Palun aidake mind:(

Ma ei tea kas see on õige koht kuhu kirjutada.. asi on selles et ma tavaliselt mõtlen kogu aeg enne magama minekut surmast.. mõtlen et kas ma ärkan hommikul elusana kas mu pere on elus.. aga nüüd on uuus mure ma ise mõtlen ka et ma olen väga segi.. asi on selles et vaatasin üht filmi ja mulle hakkas sealt meeldima see tegelane.. ma saan aru et ma ei saa teda kunagi näha.. aga ma tahaks selle näitlejaga kohtuda.. ta on väga kuulus.. ja usun et tal poleks aega minuga rääkida.. aga tahaks talle kirjutada ja tahaks et ta vastaks mulle.. kust ma saaks talle kirjutada et ta näeks seda?. Mu soov on imelik aga asi on selles et kui ma iga kord sellele mõtlen võtab see kogu mu energia ja ma.lihtsalt ei suuda midagi teha ja olen väga kaua aega kurb.. mida teie arvate kuidas selle unustatud? Või kuidas talle kirjutada??(välismaalt pärit näitleja)

Re: Palun aidake mind:(

Saad unustada nii, et ei otsi enam selle näitleja kohta infot ja ei vaata seda filmi. Eks see ole normaalne, et noores eas näitlejatesse jm kuulsustesse armutakse, aga soovitan pigem üle saada kui et kirjutama jm hakata, sest eks neid fänne ole neil kõigil palju ja mingit isiklikku kontakti saada on kahjuks liiga palju loodetud.

Re: Palun aidake mind:(

Üldiselt olen nõus termomeetri soovitusega, aga mina näiteks just kirjutasin enda jaoks meeldivatele näitlejatele, režissööridele, heliloojatele jt. Selles on alguse saanud tore autogrammide kogumise hobi, mida ka praegu jätkan! Iseasi, kui paljud autogrammid ehtsad on, tundub, et peaaegu üldse pole, aga selline kirjade saatmine ja toredate piltide-kirjade vastusaamine on lahe asi, mida kerge vaevaga teha ja mida ka sõpradega jagada. Minu praeguses kollektsioonis on vastuseid näiteks Bill Gates'ilt, Jim Carrey'lt, Elizabeth II-lt jt...
"Don't believe everything you read on the internet."
- Abraham Lincoln
Vasta

Mine “Milleks me elame?”