Re: Elu on nii tüütu

#4
Õppimine ja mõtlemine loovad aluse hea elu kujundamisele. Töö annab ressursse, et saaks asju ellu viia. Nagu öeldakse: "Enne töö, siis lõbu." Võiks õppida mingi ameti/eriala, mis lubab teha tööd, mida naudid ega tee seda tüdinult. Töö on ka tore, kui see ei nürista. Mida sa siis teha tahaksid? Päevad läbi vedeleda ja multimeediavahenditesse naelutatud olla?

Re: Elu on nii tüütu

#6
Tänapäeva haridus ei anna midagi.Sa käid koolis selleks et saada kätte mingid lôputunnistused ehk tõestavad dokumendid selleks,et väidetavalt kunagi kandideerida heale töökohale.Tglt õpid sa asju,mida sul elus vajagi ei lähe.Kahju,et haridust tänapäeval niipalju rõhutakse.Vôi pigem seljuhul paberite olemasolu mängib suuremat rolli tänapäeval?

Väga lamp on kõik see elu.Paljud inimesed,kaasaarvatud mina,on tüdinenud igapäevasest rutiinist.Inimesed ei saa enam tegelda asjadega,mis neid tegelikult ka huvitab.Selle põhjuseks on lihtsalt puht vaimne väsimus.Oled kohustatud õppima.. ja mille nimel?

Pluss on kindlaks tehtud see,et kôrgema haridusega inimesed kipuvad just rohkem nende "töötute" hulka kuuluma kui vähesema.

Seega jah,elu on tüütu sest meid ûmbritsev on elu selliseks muutnud ja normid on ka seatud lihtsalt väga väga valesti.Asi mis aga niipea veel ei muutu on haridussüsteem.
I refuse to apologize for being a bitch.No one has ever apologized to me for treating me like shit.
:mad: :mad:
Vasta

Mine “Milleks me elame?”