Ei tea mida teha

Tere
Olen oma noormehega koos olnud juba peaaegu aasta. Oleme mõlemad küll väga noored (19) kuid meie vaheline suhe on väga hea, oleme paar aga samas ka parimad sõbrad. Kõik on nende koosoldud kuude jooksul olnud väga heas korras, kuid seosed minu kolimisega paariks nädalaks teise linna läksid asjad nihu. Alguses oli kõik nagu enne, kuid natukese aja peale hakkasime järjest vähem suhtlema. Kuna me oleme alati ausad üksteisega, ütles ta mulle järsku, et ta tahaks veel nö ringi lasta ja erinevaid suhteid proovida(tal on enne mind olnud suhteid väga vähe) . Asja muudab raskeks see, et ta ei taha lahku minna, vaid asjad meie vahel siiski korda saada. Tahaksin seda isegi, kuid temapoolne emotsioon ja suhtumine on muutunud külmemaks, ta ei hooli enam nii nagu vanasti ning meie vaheline suhe pole enam sama. Olen täiesti nõutu ning ei tea mida peaksin edasi tegema, kas üritama või laskma tal minna. Tahaksin, et asjad saaks korda ja oleks nagu vanasti, kuid ei tea kas suudan üldse kunagi leppida faktiga, et ta tunneb nii. Palun nõu, sest see olukord teeb haiget ning tänu oma emotsionaalsusele ei suuda ma olukorda vaadata nii, et leitud lahendus oleks parem mõlemale

Re: Ei tea mida teha

Mulle tundub see temapoolne väide, et tegelikult tahab, et asjad ikkagi korda saaks, selline lohutusväljend nagu "jääme sõpradeks" ja "sa oled tegelikult tore inimene" jne. Kui ikka ütles, et tahab teisi suhteid proovida, ju siis ikka tõsiselt huvitatud pole. Arvan, et see, et ütles otse, mis on tema ootused, on igati hea, võrreldes sellega, kui hakatakse salaja ka teistega olema vms. Muidugi on see raske, kui nii öeldakse, suhte lõpp teeb alati haiget, samas on see väide üsna tõsi, et parem õudne lõpp kui lõputu õudus. Jah, alguses on raske, aga kui lõpp on konkreetne, algab sealt ikkagi paranemine ja seda kiiremini tekib võimalus leida see suhe, kus mõlemad osapooled olla soovivad ja end õigesti ja hästi tunnevad. Valu tunda ja see läbi elada on normaalne. See teeb ka tugevamaks, aga kohe ei peagi sellest aru saama - pigem on loomulik tunda end nii, et elu on läbi, ei leia kunagi kedagi nii head jne. Inimese psühholoogia lihtsalt töötab nii, et ei usu, et midagi samaväärselt head ja parematki võib veel juhtuda. Aeg lõpuks siiski aitab. Aitab ka see, kui ei keskendu vaid sellele suhteteemale, vaid veedad aega sõpradega, suhtled inimestega lihtsalt niisama (st mitte suhte leidmise eesmärgil), tegeled hobidega, teed trenni jne.

Edu!

Poiss tahab "ringi lasta ja erinevaid proovida".

Sul on vaja stabiilsust ja kindlust kuna sa juba oled ringi tõmband.

Ta tahab ringi tõmmata.

BOYTOYJOYL oli kõik hästi öeldud. Parem tõmba see kohe katki ja otsi uut.
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

Olen ise su poisiga sarnases olukorras olnud - seksiisu on väga suur enamikul meestel ja ta kindlasti tahaks sinuga veel koos olla ja seksida, aga kuna seda teha ei saa, siis tahab mujalt saada. See ei pruugi tähendada, et ta sinust (praegu) vähem hooliks, (kuigi tulevikus võib see nii minna küll), aga on suht suur tõenäosus küll, et ta kedagi teist otsib ka sinu teadmata. Seda, mida teha, pead ise otsustama selle info pealt. Kui te kaks korda nädalas kokku saate, võiks arvata, et talle piisab enamvähem. Harvem ja ta ilmselt kaotab mingi hetk huvi. Minul olid tohutud tuju- ja huvilangused oma neiu suunas varem, kui ainult korra nädalas nägime. Aga eks kaugsuhted nõuavadki palju vaeva ja enamik puruneb.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”