Re: Tervist

Seaduse poole pealt pole see keelatud,kuid sellegipoolest võivad inimesed teha etteheiteid. Sellega peab arvestama,aga kui te mõlemad suudate leppida faktiga,et osade jaoks on see veider,siis ei tohiks probleemi olla,eriti veel siis,kui te olete õnnelikud koos.Tegelikult paari aasta pärast tundub vanusevahe väiksem olevat.

Päikest!

Ütlen enda arvamuse.

Kodukandis on olnud juhuseid kus 13 aastane nussis 30aastaste meestega ja pidas seda lahedaks. Samas mu tuttavad ca 27a nussisid 15 aastaseid alaealisi litse. Elu on selline. Aga üldiselt, semmi oma vanustega. See on soovitus, ajunussi vähem.
P.S Vastan privas.

Seleen kirjutas:
12 Juul 2018, 09:43
üldiselt on naissoo esindajad vaimse arengu poolest meessoost eespool, niiet valitaksegi endast vanem mees ning noorem naine, et vaimselt oleks ühel tasandil
Aga karistusseadustik on kõigest mõttetu tekst mis kirjutatud mustvalgel kusagil raamstus.
P.s pole selle 16-24 kohta, kuid siiski....
P.S Vastan privas.

Vulkaanipurse kirjutas:
12 Juul 2018, 12:42
Seleen kirjutas:
12 Juul 2018, 09:43
üldiselt on naissoo esindajad vaimse arengu poolest meessoost eespool, niiet valitaksegi endast vanem mees ning noorem naine, et vaimselt oleks ühel tasandil
Aga karistusseadustik on kõigest mõttetu tekst mis kirjutatud mustvalgel kusagil raamstus.
P.s pole selle 16-24 kohta, kuid siiski....
kui keegi ei tea keda mina üheteistaastasena öösiti kepin või ei kepi, siis ei loe see karistusseadustik kahjuks või õnneks
kõik on sodi

Seleen kirjutas:
12 Juul 2018, 14:13

kui keegi ei tea keda mina üheteistaastasena öösiti kepin või ei kepi, siis ei loe see karistusseadustik kahjuks või õnneks
Lol,

Samahea "Tommi varastab, aga kui vahele ei jää,siis karistust ei saa". Aga vot point, kui see ükskord juhtub,meenutatakse talle kõik eelmised kuriteoepisoodid.
11 aastaselt on alles laps, sexida tuleks, aga mitte onudega kes suuremad. Nii me soodustame pervertide ning pedofiilide ühiskonda.
P.S Vastan privas.

Vulkaanipurse kirjutas:
12 Juul 2018, 14:40
boyjoy kirjutas:
12 Juul 2018, 14:30
Pole just selle teema postitus, aga kui juba mainid, mis huvi on 24 aastasel noormehel 14 aastaste tüdrukute vastu?
ma ei ütle nüüd, et iga kord on nii, aga räägin enda teadmisest
et ma tean ühte paari, kus semmima hakates oli tüdruk 13 ja mees vist 23-24
ja semmisid ja mees ei kasutanud tüdrukut ära, siiani ollakse koos nüüd oma 30a hiljem, lapsed olemas ja vist ka lapselaps kui ma ei eksi
muidugi pole just palju neid normaalseid mehi veidi nooremate juures, aga see olukord ei ole ka 100% võimatu ja ei tasu maani maha trampida seda
kõik on sodi
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”