Suhe ja lahkuminek

Tere!

Olen 13 aastane poiss. Kui ma olin 12 hakkasin enda klassiõega käima. Kõik oli korras kuigi ta muutus aina kurjemaks minu vastu ja hakkas mulle vähe tähelepanu pöörama. Otsustasin maha jätta. Pärast aasta hiljem oli tema suhtumine muutunud. Küsisin vabandust ja otsustasime uuesti proovida. Läksime kokku ja algul oli kõik korras. Rääkisime omavahel messengeris enamasti ja mõtlesime kuidas teistele öelda, et me jälle koos ja reegleid paika panna jne. Kuni tuli see päev kätte mil otsutasin teda välja kutsuda. Kinno jne. Ta oli nõus. Piletid ostetud ja kõik valmis. Lähen rongijaama lilledega ootama teda ja järsku ta helistab mulle ütleb, et ta ei saa ikka tulla kuna ta peab matemaatikat õppima. Mitte mingit muud põhjust. Pidin üksi minema. Muidugi olin kuri tema peale. Hakkasin natukene karmimaks muutuma ja tahtsin, et ta hakkas rohkem minuga päris elus rääkima ja aega veetma, aga teda üldse ei huvitanud lõpuks enam kuni ta kirjutas mulle, et jätab mind maha. Algul mul oli savi, aga mida rohkem aega mööda läheb seda hullemini teda igatsen. Mis sest, et me olime 1 aasta koos ja mitte kunagi ei suudelnud ja paar korda kallistasime. Mis sest, et rääkisime enamus ajast messengeris ja ta ei pööranud mulle kunagi tähelepanu. Mul on tunne nagu ma ei saa temast lahti, aga iga kord kui uuesti proovime läheb ta aina hullemaks ja hakkab mind aina kurvemaks tegema iga päevaga. Ma nagu vihkaks teda ja armastaks teda samaaeg. Ma alati loodan, et vot seekord saab kõik paremaks. Mida teha, et sellest tundest lahti saada?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”