Re: kas oled "ei" või "jah" tüüpi inimene?

küsimus tekkis sellest, et olen tähele pannud, et nende inimestega koos olles, kes on kõige vastu ja ilma proovimata teavad juba ette, et ei meeldi ja ei taha, mõtlengi juba kuidagi teistmoodi ja enam mitte nii laialt, et teeks midagi huvitavat või räägiks millestki huvitavast või lihtsalt mõtetest või unistustest. lihtsalt ei pakugi enam midagi välja ja tegelikult isegi mõte ei tööta enam nii, vaid tavalise lebotamise tasemel, kuigi ma pole muidu selline. lihtsalt panin tähele sellist häirivat asja täna.

vist olen ise pigem ikkagi jah-tüüpi, kuigi igasugu foobiate ja mugavuse pärast tahaks öelda ei ja istuks lihtsalt kodus, aga ei oska või julge alati ära ka öelda, ja tihti ütlen kogemata ja järele mõtlemata lihtsalt jah ja siis ei saa ka hiljem enam öelda, et ma tegelt ikka ei tee või ei tule. niisiis pean minema nii või naa ja parem seda siis kohe positiivselt võtta. aga tegelikult läheb üldiselt ikkagi hästi, kui midagi uut proovida, lihtsalt tuleb hirmust või siis ka laiskusest üle olla.

Re: kas oled "ei" või "jah" tüüpi inimene?

No ma ikka üritan uusi asju proovida, mis siis, et vahel on pärast seda suur masendus, sest liigne end lolliks tegemine hakkab häirima. Mitte, et need uued asjad kõik mingisugused rumalused oleks. Või siis ajab liigne julgus masendusse, sest tegelikult on mu enesehinnang nii madal, et mina ei sobiks neid asju üldse tegema. Aga jah. Ikka proovin. Üksinda vähem muidugi, rohkem kellegagi koos olles. (Aga üksinda ka palju ikkagi...)
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com
Vasta

Mine “Milleks me elame?”