Jutuka reeglid

#1
Jutuka reeglid:

1. Arvesta, et tegemist on lastefoorumi jutukaga ehk siin on ka alaealisi. Kohatu on propageerida alkoholi, tubakat, narkootikume, ravimite väärkasutamist jms.
2. Räägi oma murest, kuid ära propageeri enese vigastamist ega ka suitsiidi.
3. Austa teisi. Sõimamine, solvamine, pidev ropendamine, diskrimineerimine ei ole lubatud.
4. Ebasündsate piltide/tekstide jagamine pole lubatud.
5. Ära esitle ennast kellegi teisena, kes sa tegelikult ei ole. Enda soo ja vanuse kohta valeinfo esitamine ei ole lubatud. Soovides olla anonüümne, jäta detailid üldse ütlemata. Kas ära räägi endast või räägi endast tõtt. Keegi ei käsi oma sugu ja vanust täpsustada.
6. Teiste liikmete isiku- ja kontaktandmete (nt nimi, vanus, pilt, kool, töökoht, telefoninumber, e-mail, sotsiaalmeedia jms) avaldamine ilma selle isiku heakskiiduta on keelatud. Kasutajatel on õigus anonüümsuse ja privaatsuse säilitamisele ning seda tuleb austada.

Jutukas kehtivad ka foorumi reeglid ja muidugi ka EV seadused.

Reeglite rikkumise korral on jutuka ja foorumi moderaatoritel õigus kasutaja jutukast välja visata või vajadusel ka foorumist (sh jutukast) bännida. Jututoa ja foorumi moderaatorid/administraatorid jätavad endale õiguse teha otsuseid vastavalt olukorrale ja vajadusele, et tagada korrashoid ja rahulik keskkond.


Näpunäiteid:

- Suurematest muredest soovitame rääkida foorumis, kus saad mitmekülgsemat nõu.
- Kui jutukas on palju inimesi ja juttu palju, siis kellelegi konkreetsele küsimust esitades või talle vastates pöördu ta poole kasutajanimeliselt.
- Jutuka ühe postitusega saab sisestada 400 tähemärki. Lihtsam on lugeda, kui iga sõna ei ole edastatud uuel real - võimalusel mahuta oma jutt 400 tähemärgi sisse.


Muudetud 28.02.16.
Suletud

Mine “Foorumist (KOHUSTUSLIKUKS TUTVUMISEKS!!! LOE ENNE POSTITAMIST)”

cron