ma ei tea mida teha.

olen poisiga koos olnud poolteist kuud. meeldime väga üksteisele ning oleme ka koos kinos käinud. kohtingul vnii ja seal palju kallistanud ja olnud üksteisele lähedal. :D. kurb on see, et tema elab tallinnas ja mina pärnus ning kokku saame me ainult umbes 2 korda kuus, kuid kirjutame iga päev ja teeme ka kõne. vahest isegi mängime koos arvutimänge.
minu probleem seisneb selles, et ta plaanib lähitulevikus mingil nädalavahetusel jälle pärnusse tulla ning tal on suur soov kiiresti edasi liikuda ja üha rohkem minu jaoks uusi asju teha/proovida. ma olen aga noor ja häbelik ning kardan teha valesid otsuseid, mida hiljem kahetsen, kuid samas tahan väga. :// samuti on mul väike kahtlus, et ta tahab mind ära kasutada. ): äkki on asi lihtsalt selles, et mõtlen üle ja kardan haiget saada?
palun keegi aidake mind, mis ma tegema peaks? aitähh ((:

Re: ma ei tea mida teha.

Mis need asjad on, mille pärast sa kahtlustad, et ta tahab sind ära kasutada?

Sa ei pea tegema mitte midagi, mida sa ise ei soovi. See on iseenda ja oma keha austamine ning see tasub varakult selgeks õppida. Kui sa oled valmis, siis asjad lihtsalt juhtuvad, niimoodi, et sa isegi ei mõtle sellele, kas oled valmis ;) kui jääd endale kindlaks ega tee asju, mida tegelikult ei soovi, siis tunned end hiljem väärtuslikuna ja hästi. Lisaks, kui poiss sind austab ja sinust hoolib, siis ta samuti ei pressi midagi peale.

Haiget mis mõttes?
Ma tean, et see kõlab lollilt aga kuidas sina teie koos olemist ette näed? Kas tema ka teab?
Ja see kui sa ütled tüübile, et tahad aga samas mõtled juba kaugele tulevikku kui te enam koos pole. Tüübid ei mõtle nii. Nad elavad hetkes.
Olenevalt tüübi vanusest saab välja lugeda kui tõsiselt ta plaanid on võetavad.

Mul ei ole muud soovitust kui talle öelda, et sa tahaks küll temaga olla aga tahaks samm sammult sinna minna vms. See tähendab, et ta on nõus ootama kuni sa valmis oled ja tegema asju mida sa nõus oled.
Mul on selline tunne et tahaks tänapäeval kohe küsida vanust! Kui sa 16 saamas 17 pole siis tead mis tee. Tee kõike aga mitte seksi. Ja sinuga ei juhtu midagi halba.

Oot mu aju jookseb kohe kokku!
Kui tüüp ei viitsi oodata ja käib peale vms. Siis ära lase pähe endale istuda.

Tõsi on, et meesoost isik on nõus kannatama kui ta tõesti hoolib/meeldib see tüdruk.
Ärge kirjutage mulle huvidus vajadusest!

Nagu eespool öeldi, soovitan ka mina endale kindlaks jääda ja öelda julgelt EI sellele, mis sulle ei sobi. Jah, väike ebakindlus on iga uue tegevusega normaalne, kuid kui tunned, et ei ole valmis, siis järelikult ei ole veel õige aeg (või õige inimene). Kui poiss hakkab tungivaid vihjeid tegema, et võiks seekord seksida, siis soovitan juba ennetavalt selgitada, et pole valmis, mitte alles hetkel, kui poiss juba tegutsema hakkab, et asjaks läheks. Ütledki, et ei ole valmis, ei soovi veel kiirustada, tahad aega. Kui poiss saab pahaseks, solvub või mida iganes sellist, siis see näitabki päris hästi, kui väga ta sinust hoolib. Jah, tahtmine võib tal muidugi suur olla, aga see ei saa kunagi olla üle teise poole soovidest (seda enam, et ta pole aastaid oodanud, vaid olete vaid lühikest aega koos olnud). Kui kardad, et sind võidakse ära kasutada, siis kohe kindlasti ära lase seda teha. Tasa ja targu!

Edu!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”