Kutiprobleemid...

Tere!

Mulle meeldib üks kutt1 ja võimalik, et mina meeldin talle ka. Nüüd minu sõbranna, kellele ta ka meeldib ei tea, et mina sellest tean, et ta talle meeldib. Samal ajal on mu sõbrannal teema kutiga2, aga samal ajal meeldib talle kutt1 rohkem, nad on ka head sõbrad omavahel. Samal ajal küsib mu sõbranna koguaeg minukäest, et kuidas mul kutt1-ga läheb? Et kas toimub/susiseb miskit. See kahepalgelisus ajab närvi, aga ma ei taha sõbranna käest otse küsima minna, et aa kas sul on kutt1-ga midagi, sest ma ei taha tekitada lolli draamat, mis niikuinii hakkab levima meie sõprusringkonnas.
Seega on mul pea täitsa tühi mida ma praegu tegema peaks sellises olukorras, palun väga abi.

Re: Kutiprobleemid...

Miks see kahepalgeline on? Kas sa siis tead, et neil tegelikult ikka midagi on? See, kui keegi meeldib, aga ta sellest ei räägi, ei tee ju kohe kahepalgeliseks. Kui ta teab, et sulle kutt meeldib ja midagi enamat loodad, siis ehk mõtlebki ta enda meeldimise lihtsalt alla suruda. Siis polegi sellest vaja rääkida. Igast meeldimisest ei peagi rääkima, arvan ma.

Hea Mariette01,

mul on Sulle konkreetselt üks soovitus: tegutse! ;) Unusta sõbranna ja räägi kutt1-ga. Kui miskit muud ka ei saa, siis selguse saab vähemalt. Ära karda ja ära muretse liiga palju, lihtsalt räägi selle poisiga. Jube palju segadust jääks olemata kui tüübid lihtsalt räägiks kõigepealt omavahel. :)

Mariette01 kirjutas:
13 Nov 2017, 15:07
Manin ka ära, et jutud käivad, et sõbrannal ka kutt1-l toimub midagi. Nagu nad on vahepeal kahekesi kokku saanud jne
Võitle oma õnne nimel ja räägi kutt1-ga. Võib-olla Sa meeldid talle rohkem kui Su sõbranna. Ja kui ta ka ei taha Sinuga olla, siis on vähemalt mingi lahendus. Tead seda ütlust: parem õudne lõpp kui lõputu õudus? :D

Ära karda, tüdruk! Võta ise olukorra üle kontroll.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”