mehed on nõmedad

#1
mehed on lollid. neile on elu lihtsaks tehtud, pmst nad ei kannata nii palju. naine 2,5/3 oma elust ainult piinleb. naistel on väiksem palk ja vähem õigusi.
ma ei saa aru, miks see nii on. ja kadakas* mind ei koti üldse, kui nõrgem sugupool (sead) siia vinguma tulevad.

Re: mehed on nõmedad

#4
Näita mulle ettevõte, kus samal ametikohal olevast mehest ja naisest saab rohkem palka mees, ja seda vaid sellepärast, et ta mees on. Kui sellist ettevõtet mulle ette näidata pole, siis võid pommi hüpata. Naised ise valivad endale ametid, mis on väiksema palgaga. Mitte mingit palgalõhet ei eksiteeri. Debiilik.

Re: mehed on nõmedad

#11
feminist kirjutas:Nagu, toon näited

* Esimesel vahekorral NAISEL valus
* Saab vägistada NAISI
* Päevad on NAISTEL
* Rasestuvad ja sünnitavad NAISED
* Menta on NAISTEL

Meestel ainult kõva, muu kõik korras. Debiilid.
Vägistada saab ka mehi ning seda ka tehakse. Neid võetakse sel teemal isegi vähem tõsiselt, kahjuks.

Sõbralik soovitus - näe elu rohkem positiivsest küljest ja ära vingu asjade üle, mida muuta ei saa. Millist meest sa tahaksid selle eest süüdistada, et sul on päevad, sa pead sünnitama vms? Kui rääkida naiste õigustest ning palgalõhest, siis need on mõlemad ajaga paranenud. Enne aastat 1870 ei saanud naised teenitud raha endalegi jätta, sada aastat tagasi, 20ndatel, puudus naistel veel õigus valida, abort oli illegaalne kuni 1973, abielusisest vägistamist ei loetud kuritööks kuni 1993. aastani, palgalõhe oli suurem... Need on asjad, mida saab muuta, ning mis on kõik aja jooksul paranenud. Mitmetes arengumaades on naised praegu veel meestest alamad, isegi nende omandid, neil puuduvad õigused... Nendega võrreldes on sul 0 põhjust halada.

Re: mehed on nõmedad

#12
See, mis sa välja tõid, on ju mingid pisidetailid. Ausalt öeldes arvasin, et juttu ikka suurematest õigustest ja ebavõrdusest. See, et esimesel vahekorral on naisel valus.. no see on küll pisiasi, mingit meeletut valu seal küll ei ole, ja tegemist on ju ühe korraga. Vastukaaluks - mehed põevad kõrgemas vanuses jällegi rohkem mingeid teatud haiguseid, nt probleemid eesnäärmega jm.

Rasestumine, sünnitamine ja muu sellega seonduv - väga suure tõenäosusega kui ise lapsevanemaks saad, siis tunned, et see on eelkõige rõõm, mitte raske koorem su õlule pandud.

Igaks juhuks võiksid mõelda, ehk on su viha meessoo vastu hoopis millestki muust tulnud? Ehk võib olla näiteks, et oled neis meessoost isikutes, kellega kokku puutunud oled (sõbrad, boyfriend, isa vm), miskipärast väga pettunud olnud ja nüüd kannad seda viha teistele meestele üle?

Re: mehed on nõmedad

#13
feminist kirjutas:Nagu, toon näited

* Esimesel vahekorral NAISEL valus
* Saab vägistada NAISI
* Päevad on NAISTEL
* Rasestuvad ja sünnitavad NAISED
* Menta on NAISTEL

Meestel ainult kõva, muu kõik korras. Debiilid.

Oh kallis feminazi, ära kutsu ennast feministiks

There's a difference between a feminazi and a feminist.

A feminist is someone who supports womens' rights. Simple as that. Thinks girls in poorer countries should go to school, is opposed to those music videos that consist of like, three minutes of boob shots, etc. Equality is cool, guys. Feminism is cool.

A feminazi is not a feminist. Feminists believe in equal rights for us, feminazis just make us look stupid. Feminazis believe that all men are idiots, wearing a bra is a symbol of oppression , shaving our legs is apparently showing that we GIVE INTO MALE PRESSURE TO BE ATTRACTIVE , snowmen must be called "snowpeople", and that any song that mentions a girl is supporting rape or whatever. Is apparently against sexism, making them a hugefuckinghypocrite.

A feminazi is a sexist. A feminist is a supporter of womens' rights.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity" - Albert E
"no ma istun kõik sisse kui põske ei mahu" SOMEONEH 2014
Vasta

Mine “Milleks me elame?”