Re: Postitusest raporteerimine

Mina saan meilile neid kirjakesi, mis teavitavad, et keegi nüüd vastas mingile teemale.

Kirja pealkiri on näiteks selline "Teemast teatamine - "Kirjapaber" "
Ning saatjaks on lapsemure@hot.ee

Vaata üle, mis meiliaadressiga Sul lapsemure konto seotud on. Ning vaata igaksjuhuks ka spam üle.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Bucerus kirjutas:Mina saan meilile neid kirjakesi, mis teavitavad, et keegi nüüd vastas mingile teemale.

Kirja pealkiri on näiteks selline "Teemast teatamine - "Kirjapaber" "
Ning saatjaks on lapsemure@hot.ee

Vaata üle, mis meiliaadressiga Sul lapsemure konto seotud on. Ning vaata igaksjuhuks ka spam üle.
Vaatasin postkasti üle, seal oli ainult teavitused tellitud teema kohta (neid oli ligi 1000...), mida ma ei mäleta, et oleks tellinud.
Ühtegi raporteerimisele vastamist polnud.

Aa. ma alguses lugesin mööda, mõtlesin, et küsid teist asja :)

Aga selle postitustest raporteerimise tulemusel tuli mul kah meilile teade. Kuna see niiehknaa oli üks test-raporteerimine, siis tuli vist mingi selline teade, et postitus on üle vaadatud, raport kustutatud ja midagi ei tehtud. Teade tuli kindlasti.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Küsimused FOORUMI kohta”