No lihtsalt ei taha enam

Ma ei tea enam mida teha, elu on täiesti peapeale pööratud, tunnen, et murdun nende pingete all, lihtsalt ei suuda enam, tõesti ei suuda, mind on elus ainult ära kasutatud, hüljatud sõprade poolt, vägistatud, röövitud, noh lihtsalt ei suuda enam.
Ma ei ole ju halb inimene, kole ka ei ole ju, mingi paksuke ka pole, noh lihtsalt ma ei tea enam miks ma küll enam elan, MA tahaks lihtsalt kõik seljataha jätta ja unustada, kuid ei suuda seda, tahaks lihtsalt minna,
kindlasti mõtlete et ahh jälle mingisugune probleemne tähelepanu vajadustega pubekas, kuid ei nii see siiski ei ole, ei otsi tähelepanu lihtsalt nõuandeid kuidas eluga hakkama saada, ei saa psühholoogi poole pöörduda, sest siis on nii mõnigi asi kohe politseis ja ei taha seda, palun andeke soovitusi, muidu ma tõesti ei tea enam mis saab edasi, palun aidake!!

Re: No lihtsalt ei taha enam

Mul on endalgi viimasel ajal liiga palju muresid ja valu kogunenud, tihti on tunne, et ma lihtsalt ei jaksa seda kõike enam kannatada. Samamoodi ei tea minagi, mis edasi saama hakkab, kuna mul ei ole enam tahtmist millegi nimel pingutada.

Ma ei tea, kas sind see aitab või ei, aga mina näiteks lasen asjadel hetkel minna ning vaadata, kas mured ja probleemid hakkavad lahenema või ei. Peaamine asi, et sa lihtsalt veel vastu pead ja mingisugust positiivsust ja lootust endas veel suudad säilitada.

Sa mainisid, et sind on vägistatud ja röövitud - Kõige targem oleks sel kohal sul võtta ühendust veebikonstaabli Anderoga ja saata talle PS, ma usun, et tema suudaks sind aidata.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Kuidas Sina end muredega toime tuled, mina tunnen küll et lihtsalt ei suuda enam, minevik istub kogu aeg seljas, tean, et minu mõtted on väärad, aga ma lihtsalt ei tea mida teha, ei saagi sellest kellegagi rääkida veel vähem mõne enda pereliikmega, ei usalda enam üldse kedagi, kasuisa vägistas ja ema ei teinud sellest väljagi, rääkisin talle, kuid ta lihtsalt pööras pea minu jutule, tean et ta ei taha mind ja mina ei taha ka teda, aga lihtsalt pean seal elama, pole kuhugile minna

Kui sa kirja ära saatsid, siis sai Andero selle ka kätte. Ma usun, et ta ka vastab sulle esimesel võimalusel. Sa ei peagi politseisse pöörduma, keegi ei käse seda sul teha. Andero lihtsalt oskaks sind sel teemal ehk kõige paremini aidata.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.
Vasta

Mine “Milleks me elame?”