Re: Elame, et töötada?

Palju te teete neid teemasid. Elame selleks milleks tahame, teeme seda mida tahame. Ei pea ilmtingimata tööl käima. Igaühel miljon võimalust, otsus on vaid üks.
Ja mis sellest, et jõulud või aastavahetus töö, ma mõtlen seda, et millest ta siis nüüd täpsemalt ilma jääb? Vahet ei ole ju.
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Jänes kirjutas:Palju te teete neid teemasid. Elame selleks milleks tahame, teeme seda mida tahame. Ei pea ilmtingimata tööl käima. Igaühel miljon võimalust, otsus on vaid üks.
Ja mis sellest, et jõulud või aastavahetus töö, ma mõtlen seda, et millest ta siis nüüd täpsemalt ilma jääb? Vahet ei ole ju.
Teeme nii palju kui vaja, sest see ei ole normaalne, et inimesed ennast sandiks töötvad. Noorena tundub jah kõik lihtne, aga minul on küll kahju vanemaealistest inimestest, kes tahaksid jõulude ajalgi rahulikult kodus olla, aga ei saa, sest meie riigis on esikohal töö ja inimene on mõtteu rämps.

Minu ema oli täispika tööpäeva jõulude ajal. Kella 7st kella 22ni. Kurb oli küll, aga noh, jõulud pole kunagi meil eriline püha olnud ja ema teenib ka pühade ajal töötamise eest topelt. Ta oleks olnud ka 31. tööl, aga keegi vahetas temaga tööpäevad ära ja nii on ta 1. hoopis tööl.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Käin ka nüüdseks juba poolteist aastat tööl. Eelmises kohas olid ametlikud pühad ikka ametlikud pühad, kuigi ületunnid olid seal tavalised asjad. Hetkel asi nii, et just oli 5 päevane puhkus(nv + jõulud) ning nüüd on 4 päevane puhkus (nv + esmaspäev + riigipüha). Ütleks, et täitsa tore :).

Aga jah, kel raha vaja, sellel käed jalad otsas nagu öeldakse, ka pühade ajal. Kui sa käid kaubanduskeskustes, siis näed, et poed olid avatud va 24 siis vist... mõnes ka 25. Mingid väiksed esindused olid küll kinni kõik, kui mul printerit vaja oli :D.

Chriffety kirjutas:Kulge , teemast küll välja, aga kas lapsemure kell on pisut vale ? Või on minul kodus KÕIK kellad valed ? Nimelt näitab minu kell 0.51, aga teie postituste omad on 1 läbi juba...
Siin foorumis ongi kell vale, sa saad seda ise muuta seadete alt muidu, kui ma ei eksi. Kunagi oli kellegil sama probleem, et häiris. Mind ennast ei häiri, ma juba harjunud sellega, et siin on kell tund ees. :D
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.
Vasta

Mine “Milleks me elame?”