MIXED SIGNALS??

Ühesõnaga kuidas saada aru, et poiss on sinust huvitatud või tahaks sind rohkem tundma õppima?
Kohtusin ühe poisiga koolis ja me tegime pidevalt silmsidet ja vahel naeratasime, nädal hiljem otsisin ta üles ja kirjutasin talle. Hakkasime suhtlesime ja ta hakkas mulle enam meeldima, sest ta on lihtsalt nii tore ja mulle meeldib ta iseloom. Kui suhtlesime, siis vahel kirjutas ta mulle nagu meeldiksin talle aga vahel kirjutas minuga nagu tavaline inimene. Eelmine nädal juhuslikult nägime üksteist poes ja veitsa jäime rääkima ja tema pilk pole muutund, ta vaatab sellise armsa hingesse tungiva pilguga ja ma ei saa aru kas ta vaatab kõiki sellise pilguga või midagi toimub hahah?? :D
Ma tahaks talle nii väga uuesti kirjutada aga ma kardan, et tüütan, (ma ei tahaks liiga pealetükkiv ka olla)
Jaja elame üks kord elus niiet ära karda AGA IKKAGI
Äkki on pakkuda teemasid mida siis talle kirjutada või küsida? :wink:

aitäh kes viitsivad läbi lugeda:))

Re: MIXED SIGNALS??

Kirjuta talle. Kõige halvem, mis juhtub on see, et ta ei näe sind nii nagu sina teda, aga kui sa ei proovi siis ei saagi teada. Võid ju mainida ka, et sa oled päris tore ja äkki tahaksid välja minna. Otsekohesus üldiselt alt ei vea kui te juba veits rääkinud olete. Saate mõlemad suhtlemise eesmärgist aru lihtsalt kui üksteist vihjaks midagi ja antud juhul miks mitte just sina.

Lisaks veel ka, et kui ma 15 olin, siis ma ei saanud mitte sittagi aru ja ega ma ei saa praegu kah.

Mis moodi see kirjutamine välja näeb nagu sa meeldiksid talle?

Üldiselt kui tüüp on sinust huvitatud siis ta kirjutab sulle ise. Ta loob ise sinuga kontakti mingit moodi.
Ja üld põhitõed on kõik netis kirjas. Mehed pole tuumafüüsika. Tahaks öelda mehi on väga lihtne lugeda. Nad mõtlevad otse ja lihtsalt. Pole mingit sügavat tagamõttet kõigel.

Rääkige natuke juttu ja siis mõtle plaan välja minna.

Ja kui sa tunned keemiat teie kahe vahel siis tunneb seda ka tema. See on selline energia vahetus mis lihtsalt toimub.
Lust

Mehi võib olla lihtne lugeda, aga kui olla väga noor, siis selline tunnetus ja lugemisoskus ei teki iseenesest, vaid ikkagi mõningase kogemuse põhjal. Kui tahad selle poisiga suhelda, siis kirjuta ise talle. Kui nt 2-3 korda kirjutad ja ta aktiivselt vastu ei suhtle ega ise suhtlust algata, võid ilmselt järeldada, et ta ei ole eriti huvitatud. Igatahes jah, meie mingeid pilke hinnata ei saa, pead ise ära tundma, mis seis on. Kui oled tore inimene, ei näe põhjust, miks ta ei peaks tahtma tutvuda. Seda näitab nagunii ainult aeg, kas ka midagi muud sealt tulla võib või mitte. Edu!

termomeeter kirjutas:
03 Mai 2019, 15:17
Mehi võib olla lihtne lugeda, aga kui olla väga noor, siis selline tunnetus ja lugemisoskus ei teki iseenesest, vaid ikkagi mõningase kogemuse põhjal. Kui tahad selle poisiga suhelda, siis kirjuta ise talle. Kui nt 2-3 korda kirjutad ja ta aktiivselt vastu ei suhtle ega ise suhtlust algata, võid ilmselt järeldada, et ta ei ole eriti huvitatud. Igatahes jah, meie mingeid pilke hinnata ei saa, pead ise ära tundma, mis seis on. Kui oled tore inimene, ei näe põhjust, miks ta ei peaks tahtma tutvuda. Seda näitab nagunii ainult aeg, kas ka midagi muud sealt tulla võib või mitte. Edu!

Aga kas oleks pakkuda ka teemasid millest võiks kirjutada?
Sest ma päris ei taha mingi small talki et aa kuidas sul läks täna ja elu läheb hästi jnejne

honeybooboo15 kirjutas:
03 Mai 2019, 17:26
termomeeter kirjutas:

Sest ma päris ei taha mingi small talki et aa kuidas sul läks täna ja elu läheb hästi jnejne
Small talki ei taha, siis ütle, et sul master´ degree in blowjobs.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

honeybooboo15 kirjutas:
03 Mai 2019, 17:26
termomeeter kirjutas:
Kui ikka millestki rääkida pole, ju siis omavahelist klappi ikka pole. Teiste pakutud jututeemade peal kaua ei ela. Kui leiad õige inimese, sujub suhtlus üsna iseenesest.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”