olen arg ja ei oska midagi teha

Tere olen 15 aastane poiss ja olen olnud umbes kahes suhtes olnud. mõlemas suhtes ma ei ole ise öelnud seda et tydruk mulle meeldib vaid nad on nägu ise kirjutanud ja ise ka flirtinud, aga need olid rohkem kui kaks aastat tagasi ja see oli nägu internetisuhe ka. nüüd olen olnud pikka aega yksi kuni mulle hakkas yks klassiõde meeldima. ma olen kyll arg aga jällegi tema alustas flirtimisega et kannab mu pusa ja istub minu juurde jne. Ta nägu ootaks et mina midagi teeks et nägu ytleks et sa meeldid mulle aga ma olen väga arg ja ei julge seda öelda. nyyd aasta hiljem ta istub ikka minu juurde aga me oleme rohkem nägu sõbrad .ta räägib et mulle meeldib see mulle meeldib teine ja ta koguaeg astub suhtest suhtesse aga mina ikka tahaks teda😢
mida teha? kas see on luhta läinid armastus või mul on veel lootust? aga ja ma olen ainult sellise asja peal arg

Re: olen arg ja ei oska midagi teha

See tundub üsna tüüpiline käitumine tüdruku poolt, kui talle mõni poiss sümpaatne tundub. Sa kindlasti pakud talle huvi. Mis tasandil see on, on võõrastel raske hinnata.
Mis puudutab seda, et ta räägib sinule sellest, kuidas talle üks või teine poiss meeldib, siis see ei pea tähendama seda, et ta on su kindlasti ära friendzone´inud. Tihti üritavad neiud selliste väljaütlemistega provotseerida poisse ning ootavad mis reaktsioon sinult sellele tuleb. Aga jällegi, raske hinnata kuid mulle tundub sinu jutu põhjal pigem nii.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”