedes praegu rinnakarvu pole huumorimeelt on ülbe? mitte väga aga kõige suurem viga pikad juuksed (kaelani aint) + noor k6ik ytlevad et ma noor aga njh paljud ytlevad et ma jutu poolest palju vanem aga jh. tugevust on kaitsta julgeks küll armastada hoolitseda tahaks. No tegelt kas nüüd nii noor ega ma mingi 8, 9 aastane tatikas pole aga jh

Noor Poiss kirjutas:njh ma ka natuke nii ja naa tüdrukut veel pole olnud midagi erilist tydrukute meelevastu pole vähemalt lugedes praegu rinnakarvu pole huumorimeelt on ülbe? mitte väga aga kõige suurem viga pikad juuksed (kaelani aint) + noor k6ik ytlevad et ma noor aga njh paljud ytlevad et ma jutu poolest palju vanem aga jh. tugevust on kaitsta julgeks küll armastada hoolitseda tahaks. No tegelt kas nüüd nii noor ega ma mingi 8, 9 aastane tatikas pole aga jh
aa ja unustasin et suitsu ka ei tee :D

Kõigepealt poiss ei tohi olla tallaalune. Kohutavalt armas on jah muidugi kui ta tuleb selle lille ja igasuguse nänniga ja saadab armsaid messe, aga päevast päeva nännutamine on üks jube asi. Sellest tüdineb ära. Poisiga peab olema midagi rääkida, kasvõi vaielda, vahel tülitseda, aga seda enam on leppimised jälle tähendusrikkamad või kirglikumad. Niimoodi õpitakse üksteise kohta hoopis rohkem kui lihtsalt nännutades.

Teiseks, enesekindlus teeb iga inimese ilusaks! See on peamine!

Ja minu jaoks on kohutav kui poiss ei tea elementaarseid viisakusreegleid(nt. söögilauas võetakse müts peast, jalanõudega tuppa ei ronita, tere, headaega jne.)

Igatahes see on puhtalt minu arvamus.
Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery, but Today...is a Gift!

nonii, ma alustan kõigepealt iseloomust:D

Poisil peaks kindlasti olema hea huumorimeel. Samuti ei tohiks olla eriti vaikne vaid selline jutukas ja muidu ka tegus inimene kes ei passiks kogu aeg kodus. Siis minust vanem ja pikem peaks olema kindlasti.
Hooliv ja muidu ka selline, kelle kaisus oleks hea ja turvaline tunne:D
enesekindlus on ka väga tähtis, mulle ei meeldi kui poiss on selline häbelik ja ei tea mida pihta hakata ja kahtleb. natuke pealetükkiv oleks ka tore. Mingi joodik ei tohiks olla aga täiskarsklane ka kohe kinlasti mitte. suitsetamine kusjuures eriti ei häirigi. sellised vabad suhtlejad ja seltskonnalõvid läheva täiega peale:D

ja siis välimusest ka natuke:

Pikkuse ma vist juba mainisin ära, et minust peaks pikem olema:D
ja mingid julmad tukapeded kaa ei meeldi kellel läheb hommikuti peegli ees kauem aega kui minul. aga kuigipalju hoolitsetud peaksi kindlasti olema. Mulle on koguaeg meeldinud, et kui poisil on sellised mõnusad käelihased:D
mingi emo ei tohiks kindlasti olla, ja riietuselt eii meeldi sellised liibuvate riietega ja sellised rolf juniori taolised:P
hullult meeldivad igasugu sellised nunnud skeiteri tüüpi papud, mingid teksad ja armas pusa on(Y)

Külaline kirjutas:See ei lähe küll päris teemasse aga, ma olen selline tüsedam poiss mitte paks-selline kellel kõht üle püksiääre ripub aga selline tüsedam nooh, mis tüdrukud vaatavad ainult neid sellisedid kõhnasid poisse v?
mina ei vaata kõhnasid poisse, aga samas tüsedad kah peale ei lähe.
Poiss peaks olema vormis, kergelt musklis poisid on alati rohkem meeldind kui mingid kondid.
ses mõttes et poiss peaks minust ikka suurem olema.

