Tahan aidata sõbrannat.

Mu sõbrannale meeldib üks poiss, kellega ta eriti tihti ei kohtu, aga MSN-is kirjutavad küll. Minu jaoks on ta lihtsalt sõber, aga sõbrannale midagi enamat. Ma olen viimastel päevadel poisi käest küsinud, et kas too tüdruk on tema jaoks tähtis inimene ja ta vastab, et ei tea. Ma ikka küsin, et kuidas siis nii ja ta ütleb jälle, et ta ei tea. Ta räägib, et tal on selliseid küsimusi, mida ta pole kellegi käest küsinud ja ma ütlen, et küsigu siis minu käest ja ta vastab, et ei taha. Järhmsel päeval pärin, miks sa ei taha ja tema vastab et ta ei julge, sest need on piinlikud. Ma jälle küsin, et kas need puudutavad seda tüdrukut ja ta järsku vastab, et ei taha sellest rääkida (ilmselgelt on vastuseks jah) . Kogu selle vestlusega on kursis see tüdruk, kellele see poiss meeldib. Kõike seda jaburat lollust teen ma vaid oma parima sõbranna pärast, et teda aidata, sest tema arvab, et tema ei meeldi sellele poisile, vaid on lihtsalt sõber. Mina ja mu teine parim sõbranna ja teise parima sõbranna õde arvame, et ta meeldib sellele poisile, aga ta ei taha meid kuulda võtta.
Kui nad mõnikord suvel kuskil staadionil näiteks kokku saavad ja juttu kuskil mingi ronimise asja peal rääkima hakkavad, siis nad istuvad üksteisele lihtsalt uskumatult lähedal ja nad on nagu sõna otseses mõttes nagu ,,kaks tuvikest"
Küsimus siis selline: kuidas veenda tüdrukut uskuma, et ta meeldib sellele poisile ja tal pole mõtet seda mitte uskuda, sest nii ju on? Kuidas ma saan oma parimat sõpra aidata ja talle igati toeks olla?

Re: Tahan aidata sõbrannat.

See on armas, et sõbrannast hoolid. Mõtlen siiski, et kui poiss ise ütleb, et ei tea, ja tüdruk ka arvab, et ei meeldi, siis ma ei saa aru, miks teil on vaja seda asja nii väga surkida? Las neil olla omavahel, mis on, küll aeg näitab ja asjad paika paneb. Sellised oletused, et kui poiss ei taha rääkida, siis "ilmselgelt" on vastuseks jah jne jne jne, on üsna ebaviisakad ja ei tasu neid levitada, sest need tekitavad rohkem valesid ja segadust kui kasu. Saan aru, et sa tahad sõbrannale head, kuid üldiselt sellist pealetükkivat abi inimesed siiski ei vaja. Kui kumbki abi ei küsi, siis lase asjadel minna nii, nagu nad loomulikult minema peavad.
Vasta

Mine “Küsimused FOORUMI kohta”