Re: Kool ja aastad muudavad elu mõttetuks. Naistel raskem

#9
Meestel on teised mured kui naistel. Tõsi, et naistel on hormoonidest tingitud raskused ja värgid, aga meestele on ühiskonna poolt ka pandud üsna suured kohustused, milleni võiks küündida. Tänapäeval on meestel lebom, sest naised iseseisvad ja tublid, et end ära elatada, kuid see omakorda tingib selle, et mehed peavad rohkem pingutama ja välja paistma. Kuigi karjäärialaselt on mehed paljudel ametialadel rohkem soositud kui naised, siis üleüldises elus säravad ikkagi naised. (Veits teemast mööda võib-olla.)

Ja kool nüüd küll elu mõttetuks ei muuda. Oleneb ju, kuidas võtta - kas tiksud niisama ja teed oma asjad ära või mõtled tuleviku peale, et saadud informatsiooni karjääri ja elu loomiseks ära kasutada.

Re: Kool ja aastad muudavad elu mõttetuks. Naistel raskem

#14
Sünnitusvalu, päevad jms on minu arust elus küll täiesti kõrvalised raskused, ei tundu isegi mainimisväärsed. Ei maksa üle forsseerida seda nn eluraskust, igaüks kujundab ju ise oma elu. See üldhinnang tervele elule on nii subjektiivne, et võiks öelda, et ongi keeruline ja raske ja mõelda ka paar näidet selle väite toetuseks ja seda uskuda, aga sama võib ka vastupidise hinnanguga teha.
Vasta

Mine “Milleks me elame?”