Tüdruk 15 kirjutas:Poiss peaks olema * usaldusväärne * humoorikas * natuke pealetükkiv * hooliv * hoolitsetud (korralikud riided, pestud jne).
See on üldiselt öeldud. Igalühel on omad vead ja head. Kõik oleneb inimesest.
mida te mötlete peale tykkivusega? Mina olen saanud iand körva kiile sellise asja eest. sletage palun lahti...

IamGirl kirjutas:Ise olen tüdruk

♥Poiss♥
*On su kõrval nii õnnes kui ka õnnetuses
*Hooliv
*Lugupidav
*Ei tohi karjuda minu peale, peab käituma ikka inimlikult;)
*Ilusad huuled peavad olema[mitte villised ja mädavinne täis]
*Ei tohi seksile palju mõelda
*Peab minus olema ikka vanem (ise 15 a)
*Kaitsma peab mind
*tugev peab olema mitte mingi möku
*Alkohooli ei võiks palju tarbida
*Ei tohi suitsetada!
*Ta ei tohiks nii väga karvane ka olla(eriti mitte rinnakarvad ei tohiks olla. öakk)
*Lõhnama peaks hästi ikka
*Ei tohiks teisi tüdrukuid vaadata
*Ei vahi teiste naiste rindu ega ei näpiks teisi peale minu;D
*Ei sööks väga palju rämpstoitu
*Ei tohi petta!!!
*Narkootikume ka ei tohiks tarvitada!!
*Ilusad silmad peaksid tal olema, mitte punased ega magamata
*Hambad ka muidugi peavad tal korras olema.Mitte kollased ega kõverad .öakk.
*Ei tohiks käituda nagu naine vaid ikka mehelikult(Y)
*Suhtleks ikka minuga kui mul halb olla ja nii
*Laiskvorst ei tohiks olla
*Ei vaataks telekat nii palju ega arvuti taga ei tohi olla ka nii palju
*Käime õues või pargis jalutamas
*Võiks osata süüa teha

Oehh ei teagi kas sai kõik kirja:D
seda liiga palju loota ,et poiss seksist ei mõtle haha :D meessoost elanikud mõtlevad ca iga 7 mindi tagant midagi kahtlast ju :D
ise poiss ma :D
ma isegi mahuks su nõudmistesse ära :D

indrek004 kirjutas:
Tüdruk 15 kirjutas:Poiss peaks olema * usaldusväärne * humoorikas * natuke pealetükkiv * hooliv * hoolitsetud (korralikud riided, pestud jne).
See on üldiselt öeldud. Igalühel on omad vead ja head. Kõik oleneb inimesest.
mida te mötlete peale tykkivusega? Mina olen saanud iand körva kiile sellise asja eest. sletage palun lahti...
no asi väga lihtne, ses mõttes et kui mulle näiteks mingi kutt meeldib ja ta näiteks mind kuhugi kutsub või tahab minult midagi teada saada vms. ja kui ma alguses ütlen nagu et ma eriti ei saa tulla või midagi sellist,et siis ta kohe ei ütle sellepeale et fain siis vms. et nagu ikka käib peale ja nii:D umbes et tule ikka ja....

aga kui sa saad näiteks aru et tüdrukul ei ole mingit huvi asja vastu, siiis oleks parem küll rahule jätta. see pealetükkivus kehtib minu puhul ainult nendega kes mulle meeldibvad, vastasel juhul võib asi lõppeda tõesti kõrvakiilu või mõne kurja lausega:P

nii nii ma alles kirjutasin ühte teemasse, missugune minu poiss peaks olema aga eks ma kirjutan siis siia ka midagi
-võiks tegeleda muusikaga
jaa, kitarr või klaver näiteks, super!
-sõbralik
sõbralik, noh see on nii mitmekülgne sõna
et ta võiks siiski ju kõikidega hästi läbi saada ja olla lihtsalt sõbralik
-tark
ei pea silmas seda, et peavad tunnistusel ainult viied ja neljad olema, aga võiks rääkida vähemalt arukat juttu ja hea ju oleks kui kahe kõrva vahel ka midagi oleks
-välimus
vot see on nüüd küll nii, et minule isiklikult meeldivad brünetid ja pruunisilmsed poisid. juustepikkus mängib ka rolli minu arust, kuni õlgadeni juuksed, aga pikemad küll mitte. ja hoolitsetud peaksid juuksed kohe kindlasti olema!
üldse juuksed on poisi välimuse puhul minu arvates kõige tähtsamad. ma ei tea miks see nii on, aga ma automaatselt vaatan kõige esimesena poisi juukseid. see lihtsalt on nii

