Kas ta on minust huvitatud?

Tere! Ma olen 12 aastane. Mul on selline küsimus, et meie klassi tuli 2018.aasta alguses uus poiss. Esialgu ma lihtsalt tundsin nagu huvi tema vastu, et kes ta on ja nii, kuna mind polnud siis, kui direktor teda klassile tutvustas. Nüüd kuu jooksul ma olen tundides ja vahetundides märganud, et ta lihtsalt vaatab mind, ja kui mina seda märkan, pöörab ta pilgu ära. Aga selle kuuaja jooksul on ta nagu hakanud mulle meeldima, aga ma ei ole temaga eriti julgenud suhelda. Ma tegin talle sõbrapäevaks kingituse, ühe šokolaadist pudeli, kus olid kommid sees, teised poisid küll hakkasid nagu mõnitama seda kingitust, aga tema lihtsalt vaikis ja tundus, et talle vist meeldis see, kuigi nüüd tagasi mõeldes, tundub mulle see kingitus natuke liiga ülepakutud. Ta muidu on selline vaikne ja tagasihoidlik, aga solvub kergesti, kui nt. teised poisid teda asjatult süüdistavad mingi tunnikontrolli töövihikust spikerdamise pärast, mida ta ei teinud. Mu küsimus oleks selline, et kas ta on minust kasvõi kuidagimoodi huvitatud ja kuidas ma saaksin hakata temaga julgemalt suhtlema ja nagu kuidas ma saaksin nagu reaalselt temaga vähemalt ,,sõbraks"? Ma mõnes chatis julgeksin küll temaga rääkida, aga asi on selles, et tal ei ole mitte ühtegi chat'i, vaid telefon on tal pm mängimiseks ja ma saaksin temaga silmast silma rääkida koolipäeva lõpus ainult siis, kui ma läheksin poodi (seal ma ei käi kuigi tihti).

Re: Kas ta on minust huvitatud?

kas ta on sinust huvitatud? no effing clue. pole aimu ka, vbl on, vbl ei ole, ennustada ei oska.

raakida void kasvoi vahetunni ajal mingeid taiesti lambiseid asju, nt et kas ma voin siia lauda istuda, mis tana matemaatikas kodune too oli, kas kontrolltood oskad, pastakat/paberit/joonlauda/kalkulaatorit on sul anda, mis sa selle too hinde said jne, siis ei ole kohe alguses mingi pealelendamine vaid tavaline vestlus.
kui mingid pullimehed olete siis vahetunnis, kui kedagi lahedal ei ole, ujud vaikselt kylje alla, naeratad laialt, vaatad otse silma sisse ja kysid, mida ta arvab ananassist pitsa peal
kõik on sodi
Vasta

Mine “Küsimused FOORUMI kohta”