ja mulle hirmsasti meeldivad sellised poisid, kes julgevad olla omapärased. nii loomult kui ka välimuselt. et piisab sellest, kui kannad pintsakut või kaabut näiteks, ja juba sa oledki ju omapärane! ja oi oi kuidas siuksed poisid mind ligi tõmbavad
ja palun ära ürita olla selline macho mees, see ei ole minu ja ka paljude teiste tüdrukute silmis eriti lahe ja pigem vaatan ma selliseid poisse viltu või tegelikult, ma ei vaatagi neid
nii nii, ja siis veel see alkoholi ja suitsetamise teema. sellest on mul tegelikult ükskõik, kui asi on normaalsuse piirides. aga kui on juba mingi ahelsuitsetaja või mingi hull joodik, siis on see väga halb

nonii ma tean see tydrukutel kuid ma siiski poiss SRY.
poiss peab olema kena-sea annab mitud moodi v6tta mida te m6tlete selle all.
isikup2ra-kas poiss peab olema tallalakkuja v6i selline 0 piiril.v6i peab olema poiss aktiivne adreka s6ltlane.
juuksed-mis tooni ja kui pikad v6iksid olla.
riided-kasv6ivad olla skated,teksad ja must pindsak
nyyd teeme nii et vastavd nii POISID KUIKA TYDRUKUD.
oleks tore kui vastavad tydrukud milline see poiss on minu kysimuste j2rgi :!: :!: :?:

hmm,
hakkasin mõtlema, mis mulle meeldiks :)

*ei tohi olla peenike, ega üliüli vormis ( mitte ka 200kg kes ei jõua voodist välja )
*aktiivne, hakkaja, ettevõtlik vms. ( tihti minek kuhugile , autogaaa (A) )
*AUTO+load:)
*huumor korrutada 10ga . ( naljadest arusaamine )
*mitte alkohoolik, vaid kes joob pidudel , mitte ei istu nurgas ja mängi kaarte, kuid igapäev oleks suht nõme nõme ...
*suitsetamine? suva.. ise teab :)
*puhas keha ,( vinnid ja üleliigsed karvad ( ka üle 5cm juukseid ) on pahapaha. :D)
*eelistatud oleks hip-hop / gängsteri stiil (A)
*pikkus vähemalt 190cm :)
*vanus 18-21 :)

sellist poissi , aitäh :)
Armastus käib üle jõu .. (L)

skullkid99 kirjutas:nonii ma tean see tydrukutel kuid ma siiski poiss SRY.
poiss peab olema kena-sea annab mitud moodi v6tta mida te m6tlete selle all.
isikup2ra-kas poiss peab olema tallalakkuja v6i selline 0 piiril.v6i peab olema poiss aktiivne adreka s6ltlane.
juuksed-mis tooni ja kui pikad v6iksid olla.
riided-kasv6ivad olla skated,teksad ja must pindsak
nyyd teeme nii et vastavd nii POISID KUIKA TYDRUKUD.
oleks tore kui vastavad tydrukud milline see poiss on minu kysimuste j2rgi :!: :!: :?:
'kena' all mõtlen mina näiteks seda, et ta võiks välimuselt kena olla! nagu ma mainisin, siis jah tõesti näiteks teksad, pintsak ja slipid oleksid super minu arvates
skeite kannavad kõik, aga slipid on armsamad
see pikkus oleneb ju sellest ka, kui vana sa ise oled. aga hea ju oleks kui oleks vähemalt 170cm, tegelt see on nii individuaalne ja see oleneb siiski poisist endast
juuste koha pealt, et mulle meeldivad brünetid poisid kellel on juuksed m a k s i m a a l s e l t õlgadeni! meeldib selline armas pähklitooni värv
kiilakad ei meeldi mulle üldse, juukseid peaks ikka peas olema

aga nagu ma ütlesin, siis on see ainult minu arvamus ja kõikidel on ju erinev maitse
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”